Jump to content
Doggystyler

valu käes

Recommended Posts

Mul on selline imelik jama ,et kui ma biitsepsi teen siis lööb mulle vasakusse kätte sihuke lõikav valu...ja see segab väga... ma ei saa enam korralikult biitsepsi teha....

see valu punkt on randmest mingi 5-10 cm ülevamal pool

Muudetud kasutaja Doggystyler poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

heh, mul täpselt sama asi, aga olen edasi vapralt teinud, valu kannatanud. Just täpselt on mul ka vasakus käes valu randmest mingi 10 cm üleval pool. Eriti annab tunda siis kui teen Z-kangiga scotti pingil biitsa. Ehk tuleks proovida teist haaret???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

bitsepsit ka venitad, kui trenni lõpetad? tavaline on see, et muid lihaseid venitatakse ikka natuke, aga biitsa absoluutselt mitte. Teine võimalus-lihtsalt üle oled pingutanud-jäta mõned korrad mainitud harjutus või lausa kõik sellele lihasele mõeldud harjutused vahele ja vaata, mis saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aa, veel võid proovida elastikuga haige koht kinni tõmmata ja nats kergemaid raskusi vahelduseks kasutada, võib ka aidata. Mul aitas kõvasti valutava (nii trennis kui peale seda)küünarliigese puhul. Kui juba nn luuvalu, siis võiksid arstile ka näidata, äkki on põletik ja vaja tbl välja kirjutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul oli ka sama valu scotti pingi peal mingi 2 kuud paremal käel, kui paremal käel valu enam ei esinenud, siis tuli valu vasakusse kätte...

varsti kadus valu täielikult ja pole veel tagasi tulnud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

püüa alati harjutust sooritades käsi randmest täielikult fikseerida! kui ranne ei ole hästi fikseeritud suus väikseid kõõluseid mis käes paiknevad on väga kerge ära tõmmata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on sama jama olnd aga suvel - alguk ei saand aru milles probla , hiljem hammustasin teema läbi , nimelt auto küljeklaas oli lahti :D ..... sealt lõi põletiku sisse - aga panin viina käe peale ja sidusin elastikuga kinni. Valu kadus kiiresti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma teen nt enne biitsepsit käsivart. kui käsivars soe, siis pole ranne ega käsivars ka valus. võib-olla see ka, et valu teistsugune :D (st teises piirkonnas). mul on nii old, et kui biitsepsiharjutusi tegema hakkan, siis on randmest 10 cm üles (nagu kirjeldati) käsivarre välisküljel see valu. segane jutt, aga äkki keegi sai aru ka :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×