Jump to content
Mess

Kaalust juurde.

Recommended Posts

Tervist!

Mõtlesin teha siia teema ja küsida tarkade käest.

Minust siis lühidalt : 16 nädala pärast ja kaal on 46,8.

See on äärmiselt vähe ja olen olnud terve elu selline "väike poiss" olnud.

Jah, olen alakaalus aga tahaks seda muuta nüüd.

Kas peaks toitumiskava tellima ja treeninkava? Kuna oli plaanis ka jõudu tegema hakata.

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loe antud alafoorumi "kaalust juurde" esimesed 10-20 teemat läbi.Sisu on üldiselt sama - kaalu vähe,sest süüakse vähe (mõnikord omaarust palju,aga reaalselt on seda ikkagi vähe).Tee omad järeldused.Lükka menüüsse kaloreid juurde,siin mingit muud kuldset võtit pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loe antud alafoorumi "kaalust juurde" esimesed 10-20 teemat läbi.Sisu on üldiselt sama - kaalu vähe,sest süüakse vähe (mõnikord omaarust palju,aga reaalselt on seda ikkagi vähe).Tee omad järeldused.Lükka menüüsse kaloreid juurde,siin mingit muud kuldset võtit pole.

Olen lugenud ja natuke ka kõrva taha pannud, aga enamus on minust kuskil 10+ kilo raskemad.

Kui veel lisada, siis olen 168cm pikk.

Hommikul tavaliselt ei söö, kui siis koolis. Päeval peale kooli söön kodus. Õhtul on tavaliselt varieeruv toit, aga reegel on, et söön vähemalt pool taldrikut salatit ära ja söön ka meelsasti kodujuustu. Muna ei tee ka paha ja piim on üks lemmikutest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul tavaliselt ei söö, kui siis koolis. Päeval peale kooli söön kodus. Õhtul on tavaliselt varieeruv toit, aga reegel on, et söön vähemalt pool taldrikut salatit ära ja söön ka meelsasti kodujuustu. Muna ei tee ka paha ja piim on üks lemmikutest.

Kogu jutu kokkuvõtteks siis - hakka sööma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen lugenud ja natuke ka kõrva taha pannud, aga enamus on minust kuskil 10+ kilo raskemad.

Kui veel lisada, siis olen 168cm pikk.

See ei puutu asjasse.Juurde tahad võtta pead kaloraazi suurendama,vahet pole kas kaalud sa siis 50,70,või 100 kilo.

Hommikul tavaliselt ei söö, kui siis koolis. Päeval peale kooli söön kodus. Õhtul on tavaliselt varieeruv toit, aga reegel on, et söön vähemalt pool taldrikut salatit ära ja söön ka meelsasti kodujuustu. Muna ei tee ka paha ja piim on üks lemmikutest.

Kolmandat korda siin teemas - Hakka sööma!! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×