Jump to content
MadRound

Parema õla liigeses valu

Recommended Posts

Põhimõtteliselt eile hakkas see valu õla liigeses, ei olnud nii hull. Ise arvan, et on liigesest väljas vms aga vääna või painuta mis pidi tahad, ei juhtu midagi, ainult valu. Ja täna hommikul läksin siis jõusaali, iga harjutusega mis ma tegin, oli valu. Lendamist hantlitega küljele ma üldse ei suutnud teha. Jätsingi siis trenni pooleli ja läksin koju. Panin Diclaci õlale peale ka. Mul ei ole isegi aimu mis viga on mu õlal. Andke soovitusi ja nii edasi. Ise mõtlesin, et käin homme hommikul arsti juures ja vaatan mis ta ütleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mul oleks "õlg liigesest väljas" ,või "igatpidi valus" ,siis unustaks küll igasuguse ülakeha trenni ära.Aga näed,mõni leiab et kõige õigem asi antud juhul võiks olla õlga hantlitega lendamisega piinata... :rolleyes: Ainuke soovitus ongi - mine arsti juurde!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna sind näinud ei ole, siis kuulagi arsti sõna. Massaažid, füsioteraapiad, sellised asjad võivad ka väga hästi aidata, muidugi oleneb mis viga on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin just arstil ära, ütles, et jõusaali ei läheks hetkel, teeks kodus lihtsaid harjutusi, näitas ka mis harjutusi. Et kui 2 päevaga ära paraneb, siis on väga hästi, aga võib ka paraneda nädalatega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×