Jump to content
Herman Koppel

Millist särki kasutate jõusaalis?

Recommended Posts

Tere,

mind huvitab milliseid särke jõusaalis eelistatakse ning enim kasutatakse.

Millisest materjalist särk olema peaks?

Kas eelistate pigem liibuvat või vabalt langevat särki?

Tänan!

Muudetud kasutaja Herman Koppel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meeldivad maikad - hea tehnikat jälgida + vaba olla. Liibuva riide puhul peab tõesti olema mingi Nike Pro sarja riie vms, et kehaga kaasas käiks kogu aeg. Jooksusärgid vms hakkavad trennis kiskuma, eriti kui higistada.

Ise kasutan enamasti seda särki. Hea materjal ja väga mugav seljas.
http://fitshop.fitness.ee/gasp-bb-1/0/readmore/796/Vintage-T-Back/

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei kannaks üldse särki jõusaalis. Pesupulbri keemia imbub naha sisse. :ph34r:

Kuna jõusaali eetika koodeks seda nõuab, kannan mingit suvalist t-särki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Surumise päeval eelistan kindlasti T-lõikega maikasi. Saab ennast ilusti pingi sisse istutada ja ei libise kuhugi ära kui nahk vastu pinki.

Selja ja õlapäeval piisab lihtsalt särgist, millel ei ole varukaid.

Jalapäeval olen isegi pusaga käinud. Täitsa savi oli. Peaasi, et liibukad jalas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

under armouri heatgear compression särgid oli pikka aega kasutuses- samas minu pikale kasvule (194cm) ei sobinud need kuigi hästi kuna kõhu pealt hakkas särk end üles rullima.

nüüd avastasin nike pro combar compression särgid- need istuvad ilusti paigal.

kes odavalt tahab nike pro combat särke, siis nike outletis tondi selveri kõrval võib neid veel saadaval olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise eelistan midagi kerget ja hingavat. Tavaline vabalt langev t-särk, lühikesed spordipüksid.

See ei olnud küll küsimus, kuid jalanõude kohapealt selliseid, mis oleksid tasased maapinnaga, ehk toetaksid nii päkka kui kanda ühtlaselt ja jalad oleksid kindlalt maas, lisaks peaksid pakkuma piisavalt paindlikkust. Vajalikud eelkõige jõutõstmisel.
Sellisteks sobiksid isegi tavalised lameda tallaga ketsid, FiveFingers, ja ise kannan Nike Free tossusid.
Aga loomulikult, see on igaühe enda maitse. Olen näinud isegi tüüpe, kes on ainult sokkide väel.


Ei leidnud kuskilt foorumist enda küsimusele vastust, kuid antud teema haakub sellega:
Miks kantakse jõusaalis pusa (ingl k hoodie)?

Nii palju kui ma lugesin, siis enne võistlusi veekaalu vähendamiseks või üldiselt lihaste-liigeste soojashoidmiseks. Ma ei tea, kui õige või vale see vastus nüüd on. Võib-olla keegi targem oskab paremini kommenteerida.
Ise olen näinud paari inimest, kes kannavad pusa. Raskemate harjutuste tegemiseks võtavad pusa seljast ära nii, et alumine särk on juba päris märg.

Siia lisaks, silma jäi Imre Vähi kommentaar ammusest ajast, kes pooleldi naljatamisi on isegi kiledressides ja talvemütsiga trenni teinud :)
Ehk päeva lõpus, see on ikkagi igaühe isiklik eelistus.

Muudetud kasutaja taivoteder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×