Jump to content
Kalevipoeg

infrapunasaunaga 600 kcal umbes 30 minutiga?

Recommended Posts

Mina lähen proovin ära varsti....siis kui järgmise palga saan..:D

No tuttavad treenerid on käinud ja ütlevad, et paneb ikka julmalt higistama, samas kuum ka ei ole. Nii et mürkide kehast välja viimise jutt võib tõsi olla, samas seda kalorivärki ei ikka ei tea..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ta nüüd hirmsasti kaloreid kulutab on kaheldav, küll aga vett pigistab hästi välja, kuna infrapuna tungib sügavuti sisse läbi naha. Ise olen kasutanud seda vahetult enne võistlusi naha alt vee välja viimiseks. Leilisauna kuumuses ei suudaks lihtsalt sellises olekus olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju kalaoreid ta just kulutab, seda ma ütelda ei oska. Aga selge see, et midagi ta ikka kulutab. :D Ei normaalne asi on, alguses oli küll jube imelik, lähed mingisse putkasse, mis on täiesti külm e. siis toatemperatuuril. Mingi 10-15 min pärast hakkab juba soojem. :P No ja siis hakkab higistamine pihta, päris korralikult ikka võtab naha märjaks. Mul tüdruk ei suutnud poolt tundigi vastu pidada jooksis ennem välja. ;) Ise kükitasin kokku 40 min, mis on max aeg, mis seal olla võib. Ühekorraga imet ei tee, aga regulaarsel kasutamisel 2-3 korda nädalas on asjast ikka kasu küll. Sellisel juhul põletab seda rasva ka ikka ära!!

Kes pole proovind proovige ära!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise käin nõmme ujulas infrapunasaunas !

hea muss peale ja norm

esitex lähed alati natsa varem kohale siis nad panevad sulle selle värgi tööle ( SOOJA ) ja kui ma alati sinna läinud siis juba korralik kraad sees 40 -50.

Ja mulle need 30minutist viimased 10min ikka päris piin. ( 60 kraadi viimased 15 min ),

ikka täiega tõmbab vett välja.

Tuleb palju tarbida ka vett ette, vahepeal natsa ja pärast.

Pärast natsa nõrk ikka olla, tuigud ringi.

Aga mulle soovitas massöör ja teised ka nädalas max 1 või parem kuus 2 X. Sellest täitsa piisab aga oleneb ka muidugi mis eesmärk :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise tegin ka enne võistlusi ühe infrasauna. Seda, et kõvasti vett tuleb enne juua, lugesin ukse peal olevalt teatelehelet siis, kui veepuuduses pikali maas olin ja hinge vaakusin. Läksin ka natuke varem sisse kui sooja pandi. Mõtlesin, et istun selle tunnikese ikka ära, aga 40. minuti peal oli lõpp. Päris karm värk. Kindlasti tuleks juua enne kõvasti vett!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole ise kahjuks käinud aga seda ma nüüd küll ei use et sa poole tunniga 600kcal kulutad.........600kcal võrdub päris kõva tempoga pooletunnise jooksuga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käin regulaarselt Tabasalu ujula infrapunasaunas.

Joon ca 2 liitrit vett enne ja sauna jooksul ära ,siis on väga hea, kui vähem, siis tekib vedeliku puudus.

Päris hea puhastav efekt on, pärast sauna on mõnusalt värske ja hea olla.

Lihastele pidi ka lõdvestavalt mõjuma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

obaa .. seal tabasalus on olemas infrapunasaun ... sain palju targemaks .. aitüma :P

lisaküsimus .. tabasalu spordikeskusel polnud hinnast juttu .. oskad sa äkki hinda öelda ? :D

Muudetud kasutaja Goth_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõsi ta on, et kaloreid kulutab see infrapuna, ei tea mis täpselt välja läheb, igastahes on kaal peale sauna alati väiksem. :D

Teadjad palun andke inffi, kus Tallinnas veel neid infrapunasaunu on? Palju Nõmmel tund maksab ja kus see täpselt asub?

Ette tänades ja saunamõnusid soovides :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

infrapunasaun. ette registreerimisega telefonil 6777600 või koha peal.

Avatud:

E - R 7.00 - 22.00

L - P 9.00 - 22.00

vabaduse pst. 156

ajad suht täis nii, et soovitan mingi 2-4 päeva enne aja kinni panna !

Infrapunasauna kasutamine 60 min 50.-

edu

varsti peax ka tulema üks infra juurde tallinna spordihalli

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõsi ta on, et kaloreid kulutab see infrapuna, ei tea mis täpselt välja läheb, igastahes on kaal peale sauna alati väiksem. :D

Vesi läheb välja.....pole nagu energiaga suurt midagi pistmist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Infrapuna sauna kohta ei oska midagi öelda, aga kui olin ise kreatiini kuuri keskel ja käisin mõned õhtud kuumas leilisaunas, kui higistan täiega, siis peale mõnda korda oli tunda küll ei käpp peenem ja vesi oli lihastest kadunud .... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Infrapuna sauna kohta ei oska midagi öelda, aga kui olin ise kreatiini kuuri keskel ja käisin mõned õhtud kuumas leilisaunas, kui higistan täiega, siis peale mõnda korda oli tunda küll ei käpp peenem ja vesi oli lihastest kadunud .... :P

Kle see pole ju loogiline , et higistad vee lihastest välja :D .. Väike illusiooni efekt oli sees kindlasti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×