Jump to content
Arnold

Otist tänases "Postimehes"

Recommended Posts

Lugege ja saate teada - kuidas jõuda tippu ! sellest jäb ,uöje nagu ott oleks tipus. millises tipus? tippu otil ikka väga pikk ma minna veel. ta on alles amatöör ja sealgi alles 5 mees. Mr. Olympial tahaks Otti näha. Või Arnold Classicul Schwarzeneggerilt rulli rolexit ja hummerit vastu võtmas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaatan ja naeran ja imestan. ''Alatut taktikat on kasutanud Hollandi ja USA firmad''Kiivikase sõnul toodetakse kõige usaldusväärsemaid toidulisandeid Soomes ja Saksamaal''. See on loll jutt ju. :D Ikkagi oli mul õigus kogu see foorum ja Ott ise on amazoni äriettevõtmine . ott kiidab Tai Kanet takka ja laidab kõik teised tootjad maha ning jumbud muudkui ostavad. huvitav kuidas tammert no1 vahuprobleemi ja lemoni maitseprobleemi ja lahustuvusprobleemi lahendas. mina olen aga hoopis kuulnud et tegelikult sebivad eesti tipud amazonest EAS lisandeid. see ju usa firma vsit?. väga imelik olukord. :P lausa vägisi toob muige suule. ;) irw irwis kinni :) imelikul kombel tükivad usa sportlased koguaeg tippvõistluselt esikohti napsama. vaevalt nemad soome lisandeid söövad. ikka oma kodumaa usa kraami. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaatan ja naeran ja imestan. ''Alatut taktikat on kasutanud Hollandi ja USA firmad''Kiivikase sõnul toodetakse kõige usaldusväärsemaid toidulisandeid Soomes ja Saksamaal''. See on loll jutt ju. :D Ikkagi oli mul õigus kogu see foorum ja Ott ise on amazoni äriettevõtmine . ott kiidab Tai Kanet takka ja laidab kõik teised tootjad maha ning jumbud muudkui ostavad. huvitav kuidas tammert no1 vahuprobleemi ja lemoni maitseprobleemi ja lahustuvusprobleemi lahendas. mina olen aga hoopis kuulnud et tegelikult sebivad eesti tipud amazonest EAS lisandeid. see ju usa firma vsit?. väga imelik olukord. :P lausa vägisi toob muige suule. ;) irw irwis kinni :) imelikul kombel tükivad usa sportlased koguaeg tippvõistluselt esikohti napsama. vaevalt nemad soome lisandeid söövad. ikka oma kodumaa usa kraami. :)

Sul mees on pea ikka vatti täis. Tee ise endale kodulehekülg ja reklaami oma tooteid seal. Praegu on nagu eriti nahhaalne variant teha maha teisi, teiste tooteid ja teiste kodukal. Ja mida siis Robocop peaks sinu arust reklaamima, sind ? Kui sa teada tahad siis kogu Eesti kulturism seisabki niivõrd kuivõrd püsti just eelkõige tänu neile meestele, Ottile ja Arnoldile. Kui ei oleks firmat Robocop kes toob Tai Kane maale, siis ei oleks seda amazoni lehekülge ega toimuks võistlusi jne. Nii, et hoia ennast natuke tagasi, kui sa vitsa ei taha saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu rahakoti seis ei sõltu ei amazonest ega muudest toidulisanditst. toon saksast autosid. ega muidu siin vist ei plõksiks kah :D mina ei näe oma jutus midagi mida oleksin valesti öeldnud. olles homikul ärganud ja foorumist lugenud et otil uus artikkel postimehes asusin kohe huviga lugema. see eelmine artikkel oli väga huvitav. palju üllatusi alates munakollastest jaaniiedasi. ja mida ma sellest artiklist loen. puhas reklaam ja loll jutt. :P no andke mulle andeks aga mian ei ole mingi lammas kes kõigele kaasa määgib. seal artiklis ei olnud sõnagi sellest miliseid nippe ott kasutab et mm 5 koht saada. sellest millised o ntema edu saladused. iga teine sõna oli tai kane. no anke andeks mina arvan et see on jama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks aeg ja tulemused annavad vastuse - kelle tee on õigem !

Aga tore , et teema nii palju vastukajasid on tekitanud .

Tänud kõigile, kes siin foorumis oma ausat arvamust avaldavad :D !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu rahakoti seis ei sõltu ei amazonest ega muudest toidulisanditst. toon saksast autosid. ega muidu siin vist ei plõksiks kah :D mina ei näe oma jutus midagi mida oleksin valesti öeldnud. olles homikul ärganud ja foorumist lugenud et otil uus artikkel postimehes asusin kohe huviga lugema. see eelmine artikkel oli väga huvitav. palju üllatusi alates munakollastest jaaniiedasi. ja mida ma sellest artiklist loen. puhas reklaam ja loll jutt. :P no andke mulle andeks aga mian ei ole mingi lammas kes kõigele kaasa määgib. seal artiklis ei olnud sõnagi sellest miliseid nippe ott kasutab et mm 5 koht saada. sellest millised o ntema edu saladused. iga teine sõna oli tai kane. no anke andeks mina arvan et see on jama.

No kui ei sõltu siis pole vaja üldse sõna võtta. Kuidas sulle meeldiks kui ma tuleks müügiplatsile ja astuks potensiaalsele ostjale ligi ja teeks sinu toodud auto täiesti maha ning pakuks teisel pool aeda seisvat autot (mis ei ole ju tegelikult üldse minu oma aga olen sellega korra sõita proovinud ja kiidan taevani). Täpselt copy/paste näide. Sellega võib nõustuda, et postimehe artikel on üsna reklaami hõnguline. Seda ei oska ma öelda kas see kukkus nii välja või oligi mõeldud. Teiseks mis puudutab seda, et ameeriklased kogu aeg võidavad, siis jah võidavad ainult, et proffide võistlustel. Amatööride võistlustel teevad ilma ikkagi eelkõige eurooplased. Ütle mõni ameeriklane kes on viimasel ajal tiitli medaleid saanud. Amatööride ja proffide köögipool on öö ja päev ja seda pole üldse mõtet võrrelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vägaväga tõsi. ei ole jah vaja sõna võtta. ütleme siis nii et ma olen ika veel eelmisest jamast natuke häiritud. see oli siis see kord kus mind ja veel mõnesid inimesi süüdistati alusetult usa toodete promomises. siiamaani kumavad peas oti sõnad et ''millegipärast koguaeg ühed nimed küsivad ja teised vastavad'' ja herr rebase kiri ka erillist lohustust ei toonud. ütleme niimoodi et ma olen iselomulst nagu 5 aastane mustlane kes pikka viha peab ja nii kui kuskilt kinni võtta annab hakkab kohe kätte maksma.

''Kuidas sulle meeldiks kui ma tuleks müügiplatsile ja astuks potensiaalsele ostjale ligi ja teeks sinu toodud auto täiesti maha ning pakuks teisel pool aeda seisvat autot (mis ei ole ju tegelikult üldse minu oma aga olen sellega korra sõita proovinud ja kiidan taevani)'' väga õige jutt. ei üldse ei meeldiks.

no olgu ma üritan maha rahuneda siis nüüd. :D:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

poisid, see on äri ja see käibki nii... kelle jaoks on paremad usa tooted, kellele soome omad on lõppude-lõpuks iga ühe oma otsustada. Keegi ei keela kasutamast üht või teist toodet. Aga eks Ott peab ka kuidagi oma palka teenima ju, miks mitte reklaamida siis oma firma toodet...

No muidugi norida ja kritiseerida annab... Aga mina isiklikult seda ilmselt tegema ei hakka... Üldjoontes väga usaldusväärse firmaga tegemist ( Robocopi mõtlen)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heh..mina ei näinud selles artiklis küll midagi uut ja tähelepanuväärset!

Pidi olema ju otti suured saladused!?Neid ma kahjuks ei märganud!!! :D

Enamasti olen Hugo Bossiga nõus, et ott ja Tai kane ja ei midagi muud!

Miks teisi eesti vähe tuntuimatutega mingeid artikleid pole kuskil näha ainult ott ja ott!?Nagu kedagi muud polekski!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks teisi eesti vähe tuntuimatutega mingeid artikleid pole kuskil näha ainult ott ja ott!?Nagu kedagi muud polekski!?

A no palun.

Ma annaks heameelega kommentaare, aga pole keegi, kes yles paneks. Järsku sa Oleg helistad Ohtulehele või pävalehele või postimehele, et näed.. herr Rebane tahaks interviud anda. Ma ootan kohe põnevusega, kus lehes siis minust jutt kirjas on?

Mis sa mõtled kah peaga või on sul mingi isiklik vimm? Miks ameerikas ei räägita mingitest amatööride mestest? Miks kõik räägivad Märtinist a suht vähesed Urmo Aavast? Miks keegi ei räägi Eesti suusahyppajatest? Miks NIKE on kõva virma ja ta on igalpool üleval aga Jaapani NIIK'i pole kuskil saada? Miks on Tuberkuloitedi vend igalpool üleval (ja seksikam mees), kuigi ka MINA oskan laulda?

SEST KEDAGI EI KOTI, KUI SA POLE MIDAGI SAAVUTANUD. Nii et teinekord võiks tiba mõtelda kah, ennem kui midagi plärtsutama hakatakse.

kthx

Rebane Himself

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arumaisaa ...

mille üle üldse vaieldakse?

Et nagu mingi reklaamilugu või?

Loomulikult."Postimees" tahab lugu teha - Robocop'i mehed peaks ju puhta idioodid olema,kui nad siukest võimalust ei kasutaks.Kui antakse võimalus - tuleb müüa!

Seega - kui kellelegi miski ei meeldi - pöörduge "Postimehe" poole.

--

Et hr.Kiivikas ei avalda saladusi ..., :D

äkki oli asi küsijas siiski, :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Einoh, mina oskan Otti, Kadrit ja teisi ainult tänada, tänu nende eeskujudele ja nõuannetele üldse avastasin enda jaoks jõusaali ja olen saanud ka üht-teist rohkemat teada saanud. Toidulisad on kah ok, usaldatavad. Kui ikka mees ise tarbib aastaid seda, mida teistele müüb, siis ikka mingi jama värk ei saa ju olla-seda näitavad tulemused võistlustelt! Nii et edu minu poolt Robocopi rahvale!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Anna andeks hr rebane aga kas sa tahad öelda et ott on ainult tegia ve???

Aga lähme vaatame kes on juuniorite kategoorias nr1..kas ott hetkel ve??miks ei võiks nendest kirjutada???ott on selle pärast kuulus et on esimest kohta saanud aga miks ei võiks kirjutada sellest kes teise koha saab????aaaaaa muidugi mr rebane tema ju pole enam tegja..ainult esimese koha omanik on tegija aga teised mitte sittagi väärt :P ja kui sa oskad laulda mine laula, laula või hääl ära!!!mind see ei kõiguta karva võrtki!! :D aga kui sa ütled et olen liigne prääksutaja siis sa mees eksid!!!!!!vaata parem ennast!!!!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Heh..mina ei näinud selles artiklis küll midagi uut ja tähelepanuväärset!

Pidi olema ju otti suured saladused!?Neid ma kahjuks ei märganud!!! :D

Enamasti olen Hugo Bossiga nõus, et ott ja Tai kane ja ei midagi muud!

Miks teisi eesti vähe tuntuimatutega mingeid artikleid pole kuskil näha ainult ott ja ott!?Nagu kedagi muud polekski!?

Käib see asi ikka ju nii, et ajakirjanikud otsivad üles need inimesed kes on midagi saavutanud või paistavad mõnel muul kombel silma. Muide, hommses õhtulehes peaks ilmuma artikel kuidas algaja 60-70 kilone noormees ja 50 kilone neiu peaksid treenima ja toituma, et sellest parem kasu oleks. Olles eelnevatel kordadel õhtulehega kokku puutunud, siis tean, et neil on komme omaloominguga artiklit kaunistada. Vaatame millega nad seekord üllatavad : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jarmo: ei ei. ma ei too kasutatuid. ma tegelen päris uute maaletoomisega kohe. kui huvi võin midagi sebida. :D

aga herr rebase himself jutt jäi küll väga segaseks :P

ühesõnaga tegelikkus on selline et pange otsingusse tai kane ja te ei leia mitte midagi. pange aga näiteks a'la weider ja kõik kohad on täis. see paneb asjad paika.

ott kiitku niipalju kui tahab oma tai kanet aga teisi päris maha ka teha ei maksaks. minusugune nõrgema südamega loll inimene ei pruugi ju kohe aru saada et ott tõukab ja usubki et usa asjad mida ma söön on hästi pahad ja steroide täis ja siis on klikk klikk ja kolks süda seisab. ja vaata tulevad usast jay'd ja dexterid ja günterid ja arnold ja Weider company kohale ja annavad tappa. esitavad multimilionilise hagi. mis siis teete.

aggga jah ott on ju meil siin maailma seitsme parima mehe seas nagu üks kalender ükskord väitis

ma täitsa rahulik praegu. ei ole migni vimm. avaldan oma arvamusi. arnold 2 käskis ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Dev.

No loomulikult Ott kiidab seda, mida kasutab!Kui ta juba kasutab, siis vähemalt tema jaoks on see väärt kraam.

Iga päev loen ma kuskilt välja ,et on jälle maha tehtud a`la weiderit vms(Oti poolt), oleks keegi kena ja annaks mulle vaatamiseks mõne URL`i kust niiviisi välja midagi annaks lugeda? Või keerutate niisama:S

Olen nõus - on palju kuulsamaid kaubamärke kui Tai Kane(eks igaüks teeb ise omad valikud ja kui keegi väidab, et miski mõjub paremini sisi võib juu sellest julgelt kirjutada aga ei ole vaja lisada iga lause lõppu "loll Malle, teeb seda maha ja kunagi tulevad suured tagujad.."<-vms

ALGTeema juurde tagasi minnes - Ott juu rääkis oma toitumisest kõik(vähemalt nii ta väidab)Kui keegi arvab, et on veel mingeid paljastamata saladusi või artikkel ei rahuldanud, siis tuleks siinse kraaksumise asemel neid "saladusi" avastama minna ?Vähemalt ekspressi artikkel oli ok!

Mina isiklikult sain tänu artiklile teada kuidas toitub meie praegune Meister ja ega ma muud ei osanudki tahta.See on ammuilma selge, et mees pole oma tulemusi aastaga saavutanud(n.ö üleöö)

Ja seegi peaks ammuilma selge olema, et kirjutatakse nendest, kellest on midagi kirjutada(saavutustega tegelastest).Kui keegi soovib, et "väljaanded" kirjutatksid kellestki teisest, siis mõistlikum oleks oma soov edastada vastavale toimetusele..

Nu_vot.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oi kuum raisk. nagu saunas oleks. :D ok mida iganes. tai kane on tegija ja ott on tegija. whatever. kogu asja point = vaata esimest postitust

Tänane "Postimees"(19.01.05) lahkab uuest küljest Oti edu saladusi !

Lugege ja saate teada - kuidas jõuda tippu !

Seal ei olnud oti edu saladusi. Seal ei räägitud isegi otist. vaid tai kane toidulisade kiidulaul ja tammert. Loodan tõsiselt et amazonelased said oma õppetunni kätte. kui on saladused siis on saladused ja kui on reklaam siis selleks teised meetodid.

ma nagu hommikul tõsiselt lootsin oti kohta uut ja huvitavat lugeda. aga mida ma eest leian. reklaam. see eelmine artikkel kuskil ekspressis või päevalehes oli küll väga kõva.

lisaks veel et dev on vist jälle purjus. oti toitumist said vist nagu ikka sellest eelmisest artiklist lugeda. viimases postimehe artiklis polnud oti toitumisest sõnagi. kõige lähem asi mis toitumise ja treeningu alla läheb on see et oli ära mainitud et ott ärkab kell 6.30 :P;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×