Jump to content
maarja74

Palun samuti abi bakalaureuse töö uuringuga

Recommended Posts

Tere, minu nimi on Maarja Õkva, ma olen informaatika eriala tudeng ning viin oma bakalaureuse töö raames läbi uuringu treeninguga, täpsemalt virtuaaltreeninguga tegelemisest. Virtuaaltreeningu all pean, antud töös, silmas internetis olevate treeningvideote kasutamist, interneti vahendusel treeningkavade soetamist ning spordikeskustes pakutavaid virtuaaltreeninguid. Küsimustik on anonüümne ning selle täitmiseks kulub maksimaalselt 5 minutit. Olen väga tänulik Teie panuse eest!


Küsitlus asub aadressil: http://goo.gl/forms/gr334sPKL5

Muudetud kasutaja maarja74 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole väga loogiline küsitlus.Vahest puudub "ei oska vastata/muu jne" vastusevariant. Näiteks see küsimus "Kas te olete tellinud/ostnud mingi kava vms.Kui ma pole näiteks midagi tellinud,mis siis?

Mõni küsimus on minu jaoks äärmiselt ebaloogiline.Näiteks Kas Teile sobib rohkem virtuaaltreening või tavaline treening? Mulle on näiteks oluline,et trenn tehtud saaks,muu pole oluline.

Mitte paha pärast,aga siia ilmub ikka neid küsitlusi aeg-ajalt.Mõnede puhul tekib küsimus,mida ikka soovitakse teada saada kui neid andmeid lõpuks töötlema hakatakse.Mis järeldus tehakse?

Ma isiklikult pakun,et selle küsitluse koostaja on igapäevaselt trennikauge inimene.Kui ma eksin,siis vabandust.

Mitte pahaga kõik see jutt,lihtsalt mõned uitmõtted. :)

Muudetud kasutaja Kang08 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh tagasiside eest! Vaatan kriitilisema pilguga üle.

Eesmärk on siiski teada saada virtuaaltreeningu kasutamise populaarsusest treenijate seas.

Ja Teie isiklik pakkumine on väga kauge kaarega mööda pandud, aga kuna erialase lõputööna ei saa minna süvitsi ainult treeningutesse vaid peab pigem jääma virtuaaltreeningu poolele, siis sellest ka küsimuste kulg.

Igatahes vaatan asja üle, aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×