Jump to content
Reinart

Peep Reinart - Minu tegemised

Recommended Posts

Nii...esimesed võistlused möödas. Tehtud on väike restart- sai korra kõht keskmisest rohkem täis söödud ja joodud. Pühapäeva pool päeva magasin sõna otseses mõttes maha magatud ja õhtul kaloreid kokku lüües- oh üllatust- 800 :D Tuli hakata sööma ja tegin pisikese 1000kcal eine.

post-19003-0-97673300-1413828679_thumb.j

Võtaks mõne sõnaga kokku EMV. Ei hakka salgama, et vorm oli pehme. Pole veel eriti pilte näinud ja ega see ei olegi nii tähtis aga kuuldes tagasisidet pean olema rahul et niigi läks nagu läks. Oleg oli väga hea ja võitis ka teenitult. Väga heas vormis oli ka Siim Savisaar, keda pidasin suureks konkurendiks.

Väga positiivse emotsiooni pakkus ka Tauri kes võitis noortes. Tauri on näidanud aastaga väga korraliku arengu. Tubli poiss!

Endaga paraku ei saa rahule jääda ja ebamugav on pooliku vormiga laval olla aga midagi pole teha. Pean leppima sellega ,et minu võistlused on alles ees- põhivõistlus alles MM detsembri keskel. Hea oli ka seista teiste kõrval, sest nii saab ju tegelikult aru milline on vorm tegelikult. Üksi peegli ees võib ju vaadata et enam-vähem kannatab. Juba reedel sõidame Tšehhi. Mingit ulme vormimuutust ma ei looda aga annan endast parima et teha nädalaga nii palju kui võimalik (hr Vähi võiks siinkohal nippe jagada)

Veidi sellest kuidas ma üldse klassikasse seekord mahtusin. Nimelt hakkasin jooma neljapäeval tavalisest oluliselt rohkem vedelikku. Reede õhtul kehaksast kuni laupäeva hommikuni ca. 10.30-ni ei pannud ma suhu ei toitu ja ei joonud vedelikke (va hommikukohv). Kaalusin reede õhtul ca 75 kg. Hommikul ärgates aga 73,4. Ligunesin paar tiiru kuumas vannis ja sõitsime kaalumisele. Kaalumisel olin 72 kg mis tähendas seekord seda et sain täpselt kaalu sisse. Tšehhis kordub ilmselt sama stsenaarium.

post-19003-0-25035800-1413830798_thumb.j

Tahan tänada oma toetajaid- Lahever Ehitust, tänu kellele saan sõita nii Tšehhi Pepa Opavale kui ka Islandile põhjamaade meistrivõistlustele, Fitshopi- tänu kellele on mul olemas parimad taastumisvahendid ja Spartat tänu kellele saan ma treenida täiesti suurepärastes treeningtingimustes. Suured tänud lava taga abistajatele Raigo, Tauri, Eleri ja Silvar käis ka korra rulliga üle tänud sullegi. Tänud treener Indrekule ja kõige suuremad tänud Elerile kes on mind välja kannatanud ja igati toetanud.

post-19003-0-54657200-1413830776_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veidike siis vahepeal toimunust.

Sai siis käidud Tsehhis Pepa Opava GP võistlustel. Kõva kogemus , midagi pole öelda. Jällegi jäi kripeldama asjaolu et ma lihtsalt ei ole vormis kuigi rõõmus võin olla selle üle et sellegipoolest veidi parem kui Eestikatel, olgugi et kaalunumber (kaalumisel) oli tunduvalt suurem.

Sel korral võistlesin siis kategoorias kulturism -80kg. "ei mahtunud kaalu" kuigi tegelikult peale arutamist sai see otsus sai vastu võetud juba 2 päeva varem et ei hakka seda vett jälle välja imema. Peale seda kui Eestikatel seda tegin, mõjus see kehale isegi üllatuslikult liiga palju laastavalt- organism lihtsalt hakkas vett korralikult kinni hoidma ja kaalulangus peatus täielikult.

Mis seal salata, et lisaks sellele et ei ole just oma eluvormis on see kategooria minu jaoks liiga palju ning mehed kes vastas olid, olid tunduvalt suuremad ja paremas vormis. Kategoorias oli Euroopa ja Maailma meistreid erinevatelt aastatatelt, tiitlivõistluste medalimehi ja niisama minust suuremaid poisse. Samas ei saa öelda ,et klassikas oleksin finaali saanud. Tase oli lihtsalt selline ja paraku endasugustega on võimalus võistelda mul põhimõtteliselt 2 korda aastas- EMil ja MMil. Pean leppima olukorraga, et kui tahan sellistel võistlustel kaasa teha siis võivad minuga samas kategoorias olla mehed kes võivad minust -10 kg raskemad olla.

Põhjamaadega on sama lugu. Ei tea kas tahan ennast tühjaks tõmmata ja võistelda klassikas -180cm endast 10kg raskemate meestega või võistelda kulturismis -80kg. Paar päeva on veel aega mõelda.

Nüüd ei ole enam midagi. Tuleb sisse lükata teine käik ja hakata kulutust tõstma. Kehakaal seisab juba 2 nädalat. Pilt läheb nagu paremaks aga miski hoiab seda vett kinni. Hetkevormiga rahul olla oleks täielik rumalus. Rasva on vaja maha kaapida ja kavatsen kõik selleks teha et see ka maha tuleks. Õnneks veel aega on piisavalt aga tööd tuleb hakata rohkem tegema.

Aga rääkides Pepa Opava GP võistlusest veel, siis sõitsime sinna rongiga. Tulime kõik kolme erineva lennuga ja saime lennujaamas kokku, pärast mida algas seiklus. Bussiga rongijaama- tegelikult polnud meil kellelgi aimugi et kus see asub aga Otil on kõva reisimise kogemus ja nii me siis jõudsimegi peaaegu minuti pealt õigeks ajaks rongijaama. Terve tee kahes rongis (kokku ca 4 tundi) seisime püsti WC ukse ees- oli päris humoorikas. Õhtuks jõudsime ilusti kohale, väike jalutuskäik ja uni tuli hea.

Tagasisõit oli kah paras huumor. Pidime olema 9.45 lennujaamas, mis tähendas seda et tuli minna rongi peale, 50km kaugusel Opavast kell 3.46 öösel. Bankett oli kah tore ja ööklubis käisime ka ja nii ma siis jäin kusagil ühe-ajal hotelli tukkuma. Üles ärkasin praktiliselt alles Prahas- oh üllatust. Olin jõudnud sõita vahepeal taksoga Opavast 50km Ostrava rongijaama ja veel 330km rongiga otsa.

Võistlused olid hästi korraldatud- registreerimine läks väga ruttu, kõik sujus, oldi ajagraafikus. Eelvõistluse ajal olin lava taga seega seda ei oska kommenteerida aga finaale nägin küll. Esta nt võitis endast 20kg raskemaid naisi- vormiga. Uskumatu visadus veel selles vanuses teha järjepidevalt väga häid vorme ja seda naisterahvana. Ott näiteks võistles korralike kollidega koos, üks suurem kui teine. Aga näed, on võimalik küll nende elukate vastu saada. Selle üle on ainult hea meel. Minu arust oli Ott finaalis ka esimesest kohast parem- võitjal olid küll mega suured jalad aga Ott oli kuidagi paremas konditsioonis ja detailsem. Lisaks vabakava oli öö ja päev aga mis seal ikka, kohtunike arvamus on kohtunike arvamus. Kristiina ja Reet oleks kah väärinud paremat kohta aga nagu juba ütlesin, siis kohtunike arvamuse vastu ei saa.

Suured tänud meie koondisele kellega Opavas käisime. Teiega oli tore ;) Sellised reisid jäävad meelde pikaks ajaks J

Enne võistlusi tehtud pilt hotellis

post-19003-0-36179800-1414441352_thumb.j

Banketil Poola legendiga

post-19003-0-36168200-1414441411_thumb.j

...ja enne kojusõitu veel Frankfurti lennujaamas.

post-19003-0-12000000-1414441426_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhjamaade meistrivõistlused siis seljataga ja olen oma normaalsesse elurütmi tagasi saanud. Kohvreid pole veel täielikult lahti pakkida jõudnudki aga see selleks.

MMini on veel jäänud 1 kuu ja 8 päeva ja selle aja jooksul tuleb teha veel oi kui palju tööd. Maha on plaanis võtta veel ca 2-2.5kg ja selleks olen muutnud oma treeningsüsteemi täielikult- kui seni olen treeninud süsteemis kerge trenn+raske trenn, kõik suured lihasgrupid 2 korda nädalas läbi, siis nüüd teen kolmeks jaotatult 8+8 süsteemi järgi ehk siis 8x, siis ca 50% raskust maha ja kohe 8 otsa. Nii 3-4 seeriat. Peale jõusaalitrenni iga kord aeroobset ja jõusaalivabadel päevadel pikad aeroobsed treeningud. Esimesed 4 päeva selle süsteemi järgi on olnud paljutõotavad kehakaalu suhtes. Enesetunne pole ka enam nii hea kui eelnevalt. Aga eks see on ka loogiline. Olenemata näljast ja tühjusest on veel trennis raskused enam-vähem ja tuju püsib hea.

Järgmise nädala alguses vaatan oma selle nädala kaalu muutust keskmiselt ja otsustan, kas hakkan ka toitu kärpima või on niivõrd suur kulutuse suurendamine piisav. Eesmärk on ikkagi realiseerida võimalikult terav vorm.

Peale põhjamaade meistrivõistlusi võtsin enda jaoks vastu otsuse. Enam kunagi pooliku vormiga lavale ei roni. Isegi kui tegelikult tead et kulturismis -80kg mehed, kelle kõrval seisad on sinust reaalses kaalus kuni 10kg raskemad ja oma tippvormis, soonelised ja punnis, mina aga klassik kellel paar kilo (oi kui määrav see on) üle, siis pooliku vormiga laval seista on ikka päris paha tunne ja vot siis mõtledki et oleks ju võinud vormi ajastada esimesteks võistlusteks ja siis lihtsalt vormi hoida. Aga noh, eks omad vitsad peksavad ja eks see on alles mu kolmas hooaeg võistelda ja nagu öeldakse- kui ei õpi teiste vigadest, siis enda vigadest ikka õpid.

Aga mis seal ikka. Nagu Ott ütles, siis viiekäigulisest kastist kuues käik sisse. Tegelikult mul on olemas ju kõik- inimesed kellelt saan iga päev vajadusel nõu küsida (sealhulgas minu tark treener härra Otsus),toetav perekond, naine kes teeb mulle peaaegu kõik söögid ja sätib enda asjad nii et ma saaks võimalikult lihtsalt elada, parim toeataja Lahever ehitus, tänu kellele saan vabalt võistelda seal kus soovin, parimad treeningtingimused mida üldse võiks soovida Spartas ning parimad toidulisandid ja taastumisvahendid Olimpilt. Nüüd jääb veel üle iseendast parim anda.

Üks pilt põhjamaade meistrivõistlustelt

post-19003-0-39030500-1415308564_thumb.p

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen elus, peaaegu :D

Vahepeal on helgemaid hetki, vahepeal vähem helgemaid aga peale Põhjamaade Meistrivõistluseid lubasin sisse lükata viienda käigu (või oli see kuues) aga vahet pole, lükkasin seitsmenda. Olen kärpinud toitu, tõstnud kulutust ja muutnud oma kangitrenne tunduvalt intensiivsemaks. Peale igat jõusaalitrenni teen aeroobset, jõusaalivabadel päevadel samuti, lihtsalt rohkem. Kui enne olin ma jah, nõrk ja väsinud ja mis kõik muud, siis nüüdseks on enesetunne õhtuks juba korralikult s***. Aga nagu treener hr Otsus ütles, siis kui enesetunne on sitt, läheb vorm paremaks. Ja nii see ka loodetavasti-nähtavasti on.

Trennist nii palju, et raske on :D Enam pole seda nukrat tunnet et "jõusaalivaba päev, nii kurb" vaid nüüd on see rõõmustav. Samas raskused on isegi üsna vähe langenud. Naljakas on see, et tihti juhtub et lihtsalt keset seeriat, teed rahulikult, kõik on hästi, ja järsku... põmaki, kõik... enam energiat pole ja rohkem teha ei jaksa :D Puhkan natuke ja teen edasi.

Pumbatust on väga raske saavutada ja isegi kui korraks õnnestub, siis see on tõesti ainult hetk. Samas täna isegi õnnestus. Eile tegin siis "laadimise" päeva. Kalorid jätsin küll samaks või isegi natuke väiksemaks aga langetasin valkude ja rasvade osakaalu niivõrd, et sain süsivesikute osakaalu tõsta ligi kahekordseks võrreldes tavapärase päevaga. Toimis küll ja eile oli isegi kõht paar korda peaaegu et täis ja kohati oli energiat et asju "inimese" kombel teha. Noh, näiteks hommikusöögiks (tavapärase 50g kaerahelveste asemel) sõin 100, lisaks veidi pähkleid, marju, puuvilju ja Mega strong protein. Päeval (tavapärase 50g pasta asemel) 100g pastat. Enne magamaminekut veel 100g riisi ja siis millalgi vahepeal muna ja salati asemel veel 70g kinoad. Arvan et teen ühe sellise päeva enne MMi veel. Kõik oleneb kaalust, enesetundest jnejne.

Reedel tegime saalis veidi trennipilte ja vormipilte:

post-19003-0-79753700-1416173397_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore Peebust üle pika aja midagi kuulda! Vorm on ilmselgelt paremaks läinud ning natukene veel vaja kannatada enne lõpufinaali. Edu valmistumisel! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

T

Tore Peebust üle pika aja midagi kuulda! Vorm on ilmselgelt paremaks läinud ning natukene veel vaja kannatada enne lõpufinaali. Edu valmistumisel! :)

Tänud! Eks siit ole veel üht-teist maha kaapida ja kõige raskem on veel ees. Asi liigub õiges suunas. Tuleb vastu pidada ja loota ,et tehtud töö ka ennast ära tasub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere taas

Vorm hakkab tulema. Kus ta pääseb. Olen küll päris tühi aga jutte tekib iga päevaga silmnähtavalt juurde. Samas see kõik on ikkagi enesetunde arvelt. On mitmeid erinevaid päevi- päevad millal kõht on tühi aga samas on jõudu ja energiat. Päevad milllal kõht pole tühi aga valdab üldine jõuetus. Päevad mil pole ei jõudu ja on meeletu näljatunne ja nõrkus ja siis on veel head päevad (mida jääb aina vähemaks, kuid siiski esineb). Vahel on ka hommikul sitt olla aga õhtuks suudan ennast kokku võtta ja päris normaalse trenni välja võluda. Eile oli näiteks üks sellistest päevadest. Vahel jälle vastupidi.

Trennid sujuvad tegelikult normaalselt. Energiat küll napib aga ega lihasest jõud kadunud pole. Mingil määral olen ikka jõudu kaotanud aga eile kükitud 140x8 näitab et seis ei ole päris hull. Kehakaal 72 kg. Aeroobne endiselt peale igat kangitrenni ning trennivabal topelt. Päeva kus saalis pole käinud ei ole juba olnud tükk aega. Oi kui aeglaselt see aeg liigub ellipsi või treadmilli otsas sõtkudes. Tahaks tegelikult neid kahte lahus hoida- kangitrenni ja aeroobset aga paraku on vaja tööd teha ja muud elu ka elada.

Lõpp paistab ja tuleb veel pingutada. Varsti saab puhata vähemalt hetkeks, sest plaan on kaasa teha ka kevadhooaeg. Praeguse seisuga olen teinud eelmisest MM-ist tänaseni 253 kangitrenni ja teha on veel 14. Dieet on kestnud ka päris kaua, praeguseks 116 päeva. Jäänud veel 17. Õnneks on mu kõrval inimene kes selle kõik mu jaoks nii lihtsaks teeb kui vähegi võimalik ja jätab enda asjad kus see ja teine, et mul lihtsam oleks. Kui ta vaid saaks aeroobse ka mu eest ära teha, teeks ta sedagi :D

Söögi koha pealt veel niipalju ,et hoian kaloraaži 2300-2500 vahel, olenevalt enesetundest ja kulutusest. Päris vähe aga hetkel muud varianti ei ole kuna kaal jäi vahepeal pikaks ajaks toppama ja soovitud teravust ei paistnud tulevat. Ega toiduski midagi uut ei ole - kana, kala, veisehakkliha(delikatess), kiirkaerahelbed, riis, täistera pasta, kinoa, kodujuust, valgupulber, juurikad, pähklid, köögiviljad, marjad ja muu roheline.

Lisanditest ikka Olimpi BCAA Xplode, argiiniin, tauriin, Mega strong (pudru sees), Whey Protein complex (peale trenni), Thermo speed, Endugen, MZB ja mis salata, ei saa üle Walden Farmsi kalorivabadest siirupitest.

Tänane õhtusöök ja tavaline hommikusöök:

post-19003-0-13118900-1416867080_thumb.j

post-19003-0-70889800-1416867071_thumb.j

Trennis ;)

post-19003-0-53439800-1416867089_thumb.j

post-19003-0-41011500-1416867145_thumb.j

post-19003-0-72005900-1416867199_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vist ei ole sind 3-4 päeva näinud, aga pilti vaadates tekib tunne, et poleks pikemat aega näinud. Vorm on ikka tugeval paranenud.
Hakkasin mõtlema, mida inimesed tunnevad või ette kujutavad, mis seisus sa oled, kui loevad mida sa kirjutad. Teksti järgi ma ise ei ütleks, et sul oleks nii hull olla, aga nähes sind ikka 2-3 korda nädalas trennis, siis ikka näen, kui raske on :D Kuid ega siin midagi pole, lõpusirge veel jäänud, küll sa selle vastu pead, ega muud võimalust väga ei ole ka :D

post-31766-0-66664400-1416898026_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkasin mõtlema, mida inimesed tunnevad või ette kujutavad, mis seisus sa oled, kui loevad mida sa kirjutad. Teksti järgi ma ise ei ütleks, et sul oleks nii hull olla, aga nähes sind ikka 2-3 korda nädalas trennis, siis ikka näen, kui raske on :D Kuid ega siin midagi pole, lõpusirge veel jäänud, küll sa selle vastu pead, ega muud võimalust väga ei ole ka :D

Mis sa tõesti arvad, et Peep suudab ise oma ridasid kirja panna? :D Nägin nädalavahetusel Peepu ja see Sugarfree Red Bull käis teiste abiga juba suu juures - mõtlesin, et lähen toon kõrre, et tal lihtsam oleks. Usun, et Peepu söödetakse ka veel... "Vaata Peep, lennuk lendab. Tee nüüd suti lahti."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vist ei ole sind 3-4 päeva näinud, aga pilti vaadates tekib tunne, et poleks pikemat aega näinud. Vorm on ikka tugeval paranenud.

Hakkasin mõtlema, mida inimesed tunnevad või ette kujutavad, mis seisus sa oled, kui loevad mida sa kirjutad. Teksti järgi ma ise ei ütleks, et sul oleks nii hull olla, aga nähes sind ikka 2-3 korda nädalas trennis, siis ikka näen, kui raske on :D Kuid ega siin midagi pole, lõpusirge veel jäänud, küll sa selle vastu pead, ega muud võimalust väga ei ole ka :D

attachicon.gif_DSC0065-2.jpg

Tänud :) ega pole olnud plaaniski midagi pooleli jätta ;) Ikka lõpuni ja teravamaks.Nii teravaks kui saab !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis sa tõesti arvad, et Peep suudab ise oma ridasid kirja panna? :D Nägin nädalavahetusel Peepu ja see Sugarfree Red Bull käis teiste abiga juba suu juures - mõtlesin, et lähen toon kõrre, et tal lihtsam oleks. Usun, et Peepu söödetakse ka veel... "Vaata Peep, lennuk lendab. Tee nüüd suti lahti."

Ära nüüd liialda :D Peep on äärmiselt reibas. Seda sugarfree red bulli olin ma sunnitud kõigest hoidma, joomisega saab ta ikka ise hakkama ja isegi kõige kehvematel päevadel söömiseks energiat jagub, sellega probleeme pole :D

+ suudab-suudab oma ridasid kirja panna, asi nii hull ka pole :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära nüüd liialda :D Peep on äärmiselt reibas. Seda sugarfree red bulli olin ma sunnitud kõigest hoidma, joomisega saab ta ikka ise hakkama ja isegi kõige kehvematel päevadel söömiseks energiat jagub, sellega probleeme pole :D

+ suudab-suudab oma ridasid kirja panna, asi nii hull ka pole :D

see on lihtsalt eestlase kadedus :D Taavi tahab ka sama ilus olla :D

Muudetud kasutaja taurimetsaviir poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen haige inimene

Kuna Eleri enam ei usu et ma sellest ise aru saan, siis lubasin et teen sel teemal blogipostituse, kus tunnistan eelkõige iseendale et ma hakkan peast lolliks minema- või siis juba olen...

Noh, ütleme nii et kuna ta selle "tsirkuse" muga kaasa teeb, siis ega ta ise ka väga normaalne olla ei saa... see selleks...

15 päeva on jäänud ja sadatuhat küsimust on peas millele vastust leida on raske või lihtsalt ei suuda otustada aga see selleks. Räägin veidi siis kuidas toimetan toiduga ja mis mõtted mu peas päevast päeva on. Ega enam muule eriti mõelda ei suudagi. Päevad läbi loen toitumisartikleid, uurin erinevate toitude mikrotoitaineid ja nuputan kuidas ja mida süüa. Lisaks avastan ennast tihtilugu facebookis, instagramis või facebookis toidupilte lehitsedes. Ajuvaba :D

Hommikusöök:

Alustan oma päeva pudruga- kiirkaerahelbed 60 grammi. See on asi mis püsib sama ja seda ma ei muuda. Sama lugu on Mega strong proteiiniga, 30 grammi. Nii on algusest peale olnud ja jääb ka ilmselt lõpuni. Nüüd tuleb siis edasi mõttekoht. Kodus on erinvates klaaspurkides sarapuupähkleid, kreeka pähkleid, kookoshelbeid, india pähkleid, mandleid, mooniseemneid, linaseemneid. Nüüd tuleb teha valik mida võtta ja mida jätta. Tavaliselt mõtlen selle peale juba eelmine päev. Mooniseemneid viskan 1g pudru sisse ja sellega korras. Edasi hakkan märkmikust vaatama mida sai söödud eelmine päev ja mida enne magamaminekut, et oleks asi mitmekesisem nii mono- kui ka polüküllastamata ja küllastatud rasvade suhtes. Valima peab 2 pähklit 10+10 grammi. Tundub lihtne aga ikkagi suudan selle enda jaoks kuidagi keeruliseks teha. Tänaseks valisin mandlid ja sarapuu pähklid, sest eile hommikul olid kreeka pähklid ja india pähklid. Juba mõtlen ,et homme hommikul tuleb vist kookoshelbeid pudrule lisada, sest pole neid juba 2 päeva söönud :D

Edasi läheb siis marja teema. Sügavkülmas on astelpajud, jõhvikad, vaarikad, maasikad, mustikad, mustsõstrad ja põldmarjad. Esimesed 2 on iga päev 5+5 grammi (vähemalt sellega on korras). Vahel lisan neid ka õhtusöögile aga sellel teemal peatun hiljem. Nüüd tuleb valida ülejäänd marjadest 2 varianti. Jälle lappan märkmiku ja otsustan, et täna on selleks maasikad ja mustsõstrad (vastavalt siis 20 ja 15 grammi). Samuti olen juba välja mõelnud mis kombinatsioon on homme ja millised õhtul. Nüüd jääb veel valida puuvili mille pudru sisse tükeldan. Hetkel on kodus banaani, mangot, pirni, õuna, ploomi, apelsini, mandariini. Johhaidiii mida siis nüüd teha. Kuna eelmisest hommikust on poolik pirn külmikus, otsustan lihtsalt selle kasuks kuigi jääb veidi kripeldama, et eile ju juba sõin pirni. Lepin sellega ja juba mõtlen ,et homme läheb siis õun. 50 grammi. Sellest on küll. Banaani paraku vist lubada ei saa, tuleb liiga palju süsikaid. Valan pudrule Walden Farmsi siirupit peale, keedan tee jaoks vee (tee variante on vähemalt 10) ja võibki sööma hakata. Õehhhh hommikusöögiga sain hakkama. Tööle minek.

Vahepala:

Teine söögikord on õnneks lebo. 3 keedumuna, jääsalat, marineeritud kurk, tomat, paprika ja mingisugune sink. Täna on kalkunifilee sink (10 grammi, päris kõva sõna) . Kõik muu salativärk on samuti kaalutud. Toit maitsestatud musta pipra ja MEREsoolaga. Pärast selle toidu söömist on esialgu tunne, et polegi midagi söönud aga mõne aja pärast läheb enesetunne veidi paremaks aga see on hetkeks. Peale sööki joon kohvi mis samuti kosutab ja tekitab sellise tunde et midagi on kõhus. Kohv on muidugi must ja suhkruasendajaga.

Lõunasöök:

Kolmas söögikord on kanafilee. 150 grammi –sellest piisab, et valgud kätte saada. Kõrvale on kas riis või täistera pasta, köögiviljad ja avokaado. Täna on siis pasta 50 grammi, avokaado 20 grammi, oad 100 ja brokoli 50. Eile olid viimased kaks vastupidi ja pasta asemel oli riis (millele olin peale valanud sojakastet , 5 grammi (vähesendatud soolasisaldusega). Kogu toit on maitsestatud pipra ja aroomisoolaga. See toidukord on samuti üldjoontes sama terve ettevalmistuse käigus. Vähenenud on ainult riisi/pasta kogus. Lõpetan eine kohviga nagu ikka.

Enne trenni:

Neljas toidukord on 1-2 h enne trenni. See on dieedi jooksul pea olematuks jäänud. Kui enne sõin kohupiima, galette, puuvilja, siis nüüd piirdub asi 150 grammi 1 % -se kodujuustuga ja puuvilja tükkidega mille sinna peale on vaja lõikuda. Samamoodi lappan märkmiku ja vaatan, et see üldjuhul erineks hommikul söödavast puuviljast ja ka eelneval päeval söödavast. Puuvilja kogus oleneb puuvilja süsivesiku ja kaloraaži sisaldusest. Täna on 70 grammi mangot mis annab peaaegu ,et 10 grammi süsivesikuid. :D Need eelnevad 3 toidukorda on siis need mis vaja kaasa teha. Joon veel tassi teed, et oleks mingi inimese tunne ja jään ootama tööpäeva lõppu et saaksin trenni minna. Teel trenni käin statoilist läbi ja võtan kohvi. Viimasel ajal olen sisse hakanud arvutama ka piima, sest millegi pärast (huvitav küll miks) on hakanud kohutavalt maitsma see latte. Äärmiselt kosutav ja tekitab natuke täiskõhu tunnet. Sellega loputan alla Amoki ja Thermo Speedi kapslid ja olengi valmis. Peale trenni joon Whey Protein Complexi 30 grammi ilma igasuguse süsivesiku värgita. Trenni ajal BCAA Xplode 15g.

Õhtusöök:

Viies toidukord on see mida ootan päeva jooksul kõige rohkem. See on ka tavaliselt iga päev veidi teistsugune aga tavaliselt olen ma selle juba päeva jooksul ära arvutanud ja ilusti kaloraaži mahutanud kui juba mitte eelmine päev. Samas see, et ta iga päev on teistsugune on jällegi minu jaoks päris suur stress aga süües kõige rahuldust pakkuvam sest see on alati midagi uut nii maitse, kui ka mikrode poolest. Jätan teadlikult õhtuks suurema kalorivaru. Täna söön näiteks sellist asja 150 g http://www.linpet.ee/index.php?product_id=331&group_id=35&page=120&action=show_product_details ja kõrvale 40 grammi jasmiini riisi (tavaliselt on see kogus 50 aga antud lihatoode eelpool sisaldab juba küllaltki palju kaloreid, niiet pean leppima vähemaga). Riisi sisse on riivitud 5 grammi küüslauku ja sulatatud 30 grammi külmutatud spinatit. Kõrvale salat- tomat, kurk, jääsalat, paprika (kõik käib kaalu pealt läbi välja arvatud till). Eile näiteks sõin veise välisfileed 135 grammi, kinoad 50 grammi, 15 grammi atleet light juustu, 50 grammi 10% hapukoort ja samasuguse salati mis täna. Alati kuulub selle toidu juurde liha või kala. On ta siis hakkliha või tuunikala ei oma tähtsust. Vaatan ,et viimase nädala jooksul on olnud sea sisefilee, koha, lest, tuunikala, veise välisfilee. Kogused panen paika juba hommikul. Vähemalt üritan kaelast ära saada. Kõrvale siis nagu ikka riis, pasta või kinoa. Haruharva on midagi muud. Lihtsalt olen jõudnud dieediga sellisesse puntkti kus enam nendega mängida ei taha. Hooajaväliselt sõin siin hirssi,kartulit jms. Veel üks asi mida pean jälgima on see et ei sööks palju teralisi kiudaineid (tatar ja igasugused täistera tooted va pasta) teevad mu sooltele liiga. Peale sööki joon veel teed- ma pakun õhtu peale mingi 2-3 tassitäit. Mis seal salata, suhkruasendaja on mu suur sõber. Peale seda kui olen kruusitäie teed sisse kugistanud on tunda korraks rahulolu. Tööpäev läbi, trenn tehtud, aeroobne ära rebestatud ja kõhus toit teega segamini. Olen küll väsinud kuid vähemalt on midagi kõhus. Samas tean, et saan veel ühe väikse toidukorra millest kohe räägin lähemalt ja mis on veel see asi mille nimel õhtul elan.

Vahepeal lappan jälle oma märkmiku ja kirjutan järgmiseks hommikuks pudrukoostisosi ja gramme üles. Samuti seda toitu mis on kaasa tehtud tööle, et saaksin hommikul tööl olles seda kõike jälle kokku hakata kalkuleerima.

Öö-oode (kui seda nii võib nimetada):

Niisiis- viimane toidukord. See kõik oleneb juba päeva jooksul sisse söödud kaloraažist, makro- ja mikrotoitainetest. Mida kui palju endale lubada saan. Üldiselt on selleks toiduks kohupiim 0 % ilma maitseta. Maitset annab Walden farms jällegi (karamelli siirup on mu lemmik). Vahel söön ka Puddingit mis on tehtud siis petiga. Aga see jällegi kõik oleneb erinevatest asjaoludest nagu eelpool juba sai mainitud. Nüüd hakkab pihta see sama pull pähklite,seemnete ja marjadega mis hommikul. Vaja on teha lihtsad valikud aga enda jaoks suudan need asjad keeruliseks mõelda. Täna siis 10 grammi kreeka pähkleid ja 8 grammi linaseemneid. Mõtlen juba jälle sellele, et mida homme aga meenub, et homme ma ju rasva koguse tõmban maha niiet- pähkleid ilmselt ei söö homme üldse. Lõpetuseks tee ja kapslid millest olen juba rääkinud eelnevates postitustes. Ikka Olimp ja ikka AAKG, MZB, tauriin jne. Sätin veel valmis pudrukausid ja kaalun kaerahelbed, et hommikul asi sujuks. Praegusel hetkel mulle igasugused ettearvamatused ja asjad mis rikuvad rutiini ei lähe kohe üldse peale :D Kõik peab olema paigas, valmis ühesõnaga tip-top. Ettevalmistus on mu jaoks ülioluline. Magama minnes mõtlen juba hommiku pudrule ja sellele, et kogu homne päev läheks plaanipäraselt.

No ja siis veel igaksjuhuks üks roheline tee... äkki ma saan sealt midagi veel... antioksüdante näiteks?!?

Lühidalt siis sellest mida kavatsen teha homme ja suure tõenäosusega viimast korda selle ettevalmistuse jooksul. Nimelt tõmban maha rasva ja umbes 100 grammi valku ja asendan selle süsivesikutega. Loomulikult jään oma päevase kaloraaži piiridesse. Süsivesiku-allikad on tavapärased aga väldin üritan fruktoosi vältida. Kõik saadavad rasvad saan kaerahelvestest ja muust sellisest. Eraldi lisama midagi ei hakka. Esialgne plaan on juba paigas. Toitained ja kalorid peaaegu et arvutatud. Mõtlete miks? Siis põhjus on imelihtne. Kiirendada oma üliaeglaseks jäänud ainevahetust.

Veidi veel siis küsimustest mis mu peas viimasel ajal tiirlevad. Jäänud on nii vähe selle ettevalmistuse lõpuni. Toon siin mõned välja ja selgitan mõne sõnaga. Neid on mustmiljon aga põhiasjad mis mind painavad.

1.Kas mul on piisavalt aega et jõuda soovitud (piisava) kuivuseni.

2.Kas ma peaksin veel kaloreid kärpima,või peaksi aeroobset juurde lisama? Või peaksin tegema mõlemat.

3.Kas ma peaksin selle Laupäevase süsivesikulaadimise tegema :D?

4.Kas ma võin seda marineeritud liha ikka süüa ? ajuvaba :D

5.Kas ma peaksin veel tegema kükki ja millal teha viimane tugev jalatrenn.

6.Kas ma peaksin lubama endale ühe täiesti vaba päeva? Mõtlen nii aeroobse kui kangi koha pealt, sest seda pole ammu olnud. ILMSELT MITTE :D

7. Kas ma ikka mahun kaalu ja palju mõõdetakse pikkuseks.

8.Kas ma saan lubada endale praekapsast kui ma mahutan selle omale kaloraazi? :D

9. Kas ma peaksin poseerimises midagi muutma ?

10.Kas ma peaksin sööma vähem toidukordi aga suuremates kogustes ?

11.Kas sellest kõigest piisab ,et pääseda maailma kuue parema hulka?

12.Kuidas mõjub vee tühjendamine vormile seekord.Juhul kui pean seda tegema ?

13.Kas,kas,kas,kas,kas,kas,kas:D

Oi neid küsimusi on veel palju aga ilmselt jääksingi siia neid ritta laduma. Kui nüüd kellelegi tundub,et oi kui raske ja paha spordiala, milleks see kõik jne, siis vastan niimoodi, et tegelikuses on see kõik seda väärt ja nagu mingi mees kuskil ütles (ei mäleta kes)- "Söömine, treenimine, dieet- see saab olema valus aga ma kavatsen seda nautida." Siis paraku see nii on. Võin küll hetkel väsinuna mõelda ,et ei jõua, ei taha, ei saa ja see kuradi aeg venib seal ellipsi peal aga tean et nädal peale võistlusi kibeleb juba saali ja uuesti lavale :D

Nimetage seda haiguseks või kuidas tahate. 14 päeva on lennuni ja annan endast maksimumi, et saavutada oma tulemus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ohhhh jahh...seda lugedes tekkis kõhus imelik tunne ( nagu pabistaks). Meenusid enda võistluseelsed emotsioonid. Igatahes jõudu ja jaksu !!! Elan kaasa Sulle !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vägagi tuttav seisund ja läbikäidud faas :D:

"Küsimused, küsimused ja veelkord küsimused, päris ausalt ja liialdamata, selliste küsimuste “küüsis” vaevlen viimased kaks nädalat enne võistlusi. Mul ei kaugeltki sellist võistluspraktikat, kui meie staažikaimatel tegijatel, kuid needsamad küsimused on alati enne igat võistlust päevakorral. Iga võistlus on minu jaoks uus, hoopis omaette ettevõtmine. Tõsi, kogemused on olemas, kuid mingis mõttes hakkab igal valmistumisel kõik otsast peale ja needsamad küsimused jäävad alati. Keha on ajas edasi läinud, teadmisi on juurde tulnud, on asjad, mis ei toimi, on asjad, milles ei saagi kunagi selgust saama. See ei ole kerge koorem, nende küsimustega töötab minu pea 24 tundi ööpäevas, ka öösiti…"

http://www.fitness.ee/artikkel/1417/kolmkummend-kusimust

Pea vastu mees, rasked ajad on meie parimad õpetajad. Pärast selliste valmistumiste läbi tegemist ei ole me enam endised ja muutused, mis toimuvad on ainult positiivsed. Õpid nägema tõelisi väärtusi, mõistad palju paremini asjade sisu ning saad aru, mis siin elus on tähtis ja mis mitte. Ja magama minnes soovitan hommikule ja järgmise päeva pudrule mitte mõelda, sest just see ei lasegi öösel magada :), vähemalt mind ei motiveerinud see ööd üle elama, pigem öösel ohjeldamatult külmkapi kallale minema. Elasin õhtul voodis olles hommikusööki juba nii sisse, et... Aga, eks inimesed ole erinevad, kui homse päeva söögikorrad aitavad öö üle elada, siis tuleb mõtteid just vastavalt koondada. Hoian pöialt ja jälgin sinu tegemisi ning ürita mitte üle mõelda (ehkki ma tean, seda on sellises seisundis raske mitte teha).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peep ära üle mõtle - jube lihtne soovitus, kuid teostatav, eriti mis puudutab toidugramme. Sul on pädev ja kogemustega treener - kellega rääkida ja enamus küsimustele saad temalt vastused (tihti ei olegi vaja muud kui rääkida...), tee see tsükkel lõpuni nii nagu olete planeerinud ja siis saab juba edasi vaadata. Mida vähem sa saja eri inimese juttu kuulad seda parem. Edu lõpusirgel soovides!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen Peebuga taiesti uhel arvamusel ja seisus,pole kerge see tee MM'le.soovin sulle kannatust ja joudu .

Kull me parast naerame kui koik labi :D

Peatse kohtumiseni . :)

Muudetud kasutaja susim poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis ma ikka oskan öelda.

Tänan kõiki toetuse eest, seda läheb mul vaja. Sellest nädalast tõstan ilmselt natuke koormust. Korduste arvu ja aeroobse näol.

Katsun rohkem tegeleda poseerimise,vabakavaga ja eks sinna läheb ka palju omajagu auru. Vormiga veel rahul ei ole aga õnneks annab siin 2 nädalaga veel nii mõndagi muuta. Kindlasti teen mõni päev ka vormipildid ja jagan ka teiega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeg on teha sissekanne ja võtta nii lühidalt kui võimalik kokku kogu see ettevalmistus. Läheb 19 nädal :D see peaks juba nii mõndagi ütlema. On olnud igasuguseid hetki. On väga halbu nädalaid olnud ja kohati selline tunne, et kas tõesti sellest kõigest ei piisa, et soovitud vormini jõuda. Täielik jõuetus ja raskused isegi kõndimisel. Rääkimata siis mingist trenni või aeroobse tegemisest.

Hetkel kirjutades on seis aga hoopis vastupidine. Viimane nädal on olnud üllatavalt hea. Kaloraaž on küll madal aga trennid on juba sellised, et lähen saali ja teen seda mida tahan. Muidugi aeroobsega on nagu on aga hambad ristis teen selle ikkagi ära. Pole ammu vaba päeva olnud aga nüüd on lõpp päris lähedal ja hakkab paistma päikesekiir kuskilt pilve tagant. Vorm olen juba enamvähem rahul, lõpuks.

Olin ikka päris omadega kimpus seekord. Ei saanud eriti aru mis toimub. Eelnevad vormid olen teinud kõrgema kaloraaži ja ilma igasuguse aeroobseta. Ei tea miks see keha seekord tahtis sellist piitsutust saada.

Homme hommikul stardime HIspaania poole ja endale enam midagi ette heita ei ole. Vormi olen teinud ja eks saab näha kuidas ja mida hinnatakse. Täna tegelesin veel vabakavaga tegin kerge rind+selg trenni ja 30 mintsa aeroobset. Lisaks veel paar tiiru poseerimist. Homme hommikul enne ärasõitu käin veel saalist läbi ja pumpan ülakeha kergelt läbi ja jalutan jooksuraja peal mõõdukalt.

Selle ettevalmistuse juures olen saanud jälle palju targemaks. Samas on endiselt peas mustmiljon küsimust ja asjad mis lihtsalt ei anna rahu. Ei hakka nendel asjadel pikemalt peatuma aga väikse näitena võin tuua selle, et ma ei saa enne rahulikult magama mindud kui ma ei tea grammi täpsusega mis ma hommikul söön. Täiesti jõhker kuidas võtab toit ja kogu sellega seosnev planeerimine ajus võimust. Kui te vaid näeksite mu vihikuid kus on kirjas iga viimne kui gramm toitu mis mul viimase paari kuu jooksul suust sisse on läinud + siis teine vihik kus kirjas päevane kaloraaz,makrotoitained,aeroobse math,jõutrenni olemus,kehakaal jne. Planeerimine ,planeerimine,planeerimine. Väike näide sellest millega Eleri suvel kuskil Pärnu Maxima parklas pidi tegelema:D Hardcore mis ma oskan öelda.

post-19003-0-72822100-1418227671_thumb.j

Sama teema on poes käikudega ja planeerimisega mida osta kui palju,kui kauaks jnejne. Kuidagi suur rahulolu on hinges kui kõik olemas mis vaja ja veel parem kui juba karpides ja valmis:D

Veidi sellest siis mis mind ees nüüd ootab. Neljapäeva hommikul stardime Natalja ja Eleriga laevaga Helsingi poole. Sealt edasi lennukiga otse hispaaniasse ja hilisõhtul saabume siis ametliku hotelli. Arvatavasti on mu ülekaal kuskil 1,5-2 kg. Reede õhtul on kaalumine, mis tähendab seda ,et reedene päev tuleb ilmselt veeta magades ja mingisuguse hommikusöögi pealt ära tiksuda, et sisse mahuks katti. Noh, eelmisel aastal MMil oli kaal 67,8 (küll kunstlikult vett välja ajades) ja täna hommikune kaal 72.3... Tundub et olen kasvanud ja lisaks ka suutnud säilitada rohkem st asju teinud õigemini kui eelnevalt.

Mina olen endast nüüd kõik andnud ja kodutöö on nüüd tehtud ma võin öelda. Seda kinnitas täna ka Indrek Otsus.

post-19003-0-05516900-1418227732_thumb.j

Eks teeme jooksvalt elust-olust reportaaži nii palju kui võimalik.

Täna hommikul tuli saali ka sõber-staarfotograaf-staarkulturist Tauri, kes tegi viimased trennipildid ja vormipildid.

post-19003-0-76093300-1418227712_thumb.j

post-19003-0-44799200-1418227722_thumb.j

post-19003-0-36846000-1418227741_thumb.j

post-19003-0-77100100-1418227753_thumb.j

post-19003-0-45924100-1418227762_thumb.j

post-19003-0-35773000-1418227773_thumb.j

post-19003-0-39487500-1418227838_thumb.j

post-19003-0-87742900-1418227827_thumb.j

post-19003-0-07918300-1418227911_thumb.j

post-19003-0-14699400-1418227860_thumb.j

post-19003-0-53241800-1418227803_thumb.j

post-19003-0-07544400-1418227892_thumb.j

post-19003-0-92035400-1418227866_thumb.j

post-19003-0-57710300-1418227875_thumb.j

post-19003-0-16519000-1418227851_thumb.j

post-19003-0-90941200-1418227811_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×