Jump to content
ThaBosss

Keha proportsioonist väljas? Kuidas parandada?

Recommended Posts

Tervist. Aasta aega jõusaaliga tegelenud ja üritanud rühti ja lihastoonust parandada/kasvatada. Siiski ei ole rahul oma keha proportsioonidega. Jääb mulje nagu Jalad oleks justkui kõverad, või siis on jalalihased ebaühtlaselt arenenud. See tekitab jällegi probleemi- tagumik paistab riideid kandes taga suur ja punnis olevat ja kuidagi jääb mulje nagu sääremarjad oleksid liiga paksud või põlved justkui ettevajunud. Ei saagi täpselt aru.
Soovin, et keegi hindaks mu keha ja ütleks mis tuleks parandada, et saavutada parem kehakuju, nii nagu õige ja ilus oleks.

fit1.jpgfit2.jpg

Kas mul ongi suur tagumik, või mu keha mitteproportsionaalsus jätab sellise mulje? Milliseid rühiharjutusi teha ja millistele lihastele rohkem rõhku pöörata, et saavutada ilus keha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju vanust on?

Tee rahulikult trenni edasi, 2-3 aasta pärast on tiptop. Kahjuks ei kasva lihased üleöö.

See tagumiku ja jalgade jutt.. Sorri, aga päris huumor. :) Kunagi loed seda teemat ja naerad.

Muudetud kasutaja Kask poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui piltide järgi midagi pakkuda, siis seda, et reie tagumised küljed (kakspead) vajaksid võib-olla rohkem tööd. Aga see suhteliselt puusalt tulistades pakutud. Üldjuhul tuleneb jäsemete kuju luustiku eripäradest. See võib küllaltki varieeruv olla.

Tee trenni edasi ja seni kuni kuskilt ei valuta on kõik korras.

Muudetud kasutaja zudokorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii teegi, nagu sulle endale tundub ;)

Minuarust pole ka miskit häda, vähemalt pole peenikesed kuresääred :P

Ja näe, "nokupaun" tundub ka parajalt suur :D lohuta end sellega :) ja põe tühiste asjade pärast vähem ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No eks pane omale baas harjutused sisse ja kuku kükkima,tömbama,suruma.😆

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanuseks 16 kaalu 95 ja pikkust 190. Huumorit tegema ei tulnud, vastuseks härra Kasele. On seda mulle öeldud eakaaslaste poolt ja rühiteemat on nentinud ka kehalise kasvatuse õpetaja. Sooviksin midagi ette võtta. Kakspealihastele olen hakanud rõhku andma. Võrreldes teiste jalalihastega tunduvad nad lausa olematud. Rühi suhtes olen teinud puusapainutaja venitusi ja muid harjutusi, vähendamaks selja nõgusust. Aga ega vist muud järele ei jäägi kui vaikselt vaadata jälgida ja baasharjutusi teha..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahad suuremaid jalgu, siis go on sügav kükk, väljaasted, kang rinnal kükk. Ja kasvab nii mis mühiseb :D

Inimese kehad ongi erinevad, minul näiteks on keha kah poroportsioonist väljas, jalad on suured all ülakeha pole ollagi, et olen samuti hädas enda kehaga. Aga tuleb vaeva näha ja see ei juhtu üle öö !

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×