Jump to content
Eestlane112

Tervisepomm-smoothie

Recommended Posts

Siin väike kaalulangetus käsil, mõtlesin, et tarbiks hommikueinena smoothiet, kus võimalikult palju kasulikke asju sees oleks.

Mida soovitaksite sinna panna?
Ise mõtlesin selliseid asju: jogurt/piim/keefir, pähklid, idud/läätsed, astelpaju marjad, küüslauk, toores muna, jõhvikad, mesi +veel igast marju, mis sügavkülmikus on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina tegin kiirematel päevadel nii: pakk kohupiima, banaan, peotäis marju, pisut kaerahelbeid ja veidi piima, et ilusti blenderdada annaks. Vahel lisasin chia seemneid, kookosõli.. Kuidas tuju oli. Kaloraažilt minu hommikusöögiks väga ok. On ka palju soolaste smuutide retsepte, aga valgubaasil smuutid minu arvates on magusana paremad. Idusid, muna ja küüslauku sööksin ikka eraldi. Keegi geenius mõtlesin siin kunagi toorest kanafileest ka smuutit teha. :)

Ehk siis sa pead lihtsalt arvestama välja oma hommikuse kaloraaži, kui oled dieedil ja selle põhjal siis komponendid valima.

Siit ehk inspiratsiooni: http://www.mensfitness.co.uk/nutrition/smoothies

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli mõte, aga suudad tõesti sellist ollust juua, kus on koos piim, küüslauk ja muna?! Milleks heade asjade maitset nendega rikkuda? Pealegi toores muna ei ole mõistlik mõte salmonelloosi pärast.

Pigem panustaks smuutis ikka magusatele asjadele ja need soolased pistaks mõnda järgmisesse söögikorda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On see salmonelloosi oht siis tõesti suur? Võiksin ka kallimahinnalisi mune tarbida.

Eks ma seda maitse asja vaatan, huvitaks ennekõike, mida igapäevaselt tervislike toiduainetena

soovitate, et maksimaalselt vitamiinid, mineraalid jne kätte saaks. Mu tava toit tiba üksluine,

enamasti köögiviljad ja liha.

Muudetud kasutaja Eestlane112 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Salmonelloosi võid sa piimast või kraaniveest ka saada. Saad, siis saad... kaks päeva on palavik ja natuke kehva olla, aga saabki kaalust alla :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×