Jump to content
WannaBeMassGainer

Väga kiire seedimine

Recommended Posts

Kes alustas vaidlemist? Kui minna algusesse tagasi, siis ilmselge et mitte mina. Ma lihtsalt andsin soovitusi... ja siis hakkas pihta.

Te täielikult ignoreerite mida ma öelnud olen... ja seega iga korarga ütlete üht ja sama, edasi liikumata. Hale...

Hahaha...jah,sa sa lihtsalt ütled,et mina tean,asi on nii ja punkt.Ühtegi viidet ei too,pmt loed palju,tead palju,aga viidata pole nagu millelegi... :) Ja teised on kõik lollid.....Ok,ma ei vaidle sinuga enam,sära oma tarkuses. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan ka. Tundub, et kõik nõustuvad, et sa oled väga tark. Võiks isegi öelda, et me ei ole väärt sinu tarkusest osa saama, seega palun ära alanda meid ja hoia oma tarkused endale. Meie jaoks on see nii kui nii kõrgem klass ja me ei mõista seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hahaha...jah,sa sa lihtsalt ütled,et mina tean,asi on nii ja punkt.Ühtegi viidet ei too,pmt loed palju,tead palju,aga viidata pole nagu millelegi... :) Ja teised on kõik lollid.....Ok,ma ei vaidle sinuga enam,sära oma tarkuses. :)

Ohh... ja sa ei oska kontekstist ka aru saada...

Mida ma mõtlesin selle all et te ignoreerite mida olen öelnud: kui midagi ütlen, siis selle asemel et lahti seletada et mis ja kus mul teie arvates midagi valesti läks, selle asemel lihtsalt sõimate ja süüdistate.

Te pole kordagi andnud mitte midagi konstruktiivset ega informeerivat. Te ainult sõimate ja süüdistate, selle läbi ignoreerides mida öelnud olen.

Kuidas te ei saa aru nii elementaarsetest asjadest?

On ilmselge et te ei oska ratsionaalselt mõelda... kui üldse oskate mõelda... päris kurb lugu...

Vähemalt midagi positiivset kõigest sellest jamast: on saanud selgelt ära näha kes teiesugused vaimselt on... või pigem ei ole...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan ka. Tundub, et kõik nõustuvad, et sa oled väga tark. Võiks isegi öelda, et me ei ole väärt sinu tarkusest osa saama, seega palun ära alanda meid ja hoia oma tarkused endale. Meie jaoks on see nii kui nii kõrgem klass ja me ei mõista seda.

Põhimõtteliselt nii ongi, mis sest et te sellest aru ei saa ja arvate et olen lollim.

Aga mõni parandus: mitte "väga tark", vaid lihtsalt "targem".

Väärt? Järjekordselt valearusaam. nn "tarkus" tuleb sama printsiibi järgi nagu jõud ja lihased - treenimine ja kasvamine. Ehk peab vaimsust treenima, siis see kasvab; selleks peab järele uurima, lugema, mõtlema, proovima aru saada sellest millest aru ei saa (trenni tehes proovida tõsta raskusi mis liiga rasked), jne. Loodetavasti sellest ikka saate aru, kuna jõu ja lihaste kasvatamise printsiibid peaksid teil küll selged olema... samad kehtivad vaimsuse kohta, mis sest et tegu teistsuguse "kehaga".

Mina teid ei alanda, te alandate endid ise. Aga eks ka sellest te aru ei saa.

Mitte kõrgem klass, vaid lihtsalt suurem ja arenenum mõistus. Sama baasprintsiibi järgi nagu lihaste kasvatamine. Kui näed kedagi kes on füüsiliselt suurem ja tugevam, kas siis on sinu jaoks tegemist kõrgema klassiga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ah, mis sa üldsusega vaidled.

Nad ei saa nagunii aru sellest, millest sina aru saad.

Ega polegi enam eriti mõtet, kui välja arvata ajaviide. Ära näinud "kes" nad on... huvitav kui "kähku" see käis... Aga tuleviku suhtes ette teada mis juttu nende tüüpi inimesed vastu räägiksid, seega tulevikus peaks minema "efektiivsemalt" (mille puhul kehtib ka sama printsiip nagu jõudu treenides).

Muidugi ka küsimus et miks nad aru ei saa... nad ei saa sellestki aru, et nad aru ei saa.

Ajab naerma, aga samas ka väga kurb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sul aeg ajalt keegi ikka seisab juhtmete peal....

Kirjutada sa oskad. Aga kuna sul on lugemisega raskusi,nagu ma aru saan, siis annan sulle südame töö kirjelduse lühema variandi. Loe aeglaselt, loe veel kord, loe nii kaua kuni aru saama hakkad. Ja kui ikka veel aru ei saa, siis ma seletan sulle oma sõnadega.

http://mudelid.5dvision.ee/syda/syda_teooria.htm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Vabandan, et ei ole saanud vahepeal vastata, aga ma olen alles 16 ja see tekst, mis ma lugesin .... :( Sellest vaidlemisest, ei tea ma enam, mida uskuda ja mida mitte. See on üks suur tulemuseta vaidlus ja kahjuks oma küsimusele konkreetset vastust ei saanudki :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Vabandan, et ei ole saanud vahepeal vastata, aga ma olen alles 16 ja see tekst, mis ma lugesin .... :( Sellest vaidlemisest, ei tea ma enam, mida uskuda ja mida mitte. See on üks suur tulemuseta vaidlus ja kahjuks oma küsimusele konkreetset vastust ei saanudki :(

Soovitan minu jutu aluseks võtta ja sellest lähtudes ka ise edasi uurida. Sest ratsionaalse ja terve mõistusega mõeldes ja analüüsides on selgelt näha kes siin tõtt räägib, ja kes lihtsalt süüdistab ja sõimab samas andmata mitte midagi informatiivset ega kasulikku.

Kuidas tervis on füüsiliselt, vaimselt, emotsionaalselt... Kui terve on, et kas on terviseprobleeme või mitte, see on kõik väga tugevalt mõjutatud just toitumisest. Kui toitumine ei ole piisavalt korras (ehk keha saab hulganisti mürke ja liiga vähe toitaineid), siis tekivad terviseprobleemid.

Kui pärast millegi tarbimist "lööb sita lahti", siis ilmselgelt ei tohi seda asja tarbida. Sest see ei ole normaalne. Tihti sital käimine näitab et kas keha ei saa toitu korralikult seeditud, või oled liiga palju söönud ja on uuele toidule vaja ruumi teha. (Mäletan et mul endal, natuke üle kümne aasta tagasi, iga kord kui jõin kohvi, siis 10 mintui pärast oli minek. Lõpetasin kohvi tarbimise päeva pealt.)

Loomne toit on tähtis, eriti looma rasv. Mida kvaliteetsem ja mida õigemates tingimustes kasvatatud loomadelt, seda parem.

Loomne toit püsib sooles kauem. Enda kogemuse järgi (kuna olen 80-90% loomse peal, ülejäänud taimne)... sital käin üldiselt korra päevas, mõnikord kaks. Mitte mingeid pulbreid ega sellist jama ma ei kasuta. Valku saan toidust piisavalt, 120-160 grammi valku päevas.

Igasugused valgu pulbrid soovitan ära unustada. Sul ei ole neid vaja. Tegelikult ei ole neid kellegil vaja. Kes arvab et neid vaja on, see ei tea inimesest ega reaalsusest suurt midagi... ja on lihtsalt "bro science" peal väljas ehk kasutab neid pulbreid kuna näeb teisi neid kasutamas, samas ise järele uurimata ega läbi mõtlemata kas neid tegelikult ka vaja on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×