Jump to content
Varajane

Varajase päevaraamat

Recommended Posts

Tere

Olen 29a noormees Tartust kes avastas enda jaoks jõusaali selle aasta alguses. Varasemalt olen kaootliliselt külastanud sedatüüpi asutusi ka varem, kuid mitte kunagi rohkem kui 1 kuu korraga. Mõne aasta eest käisin jooksmas, aga see ala väga ei istunud miskipärast. Distantsin jäid 8 ja 10km vahele 3x nädalas. Ennast väga spordivõõraks ei ole pidanud, kuid mingit eriliselt teravat vormi pole ka kunagi olnud. Pigem ikka juba algklassidest alates selline vähe suuremat kasvu poisiklutt olnud. Samas konkreetselt paks pole ka olnud, kui siis vähke pehmekene eelmise aasta lõpus mil kaalusin 93-94kg vahel. Rekordkaal jääb sellest veel paari aasta tagusesse aega kui nägin kaalul ka üle 96kg numbreid. Peas on juba teismelise ajast saati maagiline number 100kg. Et kui kaal kolmekohaliseks läheb, on aeg midagi ette võtta.

Jõusaalis hakkasin käima sarnaselt paljude uusaasta lubaduste andjatega selle aasta alguses, ainult, et ma ei olnud andnud endale mingeid lubadusi ning ma käin saalis siiamaani ja ka edaspidigi. Lihtsalt tundsin, et nüüd oleks vist õige aeg. Tegelikkuses ühel hommikul ärgates andis konkreetse tõuke mulle see, et sügisel on juubel tulemas ja ma tahan selleks ajaks olla oma elu parimas vormis. Kustkohast selline idee tuli pole aimugi, aga vahet pole mis motiveerib, peamine, et miski seda teeb.

Trennis käin enamasti 5x nädalas ja trennid on ajaliselt suhteliselt lühikesed. Iga päev eraldi lihasgrupile mis annab siis sisuliselt 6 päeva puhkust konkreetsele lihasele enne järgmist koormamist. Üldpilt on alates nädala algusest nii: Jalad>Rind ja kõht>selg>õlg ja triitseps>biitseps ja kõht.

Teadmised teadlikust trennist on suhteliselt nullilähedased ning seetõttu on hetkel kasutusel nn Max overload training milleni viis sõber google ja täispikk dok pealkirjaga I want to look like that guy. Kas see meetod on hea või halb, ei oska ma hetkel kommenteerida. Niipalju vähemalt asi toimib, et mul on ilma igasugust toitumispoolt muutmata aasta algusega võrreldes kadunud ~4kg. Lisaks sellele on ka jõudu juurde tulnud omajagu.

Tänasest võtsin ka esimest korda märkmiku ja pliiatsi trenni kaasa. Varasemalt olen püüdnud mälu ja tunde järgi raskuseid valida. Edaspidi sellevõrra lihtasm nüüd. Igatahes tänane päev oli selline:

Surumine: 60kg x6, 60kg x6, 60kg x5. Viimast ei julgenud teha kuna polnud kedagi lähedal ka kes vajadusel oleks saanud aidata

Kaldpingil hantlite surumine: 20kg hantlitega x6 20kg x6

Neg pingiga kangi surumine 20+kang x6. Pole õrna aimu palju see siinidel ja konksudega kang kaalub, aga raske on igatahes isegi 10kgste ketastega.

Kõhulihastele plokkmasinal:85kg x12, 85kg x12, 85kg x12

Kaldpingil keretõsted 12x, 12x

Hetkeseis siis 88,9kg 183cm. Siit edasi nüüd oleks vaja toitumist timmida. Kõige rohkem on probleeme lõunasöögiga kui olen kuskil sõidus tööasju ajamas linnast väljas. Kaalu langus ei ole küll otseselt eesmärk, aga ilma selleta ma oma sügisest eesmärki suure tõenäosusega ei saavutaks. Vaevalt et poole aastaga 10+kg liha peki välja vahetaks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli selline tore seljapäev kus esmakordselt selle aasta jooksul sai harjutuseks kasutuatud kolmekohalist raskust. Jõutõmmet tegin 100kg kangiga kuna ketaste valmisel juhe oli koos ja tagasi ei viitsinud vahetada enam. Plaan oli 90 kangile panna. Ettenähtud seeriad tulid ära niiet pole viga. Toitumisega võib rahul olla kuna kordagi ei pannud ma toiduga üle.

Hommikul oli enne trenni 2 võiksi vorsti ja keedumunaga ning banaan. Peale trenni läks 1 mõõdulusikatäis iconfiti whei protein 80 sheik veega.

Lõunasöögiks sain ühes väikeasulas kanastroogonovi koos suure kohviga 2,5€ eest :P (maakohad ruulivad)

Õhtusöögiks lasin ühe portsu kartuliputru kodukootud veiseliha kotlettidega ja tomati kurgi salatiga. Lisaks klaas piima.

9-10 aeg on plaan veel üks sheik lasta ja peaks päevaga õhtal olema. Tõenäoliselt teen tassi või 2 teed ka enne kui kotile minek on.

Trennis oli täna seljapäev.

Kangi tõmme vastu kõhtu: 50 x6, 50 x6

V-bar ploki tõmme ülevalt: 70 x6, 70 x6

Lõuatõmme: 4x, 4x Harjutus mida ma lihtsalt ei jõua teha oma massi juures. Pidin jõnksuga tegema, et midagigi kirja saada.

Ploki tõmme istudes vastu kõhtu: 80 x6

Jõutõmme: 100 x6, 100 x6

Õlakehitused kangiga: 60 x6

Siinsed seeriad on kirjas nn tööseeriad ilma soojenduseta. Soojendust teen eraldi kuigi vist liiga väha.

Tänane kaal hommikul oli 88,4kg :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No natuke häbelik veel olen, aga ümmargune on ka vorm :ph34r:

Edit. Ikkagi võtsin maha pildid

Igatahes endale tundub, et kaal näitab hetke muutust paremini kui pildid, kuigi midagi on ikka ka visuaalselt paremuse poole läinud. Sangad on veel alles, aga küll nad valu saavad ja lesta tõmbavad :D

Muudetud kasutaja Varajane poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli selline tore päev, et eilsest oli piimhape korralikult seljas. Üldiselt trenn läks hästi ning tundub, et järgmisel nädalal saab sama kava järgi tiba raskuseid tõsta. Siinkohal küsiks kui laia haardega peaks õlale seistes kangi surumist tegema?

Tänane trenn siis oli selline:

Istudes 17,5kg hantlite surumine: 17,5 x6, 17,5 x6, 17,5 x6

Seistes kangi surumine: 30+kang x6, 30 x6

Seistes lendamine küljele 7kg hantlitega: 7 x6, 7 x6

Prantsuse surumine z-kangiga: 20kg+kang x6, 20 x6

Ploki alla surumine sirge käepidemega: 75 x6, 75 x6

Üle pea hantli surumine 8kg hantliga: 8 x6

Täna oli plaan minna verd loovutama, kuid päevakava kahjuks selleks aega ei jätnudki. Igatahes on nüüd sama plaan homses päevas kuna on juba mitu korda kutsutud, kuid ma ei saanud minna novembris toimunud opi pärast. Nüüd nõutud aeg möödas ja peaks neile sobima küll. Seega võiks homme õhtul kaal 0,5kg vähem ka näidata :D

Tänahommikune seis oli igatahes 88,5kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänase päeva üllatus oli mul verekeskuses. Käisin seal peale 13.00 verd andmas ning eelkontrollis arsti juures küsiti mul, et kas ma kohvi olen täna joonud. Vastasin jaatavalt 4-5 tassi. Arstil oli tiba hämming ja mul endal ka kuna vererõhk oli ometi 112 ainult. Ei teagi mis selle põhjuseks võiks olla. Enesetunde üle nagu kurta pole midagi. Elukaaslane arvas, et põhjus võib olla mõnes kadumaläinud kilos viimase paari kuu jooksul.

Tänased harjutused olid siis järgmised:

sirge kangiga biitsepsile: 30 x6, 30 x6

z-kangiga biitsepsile: 20+kang x6, 20+kang x6

Eestikeeles ei oska harjutuse nime anda, aga inglise keeles hammer curls 17,5kg hantlitega: 17,5 x6

Kõhule

Jalatõsted 15x, 15x Otsisin viise kuidas jalgadele lisaraskust lisada, aga hetkel ei suutnud välja mõelda, eks järgmisel korral mõtlen üle.

Kõhulihastele plokkmasinal: 85 x10, 85 x10

Nüüd kell juba niipalju, et õhtune pesuring, põnn magama ja vein lahti korkida :)

Kaal tänase seisuga oli 88,4kg.

Vereloovutamisel oli täna 14-s kord. Paari kuu pärast saab juubelit pidada.

Muudetud kasutaja Varajane poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädalavahetusega suutsin endale korralikult kaalu juurde tekitada. Enda peas nagu ei olnudki midagi väga üleliigset peale kino snäkkide mis oleks olemata võinud olla, kuid hommikul oli kaal vastikult 89,1kg ehk 0,7kg juurde. Eks senimaani ongi olnud, et nädala sees olen rutiinis ning siis kaal langeb ja nv kätte jõuab, siis võtan vabamalt. Konkreetselt järge pole pidanud, aga tundub, et päevas kasvamiseks vajalik valgukogus jääb mul kasinaks. Seega proovin nüüdsest kaks sheiki panna päevas. Hommikul peale trenni ja õhtul 9-10 vahel. Tundun endale reklaamiohvrina kuna võtsin tänasest ligi Green Tea kapslid. Eks näha paari kuuga kas midagi aitab kaasa või mitte. Plaan on ikkagi saada suve teiseks pooleks senise elu parimasse vormi ja sealt siis saab edasi vaadata kui sügavale pisik on tunginud või ei ole enam pisikust jälgegi. Hetkel igatahes on tunne veel OK.

Täna sai veel ära tehtud liigutus mida oleksin pidanud 2 kuud ja rohkem tagasi juba ära tegema. Panin aja arsti juurde, et oma põlvedega midagi ette võtta. Igatahes esmaspäevane jalapäev on selline tagasihoidlik võrreldes ülejäänud päevadega kuna ei saa lihtsalt raskuseid kasutada väga. Plokkmasinaga veel kannatab jala sirutusi ja kõverdusi teha ning säärele leiab ka saalist harjutused. Puudust tunnen eelkõige kükist ja jalapressist.

Neljapäeval siis selgu mis mul jalgadest edasi saab, hetkel on igatahes põlvedes raksud sees kui kükitan ja koormusega tuleb valu ka. Nädalavahetusel pikal jalutuskäigul vedasin põnni paar km kukil ning õhtul olid põlved täitsa valusad kohe. Paari kuu eest võtsin Apothekast Bioglycosamine forte kapslid ligi, aga tulemus selle kuuriga on põlvedele hetkel ümmargune null.

Tänane trenn igatahes sai kirja selline:

Jalapress: 70 x6, 70 x6

Plokkmasinal jala sirutused: 60 x6, 65 x6, 65 x6

Plokkmasinal jala kõverdused: 45 x5, 45 x4

Sirgete jalgadega jõutõmme: 90 x6, 90 x6

Säärele istudes masinal: 60 x6, 60 x6

Kaal 89,1kg

Homme hommikul plaan ka kolmapäevane hommikutrenn ära teha kuna kolmapäeval pean kahjuks juba pealinna suunas liikuma kui trenniaeg käes oleks, ja õhtuti ma kohe kindlasti aega ei leiaks saali külastamiseks. Lisaks on siis kõik kohad rahvast täis ka veel.

Muudetud kasutaja Varajane poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutasin enne pika postituse ja siis hetkega suutis see kõik ära kaduda. Täna vaatasin huvipärast oma toitumise järgi ja püüdsin võimalikult täpselt sisestada koguseid. Tulemuseks sain endale üllatavalt 2200 kalorit koos sheikidega. Ise eeldasin, et tarbin sinna 2500 kanti. Musta kohvi siin kirjas ei ole, kuid seda läks ~6 tassi. Lisaks õhtune tee. Ainus hetk kus kõht heledaks kisub on ennelõunane aeg, ehk hommikusöögist on möödas üle 4 tunni.

Hommikusöök
banaan (125 g):
- Kaloreid 116.25 Kcal, Rasva 0 g, Valku 1.25 g, Süsivesikuid 25 g, Kiudaineid 2.5 g -

leiburi ruks (30 g):
- Kaloreid 67.8 Kcal, Rasva 0 g, Valku 1.5 g, Süsivesikuid 14.1 g, Kiudaineid 1.2 g -

vorst, poolsuitsu, Tõmmu (Wõro) (20 g):
- Kaloreid 76.6 Kcal, Rasva 6.8 g, Valku 2.2 g, Süsivesikuid 1.4 g, Kiudaineid 0 g -

Hera80 maitsestatud (FAST) (30 g):
- Kaloreid 124.5 Kcal, Rasva 2.64 g, Valku 26.1 g, Süsivesikuid 1.86 g, Kiudaineid 0 g

Lõunasöök
kodujuust klassikaline 5%(Piimameister Otto) (330 g):
- Kaloreid 346.5 Kcal, Rasva 16.5 g, Valku 39.6 g, Süsivesikuid 7.26 g, Kiudaineid 0 g

kana kintsuliha, klass. (Tallegg) (250 g):
- Kaloreid 360 Kcal, Rasva 20 g, Valku 42.5 g, Süsivesikuid 2.5 g, Kiudaineid 0 g -

Õhtusöök
mais (50 g):
- Kaloreid 60 Kcal, Rasva 1 g, Valku 2 g, Süsivesikuid 11 g, Kiudaineid 1.5 g

nuudlid (munanuudlid) (75 g):
- Kaloreid 282.75 Kcal, Rasva 3.15 g, Valku 10.5 g, Süsivesikuid 51.15 g, Kiudaineid 2.175 g

kana kintsuliha, klass. (Tallegg) (80 g):
- Kaloreid 115.2 Kcal, Rasva 6.4 g, Valku 13.6 g, Süsivesikuid 0.8 g, Kiudaineid 0 g -

tomat (40 g):
- Kaloreid 7.2 Kcal, Rasva 0 g, Valku 0.4 g, Süsivesikuid 1.2 g, Kiudaineid 0 g

piim 2,5 % (200 g):
- Kaloreid 104 Kcal, Rasva 4 g, Valku 6 g, Süsivesikuid 10 g, Kiudaineid 0 g

leiburi ruks (60 g):
- Kaloreid 135.6 Kcal, Rasva 0 g, Valku 3 g, Süsivesikuid 28.2 g, Kiudaineid 2.4 g

vorst, poolsuitsu, Tõmmu (Wõro) (40 g):
- Kaloreid 153.2 Kcal, Rasva 13.6 g, Valku 4.4 g, Süsivesikuid 2.8 g, Kiudaineid 0 g

jogurt, virsiku-aprikoosi-vaarika (Alma) (150 g):
- Kaloreid 132 Kcal, Rasva 3 g, Valku 5.25 g, Süsivesikuid 21 g, Kiudaineid 0 g

Hilisõhtune vahepala
Hera80 maitsestatud (FAST) (30 g):
- Kaloreid 124.5 Kcal, Rasva 2.64 g, Valku 26.1 g, Süsivesikuid 1.86 g, Kiudaineid 0 g

Kaloreid: 2206.1 Kcal
Rasva: 79.73 g.
Valku: 184.4 g.
Süsivesikuid: 180.13 g.
Kiudaineid: 9.775 g.
Toiduenergia jaotus söögikordade vahel Sinu oma Soovituslik Hommikusöök 17% 20-25% Lõunasöök 32% 25-35% Vahepala 0% 5-15% Õhtusöök 45% 25-35% Hilisõhtune vahepala 6% 0-5%

Tasakaalu ajamisega peab veel tegelema, aga vajalik valgukogus on vähemalt käes.

Trennis oli täna rinnapäev

Kangi surumine: 62,5 x6, 62,5 x5, 62,5 x4

Kaldpingil hantlite surumine: 20 x6, 20 x6

Neg. kaldega kangi surumine: 25+kang x6

Kõhulihastele plokkmasinal: 85 x6, 85 x6, 85 x6

Keretõsted kaldpingil: 12x, 12x

Kaalunumber näitas täna midagi sellist mida pole juba 6a vähemalt näinud. Kaal enne trenni 88,1kg :D

Kas Green Tea kapsleid keegi julgeb soovitada rohkem kui 1 päevas võtta? Pakipeal on 1 päevas mustvalgelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jäta need kapslid, lisa paar-kolm kartulit või tatart,magusate jogurtite asemel. Saad koos süsivesikutega, mida on "trennimehe" kohta pisut vähe, ka kiudaineid ja vitamiine/mineraale juurde. 40 g tomatit on ka selline kogus - *mis sellest siis üldse* .. paar-kolm tükki või pool pakki mahla siis juba. Ning rohelist kohe mõnuga juurde.

Muudetud kasutaja MaPo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis trenn jäi vahele mille teen tasa laupäeva hommikul. Selle asemel sain terve päeva pealinnas Excelit õpitud.

Kaal on igatahes hüpetega langema hakanud. 3 kuud trenni ja olin suht samas kohas koguaeg. Täna oli kaalul 87,8kg

Eile panin ka mõõdud kirja. Rind 113, biitseps 36, kõht 99, reis 59, säär 38cm. Ideaalses maailmas enda jaoks tahaks, et kõhu ja rinna vahe oleks ~30cm ja biitseps võiks saada säärest jämedamaks.

Muudetud kasutaja Varajane poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas jõutõmmet tehes on vale iga korduse ajal kang vastu maad lasta sekundiks või pooleks? Mul näpud ei suuda üle 5 korduse kangist kinni hoida ning seni olen iga kordusega kangi vastu maad lasknud korraks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas jõutõmmet tehes on vale iga korduse ajal kang vastu maad lasta sekundiks või pooleks? Mul näpud ei suuda üle 5 korduse kangist kinni hoida ning seni olen iga kordusega kangi vastu maad lasknud korraks.

Selleks, mis ulevalpool kirjeldasid ongi harjutuse nimi deadlift ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arsti juures sai käidud ning püüan homme minna ja lasta põlvest pildid teha. Kuskilt olen nohu tänasega üles korjanud. Hingata saan aga tatt voolab nagu kevadine kask.

Trennis pean hakkama natuke rohkem tähelepanu pöörama harjutuste tehnikale.

Tänane oli seljapäev:

Kangi tõmme vastu kõhtu: 50x6,50x6

V-bar ploki tõmme ülevalt: 70x6, 70x6

Lõuatõmme: 4x, 4x. Seda harjutust tahaks rohkem jõuda aga lihtsalt ei tule rohkem. Võibolla esimese harjutusena tuleks aga mis seal ikka. Kaal langeb siis muutub see ka lihtsamaks.

Ploki tõmme vastu kõhtu: 80x6 Selle harjutuse kohal pean raskust vist vähendama ja tehnikale tähelepanu pöörama. Hetkel tundub, et tõmban kogu kehaga alguse.

Jõutõmme: 100x6, 100x6

Õlakehitused: 60x6

Kaal oli sama mis eile õnneks. 87,8kg. Hea tulemus arvestades, et päevatoit oli banaan, võileib, hotdog (Statoil), lõunaks makaroniroog ja õhtuks baguett (Statoil) ja sheik. Lisaks kohvi ja küpsised ning paar batoonikommi ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reedehommikul trennis käisin ja tegin ka kolmapäeva tasa ära. Kahjuks suutsin ka mingi pisiku üles korjata sest tunda oli, et minekut ei ole. Terve nv paramoli ja ingveri sidruni teed sisse ajanud. Laupäevaks tõmbas kurgu ka valusaks. Täna juba sutsu parem ning kui hommikul tunne hea, siis trenni minek ikka.

Raskused olid samad mis eelmisel nädalal ja harjutused ka samad.

Kaaluga peaks nüüd tagasilöök olema kuna eluline tähelepanek leidis jälle aset. St nõrgestatud organismiga ei suuda ma enda süsikate vajadust rahuldada mingit moodi ja läheb kõik mis põleb hommikust õhtuni. Küüslauguleivast mesikäpa küpsisteni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelmisel nädalal suutsin mingi viiruse külge haakida ning otsustasin teha ka kohustusliku trennivaba nädala ära samas. 8 nädalat tööd, üks vaba. Täna üle pika aja sai saalis käidud ja täitsa hea tunne juba oli sees. Sai 3 harjutust rinnale ja 2 kõhule ning punuma.

Loodan, et edasi tervis jukerdama ei hakka ja saab jutiga lasta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikka aega pole kirjutanud ja seekord ka lühidalt. Elu viskab aegajalt tiba stressi peale milleta muidu oleks igav :) Igatahes eesmärkidest niipalju, et trennis käin ja kaal on ka samas kohas kus viimase sissekande ajal, mis tähendab, et juurde pole tulnud ära ka pole midagi läinud. Positiivne selle juures on muidugi see, et ma olen nn stressisööja ja väga palju on ikka ebatervislikku suust sisse läinud. Nüüd jälle kannapööre ning vaatame mis edasi saab.

Trennist niipalju, et muutsin tiba jõutõmbel tehnikat võrreldes eelmise korraga ja kasutan rohkem jalgu nüüd. Tulemuseks on hetkeks piimhappes vaevlev kann :D

Jõudu kõigile

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neljapäeva parim osa oli see, et kaal näitas 87,2kg. Vaikselt aga stabiilselt liigun õiges suunas. 4-5kg veel, siis rohkem väga ei tahakski kaalu kaotada. Muidu olen liiga kondine äkki valmis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sattus tänaseks rinnapäev mis oli sisuliselt ainult 3 harjutust

3 seeriat kangi surumist. 2 seeriat kangi surumist kaldpingilt ja 2 seeriat dipse. paberil tundub, et kiire trenn aga standard trenniaeg läks ikka ära. Hetkeseisuga on meelehea sellest, et järgmisel rinapeval saan raskust juurde krudida kuna 6sed seeriad tulid kõik ära. Halb on selle juures olukord kus jõusall on praktiliselt tühi, mis tähendab, et hätta ei tohi kangiga jääda :) Dipsid on sellised toredad harjutused mida ma jaanuaris jõudsin teha jalgadega lahti tõugates täpselt ühe. Hetkeseisuga kannatab lasta seeiraid ning tuleval korral juba ripub ketas ka vööküljes. Milline täpselt on raske öelda ja sõltub suuresti tundest. Kangi surumisega on asi hapum. Hetkeseisuga mulle tundub, et raskuste seisukohalt on areng olnud 4,5 kuuga suhteliselt tagasihoidlik. Alustades hakkasin tegema 50kg kangiga. Hetkel 62,5kg ning tuleval korral läheb 65 peale. Võibolla pseudoprobleem enda peas lihtsalt, aga no kõrvalt vaadates on selline tunne, et mingi vend käib, teeb paar nädalat 50kg-ga trenni ja siis järsku juba 70 või isegi 80 peal kangil.

Kaal on ikka samas augus 87,5kg juures v.a täna hommikul mil oli praktiliselt kilo otsas kuna tegin eile rabarberikooki millest vist pool plaati õhtuga kinni ka panin.

Muudetud kasutaja Varajane poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna jäi trenn vahele kuna esmaspäeval vigastasin tiba paremat õlga. Ei teagi kas soojendus jäi puudulikuks või oli asi miskis muus. Muidu oli rinna/biitsepsi trenn. Kang, kang kaldpingil, dipsid lisaraskusega. Kangiga biitsepsile ja hantliotega biitsepsile. Home püüan õlga tiba säästa ja äkki saab seljapäevaga hakkama.

Progress on igatahes toimunud vähemalt kaalu osas. Täna hommikul nägin üle pikkade aastate kaalul numbrit alla 87kg mis tähendab, et minu absoluutsest tipust on läinud 10kg. Hetkel vaadates peeglisse ei tundugi, et välimuses tolle ajaga midagi väga teistmoodi oleks. Näost vast olin tiba ümaram ja loogika järgi eks igalt poolt mujalt ka kuigi ma pole ennast kunagi paksuna tundnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel vaadates peeglisse ei tundugi, et välimuses tolle ajaga midagi väga teistmoodi oleks. Näost vast olin tiba ümaram ja loogika järgi eks igalt poolt mujalt ka kuigi ma pole ennast kunagi paksuna tundnud.

Sellepärast ongi tähtis teha endast progressipilte. Alates eimesest päevast ehk muutuse alguse nullpunktist.

See annab ikka kõvasti hoogu juurde, kuna on selgelt näha, et see, mida teed, omab tulemust.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mõned klõpsud olen lasknud teha endast, aga ei tunne ennast väga mugavalt kaamera ees. Mingisugune pilt on igatahes olemas mitte päris algusest küll, kuid jaanuarist mil hakkasin saali külastama. Pisike progress on siiski toimunud, Kahel pildil kaaluvahe ~6kg.

PS. Mad MSPaint Skillzzzz :ph34r:

post-36730-0-96306200-1433961378_thumb.j

post-36730-0-18699600-1433961397_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×