Jump to content
starter

venitused

Recommended Posts

ma olen vaadanud et osad inimesed venitavad ennast pärast jõusaali ja osad mitte . kui tähtis on teha venitusi? mis see annab? ja millal venitusi teha kui jooksen pärast jõutrenni ,kas enne või pärast jooksu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üldiselt venitamine väga tähtis sest muidu lihastesse jääb pinge sisse!

kui peale trenni jooksed siis mina venitaks enne ülakeha ja pärast jalad!

ise venitan korralikult sest see ikka vajalik! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

isiklik värk ... mõned jäsemed saab nii paremini käima .. näiteks , kui õlas on mingi kamm , siis ma tavaliselt saan selle venitades ära .. a üldiselt mina pole ka eriti lõpus miskit venitusi teinud ... ripun natuke lihtsalt (umb.neljas asendis ripun )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

venitamine aitab vähendada liigse piimahappe sattumist lihastesse ja venitades parandad painduvust, et harjutuste amplituut oleks hea. ka taastumisele on venitamine hea. ise venitan tavaliselt peale teatud lihasgrupi treeningut. olen avastanud, et kui venitada seeriate vahel, siis võtab kuidagi poweri ära järgmise seeria ajal. seeriate vahel ma tavaliselt nt biitsale/triitsale raputan lihtsalt kätt nii, et lihas lõpendaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Venitmisel on suur tähtsus: aitab lihastel kiiremini taastuda, säilitab ja aitab parandada keha elastsust ja painduvust, aitab vältida vigastusi, parandab toitainete omastamise võimet. Ise venitan ennast iga treeningu lõpus üldkehaliselt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×