Jump to content
Arx92

Kaloraaz

Recommended Posts

Algajalik küsimus, kui ma tahan samal ajal rasva põletada kui ka lihast juurde saada, siis mis kaloraazi ma jälgima peaksin? Kas kaalu langetamise(2700 kcal), säilitamise(3000 kcal) vöi nii öelda "bulking"-u(3200 kcal) programmi, kui toitumine on korras ning käin jõusaalis 3xnädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tasub juurde märkida ka oma praegune kaal, pikkus, treeningstaaž jne.

Kõige õigem oleks muidugi natukene enne eeltööd teha kasutades googlet või väga vabalt ka selle foorumi andmebaasi, saab ka sealt väga hästi vastuse sinu esitatud küsimusele.

Muudetud kasutaja oks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui sa algaja oled ja pekk on ümber, siis kõige parema tunde annab ikkagi stabiilne peki kaotus. kui samal ajal suudad lihast säilitada, siis visuaalne pilt muutub niikuinii niimoodi, nagu lihast tuleks juurde. Niiet lase v'äikeses alakaloraažis esialgu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

22a, 187 cm, 92 kg. Paar nädalat olen jõusaalis käinud, 3x nädalas. Mõtlengi just, et kas jõusaalis tuleksid paremad tulemused, kui sööksin kaalu säilitamise plaanis ehk siis lihas kasvaks ning rasvaprotsent samal ajal väheneb(?) vöi peaks aeroobset trenni veel hulka lisama selleks? Eeltööd olen kõvasti teinud ning olen toitumise parandamisega enda peegelpildi juba 2 nädalaga paremaks saanud, lihtsalt tunnen muret just pigem lihasmassi kaotamisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära väga aeroobsele panusta kui pead silmas rasvapõletust. 1kg reaalse rasva kaotamiseks peaksid lippama ca 200km. Mis ei tähenda, et sa ei peaks aeroobset tegema. Kuid ikka üldfüüsilise tervise heaks. Kui viitsid joosta 10km 2x nädalas, siis läheks jooksmisega 1kg maha võtmiseks ikka mitu kuud. Rõhu ikka menüüle ja tee jõutreeningut ja aeroobset füüsilise vormi heaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kiiret pole, siis söö nagu sooviksid kaalu säilitada, kuna oled algaja ja käid järjepidevalt trennis, siis tuleb ka lihas lihtsamalt ja tasakesi kulub pekk ka. Arvan, et nii saaksid hea alguse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×