Jump to content
genghis

Kust pull-up bar Eestis osta?

Recommended Posts

FitShopis on müügil lõuatõmbeseade, mida saab korduvalt ukse peale riputada ja ka maha võtta, kui soov nt uks kinni panna.

Praegu saadaval Iron Gym

893e8cea2da75778ce3fc44b0a7540a9.jpg

IRON GYM XTREME™ on multifunktsionaalne treeningkang, mille abil saad sooritada lõuatõmbeid viies erinevas võttes, treenida kõhu-, käsivarre- ja õlavöötme lihaseid.

f5380fce2add37bb74024a73a31ce59b.jpg

Iron Gym tooted FitShopis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ostsin osta.ee'st kokkupandava, kannatab isegi 140kg(pole suuremat proovinud), aga no mul see 8 suure poldiga läbi seina ka kinni. Ainult kinni on raske hoida kuna see toru on halvast materjalist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Elan Tallinnas, muidu selline on super (http://www.amazon.com/Sunny-Health-Fitness-Door-Chin/dp/B0016BNDXI/ref=sr_1_2?s=exercise-and-fitness&ie=UTF8&qid=1422369029&sr=1-2) aga tellida see Ameerikast Eestisse läheb mõttetult kalliks. Ideed?

Miks sa ei telli SportsDirect.com-st. Mina tellisin endale sealt ja olen igati rahul. See mida siin pakuti Iron Gym mudelit on jama, saad teha aint õlgade laiuselt laiemalt lähevad käed vastu seina. Soovitan väga Perfect Fitness Multi Gym-i, maksab hetkel £ 26.00 pluss saatmiskulud. Kasutan ise ja vägagi rahul, muidugi võid ka ise vaadata. See mida siin soovitati Iron Gym-i on jama, saad teha aint õlgade laiuselt. Laiemalt tehes lähvad käed vastu seina.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

FitShopis on müügil lõuatõmbeseade, mida saab korduvalt ukse peale riputada ja ka maha võtta, kui soov nt uks kinni panna.

Praegu saadaval Iron Gym

893e8cea2da75778ce3fc44b0a7540a9.jpg

Iron Gym tooted FitShopis

Soovitan võtta IronGym Extreme või Soov.ee-st analoog, millel on lisakäepidemed. Ülaltoodud variant ajab asja ära aga küüarnukid käivad vastu uksepiita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×