Jump to content
Vaatleja

Superseeriad kõhule

Recommended Posts

kurat, kaua seda peab korrutama, et kõhu pealt ei lähe rasv ära mitte mingi kõhulihaste trenniga. see sllx. kõhule on superseeriad head kõll. ise olen teinud ntx crunches + jalgade tõste pingil, mõlemad ilma lisaraskusteta ja suutlikkuse piirini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tead mart mine arene kuskil. Sa kuskil kuulsid midagi poole kõrvaga ja nüüd mängid teadjameest.

Rasv läheb ära trenni tehes kõhule. Mis lolli juttu sa ajad? Ma joon ja söön väga ebareeglipäraselt. Kui ma trenni (ka kõhule) üldse ei tee oleks ma väga paks inimene, sest mul on kalduvus minna paksuks.

Mine loe küsimus uuesti läbi ja kui sa ei oska midagi vastata, siis ole vait.

Ma küsisin, kuidas oleks kõige õigem superseeriaid kõhule teha. Kas kiiresti või aeglaselt, kass palju või vähe ja mis harjutusi superseeriasse kokku kombineerida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kasutan superseeriaid enne võistlusi, lihtsalt et lihaseid paremini esile tuua, see käib koos toitumisega, muidu ei anna superseeriad erilist effekti. Superseerias kasutan üldjuhul ühte harjutust, kuid võib ka kombineerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

... siis on seda võimalik teha ka kõhulihaste harjutustega. Lihtsalt südame löögisagedus tuleb hoida aeroobse treeningu tasemel, mille juures algab rasva põletamine (miski 60-70% MHR). Jookse, sõida rattaga või vehi kõhulihaseid teha. Kui HR on õigel tasemel, rasv väheneb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

... on maximum heart rate. S.t. sinu südame maksimaalne löögisagedus. Minul jääb see kuskile 220 kanti, olen 30. Mida vanemaks, seda madalamale see number laskub. Seega, mina pean oma aeroobse treeningu käigus hoidma pulsi ideaalis kuskil 130 kandis. Sina, vastavalt oma vanusele. Siin saidil on MHR-ist varem ka juttu olnud, löö otsingumootorisse sisse, ja tulemused peaks näha olema. Kuidas mõõta - lihtsaim viis - võta kell, pane käsi pulsile, loe löögid 15 sek.jooksul kokku ja x 4. Muidugi kui on raha, võib osta ka Polar kella, see umbes 2000 lõbu. Aga kui rasv teeb tõsist probleemi, tasub ära. Mina eelistan oma näppude juurde jääda :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh olen 24 aastat vana. Käisin trenni 30 min tagasi ja praegu on 80 lüüki minutis.

See et 60-70% MHR`i on rasva põletamiseks kõige parem, aga kuidas ma seda mõõdan kui ma aeroobset teen. Näiteks jooksen. Jooksen käsi pulsil ja stopper näpus või?

Seega ilma selle sinu poolt mainitud 2000 kellata ei saagi hakkama ju? Või kuidas sa ise mõõdad seda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaatleja, ei ole mõtet plõksima hakata. sina küsisid, mina vastasin: kõhulihaste harjutused EI OLE kindlasti mitte kõige efektiivsem vahend kõhulihaste peal oleva nahaaluse rasvakihi vähendamiseks.

mis puutub soovitusse "areneda kuskil", siis aitäh, see on hea soovitus. ma olen viimasel ajal tõepoolest väga hästi arenenud.

sinu rasva vähendamise target heart rate on 127 bpm (lööki minutis). mõõta soovitan nii, et loed ära oma pulsilöögid 15 sek jooksul (peaks olema vastavalt ca 32 lööki). peaksid treenima selles südamelöögialas ca 45 minutit korraga ja ENNE hommikusööki. head harjutamist.

üldiselt on muidugi karm, et mingid vennad, kes ise kah tunnistavad, et nad kehvasti treenivad ("joon ja söön väga ebareeglipäraselt"), tulevad foorumisse majandama, asju paika panema ja rääkima, kuidas trenni peab tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes ütles, et ma kehvasti treenin. Ma olen oma tulemustega väga rahul. Ma võin süüa ja juua siis kui tahan, sest see ei mõjuta minu tulemusi.

Pealegi olen ma trenni teinud juba väga kaua, seega oskan ma väga täpselt trenni teha.

Palju sul mart kooliharidust on, et ei saa ikka veel küsimusest aru . . .

Küsimus oli: KUIDAS OLEKS KÕIGE ÕIGEM TEHA SUPERSEERIAID KÕHULE.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulge sõbrad. Südame löögisagedusel sagedusel 180-190 tuleb ka maratonijooksjatel ja suusatajatel anaeroobne lävi vastu- st te kukute väga ruttu ära. Seega 220 on kõva ülepakkumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok, on näha, et mu trükiviga on läinud inimestele südamesse. MHR on 220 - vanus. Loodan, et lepite nüüd. Mis aga superseeriasse puutub, siis näiteks selline on päris hea, mida olen ise kasutanud:

Tehakse 3 x järjest, puhkepaus korduste vahel nii umbes 1 minut. Esmalt keretõsted sirgete jalgadega horisontaalpingil, võib kasutada lisaraskusena kangiketast. Mina tegin 30 kordust, nii et said sirglihased kui põikilihased (otse, parem, vasak, otse jne). Kohe kui see seeria läbi, läksin edasi sirgete jalgade tõsted üle pea lamades horisontaalpingil kuni võhma jätkus. Siis kohe edasi, kõverdatud jalgadega keretõsted kaldpingil palju võhma oli. Jälle nii et otse, parem, vasak jne. See viimane lisaraskuseta. Siis minut vahet, ja otsast peale.

Kui tahad massi kasvatada, kasuta lisaraskust. Kui mass pole peamiseks eesmärgiks, võid vehkida ilma lisaraskuseta. Nii kaks korda nädalas on paras.

Edu !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi oskab põhjendada, miks ainult kaks korda nädalas? Kas kui teha superseeriaid, siis kaks korda nädalas? Mis pärast treenerid soovitavad, et tee palju kulub (5 x näd.), kõhulihas taastub ruttu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus oli, kas keegi oskab _põhjendada_ kumb siis õigem on ja _miks_. Pealegi ilmselt sõltub see asi ka mingil määral treeningu eesmärgist. Kõikide eesmärgiks ei ole lihase kasv.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×