Jump to content
senjoriitajl

Piim ja piimatooted

Recommended Posts

siimme

no see on nii jaapanis-hiinas olnud ikka ajalooliselt,sealh sellest ajast, kui piimapulbrist v kemikaalidest veel undki ei osatud näha :). elu on veidi pikema ajalooga kui meie enda isiklik empiiriline maailm :)

mde, sõbralik soovitus: mistahes kontekstis ma soovitaks vältida sildistamist, eriti soopõhiselt ja halvustavas kontekstis. see lihtsalt vähendab su enda väidete tõsiseltvõetavust üsna olulisel määral.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

These findings raise two important questions: Does the observed relationship represent cause and effect, and is available evidence sufficient to justify a recommendation that milk-drinking men alter their dietary habits?

In conclusion, several lines of evidence indicate that consumption of dairy products is associated with increased risk of prostate cancer incidence and mortality. Avoidance of these products MAY offer a means of reducing risk of this common illness.

Hea on lugeda neid uuringuid põhjalikumalt. Võtta teadmiseks ka, nõus. Aga mitte veel siiski väitma, et nii see on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siimme

no see on nii jaapanis-hiinas olnud ikka ajalooliselt,sealh sellest ajast, kui piimapulbrist v kemikaalidest veel undki ei osatud näha :). elu on veidi pikema ajalooga kui meie enda isiklik empiiriline maailm :)

mde, sõbralik soovitus: mistahes kontekstis ma soovitaks vältida sildistamist, eriti soopõhiselt ja halvustavas kontekstis. see lihtsalt vähendab su enda väidete tõsiseltvõetavust üsna olulisel määral.

Viimane lause on õige - on päris mitu naist, kes jagavad matsu keskmisest mehest paremini.

Mida sa aga veel ei ole omandanud (loodan, et see on "veel") : nimelt, näiteks see, et kui midagi on "aastasadu" rakendatud, ei ole vähimalgi määral tõepõhine.

Lisaks - jätkuvalt, neutraalsemate allikate kasutamine, nendesse uskumine. Ehk veel tuleb. / Ph - neutraalsemate :D:D / - good one? ;)

“Sometimes people hold a core belief that is very strong. When they are

presented with evidence that works against that belief, the new

evidence cannot be accepted. It would create a feeling that is

extremely uncomfortable, called cognitive dissonance. And because it

is so important to protect the core belief, they will rationalize,

ignore and even deny anything that doesn't fit in with the core belief.” Frantz Fanon

Muudetud kasutaja MaPo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma käin oma teed, mitte teiste oma. :)

ja kui ma arvan, et teadus ei ole päris paljut, mida aastatuhandeid edukalt rakendatud, suutnud mitte ainult et tõendada, vaid ka mõista, siis on see minu õigus :). nagu muidugi on ka teiste õigus selle üle ilkuda :). eks igaüks näitab eelkõige ennast, mitte teisi.

mde, teadlased ei ole siiani suutnud aru saada isegi nii primitiivsest nähtusest, nagu sõrme- ja varbaotste krimpsuminek vees :D. hüpoteese on, aga teaduslikku põhjendust mitte. järelikult- pole olemas!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ROtter

Tänan! Võimalik, et artikkel oli sellest uuringust, aga ma ei ole päris kindel. see viidatu keskendub prostata halvaloomulistele kasvajatele, aga kui mu mälu mind ei peta., siis see, mida ma lugesin, oli peamiselt prostata suurenemisele fokusseerunud. samas kui viiteid vaadata, siis neid on ka omajagu, võimalik, et oli mõni nendest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siimme

no see on nii jaapanis-hiinas olnud ikka ajalooliselt,sealh sellest ajast, kui piimapulbrist v kemikaalidest veel undki ei osatud näha :). elu on veidi pikema ajalooga kui meie enda isiklik empiiriline maailm :)

mde, sõbralik soovitus: mistahes kontekstis ma soovitaks vältida sildistamist, eriti soopõhiselt ja halvustavas kontekstis. see lihtsalt vähendab su enda väidete tõsiseltvõetavust üsna olulisel määral.

Minu meelest tekitad asjatud segadust. See uuring ei näita sul midagi.

Kas peab fitness ja kulturimsi teemaline jutt olema tõsiselt võetav. Igal pool ajatakse mingit iba, et oma tootetid müüa.

Ma ei proovi midagi väita vaid avaldan enda arvamust vabas vormis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×