Jump to content
kiid rock

sinu pikkus ja kaal, vanus?

Recommended Posts

Eks jah, kõik kinni eesmärkides. Mul igatahes massi tehes hakkasid alakõhult ja reitelt veresooned peitu minema juba ja seda umbes 3kg lisandumisega, tahaks, et mingigi reljeef oleks, mis ma seal saalis niisama ikka vehin, aastas korra 4 kuud massi teha on piisav küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
alakaal pole see kuskilt otsast (hetkel ilusti normaalkaalu ülemise otsa kanti, ehk BMI on 23,8), kui sul selle kaalu juures on ka madal rasvaprotsent (näiteks 12%), siis ju igati ok vorm.

Alakaaluline kulturistide seas :D Praegu põletan rasva. Täna näitas kaal juba 76,1 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks jah, kõik kinni eesmärkides. Mul igatahes massi tehes hakkasid alakõhult ja reitelt veresooned peitu minema juba ja seda umbes 3kg lisandumisega, tahaks, et mingigi reljeef oleks, mis ma seal saalis niisama ikka vehin, aastas korra 4 kuud massi teha on piisav küll.

Samas mõndadele (sealhulgas ka mulle) väljendub ideaalne keha pigem midagi rammumehe poole :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas mõndadele (sealhulgas ka mulle) väljendub ideaalne keha pigem midagi rammumehe poole :D

Nii ta paraku on jah. Ise 130 kaalununa ka see äärmus ära proovitud, praegune meeldib rohkem:-P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pikkus : 172 cm

Kaal : 80 kg

Vanus : 23

Rasvaprotsent : 15 %

Põhimõtteliselt sama.

Pikkus : 172 ( no ütleks et peaaegu 173, eks ma natuke venin veel :D )

Kaal: 79,3 kg ( Hommikune )

Vanus: 17 ( 6 kuu pärast 18 :P )

Rasvaprotsent viimati mõõtes 15,6%, kuigi ütleks et visuaalselt hetkel vähem isegi. Eks ta mingi 15 ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×