Jump to content
Janika Aavamägi

31.EKV kulturismis ja fitnessis - TULEMUSED

Recommended Posts

Tere, lp. võistluste moel või teisel osalised!

Järgnevate kirjaridadega saadan tänusõnad FitCamp laagripaigast Saaremaalt Orissaarest.

Oli igas mõttes tasemel spordisündmus.

Igati rahule jäi ka Orissaare esindaja Allan Rasva.

Kellel hooaeg sellega läbi - ärge söömisega liialt hoogu minge.

Kellel hooaeg veel kestab - vastupidamist.

Tervitustega,

Raimo Tamm

PS! Teretulemast suvel (ja ka muul ajal) Saaremaale Orissaarde FitCamp 2015 laagrisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omalt poolt tahan ka tänad kõiki, kes panuse võistluse korraldusse andsid. Minu eriline tänu Jüri Vilo! Loomulikul Ergo Metsla, Arnold, Indrek, Rebane, vabatahtlikud - kõik tegelikult, kes meil kuid on oma vabast ajast panustanud, et see asi teoks sai.On mõtteid kuidas kiiremini veel teha, et üritus nii pikaks ei veniks (selge, et võistlejate arv kasvab ja sunnib kogu organisatoorset poolt pidevalt üle vaatama, alustades kaalumisest ja lõpetades võistlusega).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks tahtnud naiste BF paremaid pilte näha, kuid selle järgi, mis üleval, tundus (või eksin), et Darola oli siiski suhteliselt pehme. Aga jah, ala subjektiivne ja minu subjektiivsel hinnangul oleks võitnud Anastasija. Kuid jällegi - pilt on pilt ja pealegi veel kehv pilt, võrdlusi pole näinud ...

Nibin-nabin. Jalad olid Darolal paremad, eest ja tagant poosides Darola võitis. Küljepoosides oli Anastasija parem. Nii oli alt vaadates :).

Bikinist ka? Kõlab ajuvabalt, aga tasub küsida. ;)

Absoluutne võitja Reet Reimets on korduvalt kontrollis käinud. Nii, et ei ole midagi ajuvabat siin. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea võistlus oli! Sportlaste tase aina paraneb ja ühtlustub. Usun, et kohtunike töö ka sellevõrra raskendub.

Eks kohtunike hinded erinevad sellega, et kui on mitu võrdset meest, siis kes mida hindab - massi, kuivust, esteetilusust jms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Märkused ja ettepanekud:

Palun aidake kindlasti meelespidada, et saalis tuleb publiku osas tuled ära kustutada.

Järgmistel võistlustel peab kindalsti tootma rahvale kavalehed.

Kas peaks alustama varem ja tegema kaks vaheaega ?

Kas atraktiivsed vahepalad aitaksid pkka õhtut vastupidada?

Ootan kõikki asjalikke ettepanekuid, et üritust parimaks muuta, aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Midagi valesti? Nimepidi pole mina midagi öelnud. :) Nagu ütlesin ka Bonsunas just- mina mingit jama omale kaela ei taha, võistlejad olid tublid ja on nagu on.

Muudetud kasutaja Helerin poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Märkused ja ettepanekud:

Palun aidake kindlasti meelespidada, et saalis tuleb publiku osas tuled ära kustutada.

Järgmistel võistlustel peab kindalsti tootma rahvale kavalehed.

Kas peaks alustama varem ja tegema kaks vaheaega ?

Kas atraktiivsed vahepalad aitaksid pkka õhtut vastupidada?

Ootan kõikki asjalikke ettepanekuid, et üritust parimaks muuta, aitäh!

Võiks välja anda ka auhinna "Kõige meelelahutuslikum vabakava". :D Siis eile oleks selle auhinna endale saanud klassikalise kulturismi 3. koha saavutanud Rainis Venta. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Midagi valesti? Nimepidi pole mina midagi öelnud. :)

Kahjuks või õnneks on Eestis fitnessiga seotud inimeste kogukond nõnda väike, et raske on mitte aimata, kellest sa juttu oled teinud.

Palun mõtle sellele, et kui sina kunagi tahad võistelda siis ka sina soovid, et sinusse hästi suhtutakse. Me peame kokku hoidma, mitte üksteisele kaikaid kodarasse loopima.

Nagu öeldakse : "Mida külvad, seda lõikad"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgu, oletame, et käitusin valesti, aga lihtsalt niisama tühjast kohast ei ole mul kellegi vastu mjidagi, samuti mitte lihtsalt halvast tahtest. Info liigub ka ilma minuta ja ma ei taha mingit vihapidamist.

Aimdused on aimdused, see pole fakt, ja kui kõik on nii nagu peab, siis mis kodaratest sa räägid? Kui kõik on ilus, puhas, siis olen ju mina lihtsalt valetaja, muud midagi. ;)

Muudetud kasutaja Helerin poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nibin-nabin. Jalad olid Darolal paremad, eest ja tagant poosides Darola võitis. Küljepoosides oli Anastasija parem. Nii oli alt vaadates :).

Vaatasin konkureerivas foorumis võrdluspilte - no ei olnud jalad paremad (alakeha täiesti pehme) ja ei olnud ka seljapoosis parem. Ainuke pluss - peenike talje, ei muud! Mul ei ole ühegi võistleja vastu midagi ja isiklikult neist kedagi ei tunne ja ka 3. koha saanud tütarlaps oli selles võrdluses parem!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nibin-nabin. Jalad olid Darolal paremad, eest ja tagant poosides Darola võitis. Küljepoosides oli Anastasija parem. Nii oli alt vaadates :).

Vaatasin konkureerivas foorumis võrdluspilte - no ei olnud jalad paremad (alakeha täiesti pehme) ja ei olnud ka seljapoosis parem. Ainuke pluss - peenike talje, ei muud! Mul ei ole ühegi võistleja vastu midagi ja isiklikult neist kedagi ei tunne ja ka 3. koha saanud tütarlaps oli selles võrdluses parem!

Pildil on jäädvustatud üks hetk, mitte kogu võistlus. Aga ise nägin ka seda pilti ja publiku seast sellist pilti ei paistnud mulle. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×