Jump to content
RixRaxPox

Probleem lõunasöögiga

Recommended Posts

Kas on olemas mingisugust segu, millega saaks kasvõi millegi muuga (nt leiva vms) koos asendada lõunasööki? Mul on väga kehv koolilõuna - kehv kvaliteet, väike kogus, tihti "paneb kõhus keerama". Proteiine ei saa sellest peaaegu üldse. Trenni ja kooli vahel ei jõua hästi süüa ka. Ütlen veel, et tegelen kergejõustikuga - tõkkejooks/sprint (200-400). Olen 17,5-aastane, kui see midagi loeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jäta oma koolilõuna siis üldse ära, mis maksad selle eest, kui ei kõlba süüa.tee omale kodus toit kaasa just selline nagu vaja, pane karpi ja head isu! kui teised luristavad mingit maitsetut suppi, siis sina lased mõnuga proteiinirikast head ja paremat!jätku leiba! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, õigem olekski siis kaasa võtta. Ega see toit nii ruttu pahaks lähe ka, kui kotis sul mõned tunnid seisab (so siis kodust lahkumisest kuni söömiseni). Kui võtad kanafileed ja toorsalatit, seda enam-peab vastu küll. Samuti võid kotti toppida paar pisikest jogurtit, et vahetunnis endale sisse kallata-ka ei juhtu midagi.

Ülikooli ajal hoidsime toas aknalaual mitu päeva jogurtit, ei juhtunud midagi:)

Samuti võid sheikerisse panna valmis koguse pulbrit-vett ikka kuskilt leiad, et sheik valmis segada. Samas hommikul pole mõtet ära segada-mis ta ilmaaegu loksib sul kotis.

Trennijärgseks snäkiks võiksid kotti pista ka väikse banaani, tillukese energiarikka mahla vmt

Ühesõnaga kott sööki täis! Me kõik käime ju niimoodi kooli-tööle..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma kaalusin isegi seda varianti ,et kui mul koolisöök maksab 200-300 eegu vahemikus , siis võtta parem mingi sheigi ja nihverdan siva kuskil endale selle sisse ... a ma ei tea.. julgen kahelda , kas sheik päris ühte lõunat suudab asendada ... süüa antakse meile muidu suht korralikult ja juurde saab ka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Shake ei asenda tugevat toidukorda, pole mingi häbiasi võtta toit karbiga kaasa ja süüa siis kui on söögiaeg. Ise olen ka kunagi koolis käinud ja nii sai juba sel ajal talitatud kui ei olnud kvaliteetset toitu käepärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvestav enamus inimesi käib ikka väljaspool kodu tööl, koolis, nii et ei maksa enda najal üldistusi ka teha..

Ei usu, et sa, gannibal, terved päevad kodus istud kogu aeg, ikka võib tulla hetki, kui on söögiaeg, aga pead hoopis kuskul mujal olema, kui kodus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvestav enamus inimesi käib ikka väljaspool kodu tööl, koolis, nii et ei maksa enda najal üldistusi ka teha..

Ei usu, et sa, gannibal, terved päevad kodus istud kogu aeg, ikka võib tulla hetki, kui on söögiaeg, aga pead hoopis kuskul mujal olema, kui kodus.

miks nii pahur? :D loomulikult söön ka väljaspool kodu, külastan üle vabariigi ka oma kliente ning ega ma ka nädalavahetustel kodus ei passi!ja ikka on söök karbiga kaasas, mis sa torised :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×