Jump to content
captjones

Trenni.ee - teeme videoid!

Recommended Posts

Tere foorumlased!

Teen sellist veebilehte nagu trenni.ee, kus põhirõhk on spordiga seonduvatel videotel.

Lühidalt: otsin inimesi, kellest teha videoid. Inimesi, kes jagaksid spordiga seotud mõtteteri, näitaksid tehnikaid enda või kellegi kolmanda peal vms. Sisu paks olema õpetlik ning huvitav vaadata. Võib-olla lähme nt. terviserajale ja räägid jõusaali ja cardio kooslusest või vastad enimküsitud küsimustele seoses mistahes spordiga?


Hea võimalus promoda oma personaaltreeneri-teenust või hoopis mingit toodet või spordiklubi või veebipoodi vms.

Hit me up! (Kirjuta oma mõtted siiasamasse teemasse- vaatan foorumit 5x päevas)

Muudetud kasutaja captjones poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene ohver olemas :D

Järgmiseks baastehnikate õpetused taipoksis Spartas oma ala spetsiga +akrobaatika legendaarsete oskustega treeneriga Tallinna Ülikoolis

Muudetud kasutaja captjones poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene ohver olemas :D

Järgmiseks baastehnikate õpetused taipoksis Spartas oma ala spetsiga +akrobaatika legendaarsete oskustega treeneriga Tallinna Ülikoolis

Kui aus olla siis treeningut kui sellist siin praktiliselt näha ei olnudki. Kui tahta inimesi õpetada siis võiks seda treeninguvärki vägagi rohkem olla. Siim rääkis väga hästi oma treeningu lahti. See oleks võinud alguses olla/taustal mängida ja samal ajal näidata siis rahvale seda ilusat sooritust ja puhast tehnikat. Rööbaspuude surumise ajal jalgu näidata...no ei aita see kedagi.

Kui järgmised on samasugused siis õpetustest on asi väga kaugel.

Minupoolne konstruktiivne kriitika.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui aus olla siis treeningut kui sellist siin praktiliselt näha ei olnudki. Kui tahta inimesi õpetada siis võiks seda treeninguvärki vägagi rohkem olla. Siim rääkis väga hästi oma treeningu lahti. See oleks võinud alguses olla/taustal mängida ja samal ajal näidata siis rahvale seda ilusat sooritust ja puhast tehnikat. Rööbaspuude surumise ajal jalgu näidata...no ei aita see kedagi.

Kui järgmised on samasugused siis õpetustest on asi väga kaugel.

Minupoolne konstruktiivne kriitika.

Kui nüüd asjasse süveneda, siis võib mu arust järeldada, et see oli justkui nn. trailer ning õige trennivideo alles tulemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui nüüd asjasse süveneda, siis võib mu arust järeldada, et see oli justkui nn. trailer ning õige trennivideo alles tulemas.

@Lenovo - laik nuppu pole! :D

@martin - 1:25 "see, mis te nüüd nägema hakkate." Jutt käib tulevikust siiski :D

Selge. Sel juhul asi parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui aus olla siis treeningut kui sellist siin praktiliselt näha ei olnudki. Kui tahta inimesi õpetada siis võiks seda treeninguvärki vägagi rohkem olla. Siim rääkis väga hästi oma treeningu lahti. See oleks võinud alguses olla/taustal mängida ja samal ajal näidata siis rahvale seda ilusat sooritust ja puhast tehnikat. Rööbaspuude surumise ajal jalgu näidata...no ei aita see kedagi.

Kui järgmised on samasugused siis õpetustest on asi väga kaugel.

Minupoolne konstruktiivne kriitika.

Kust sa välja lugesid, et mingid õppevideod hakkavad tulema? Ma hakkan oma tegemisi kajastama, seda kuidas mina teen oma asja. Loomulikult on asju, mida saavad teised üle võtta ja millest on kasu, kuid samas ka asju mida pole jäljendada mõtet.

Kui koguneb piisavalt küsimusi, siis tuleb ka Q&A videosi jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere foorumlased!

Lühidalt: otsin inimesi, kellest teha videoid. Inimesi, kes jagaksid spordiga seotud mõtteteri, näitaksid tehnikaid enda või kellegi kolmanda peal vms. Sisu paks olema õpetlik ning huvitav vaadata. Võib-olla lähme nt. terviserajale ja räägid jõusaali ja cardio kooslusest või vastad enimküsitud küsimustele seoses mistahes spordiga?

Kust sa välja lugesid, et mingid õppevideod hakkavad tulema? Ma hakkan oma tegemisi kajastama, seda kuidas mina teen oma asja. Loomulikult on asju, mida saavad teised üle võtta ja millest on kasu, kuid samas ka asju mida pole jäljendada mõtet.

Kui koguneb piisavalt küsimusi, siis tuleb ka Q&A videosi jne.

Sealt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sealt

  • Palun ära tekita mingit paanikat nüüd, alles üks video on väljas. Kuskilt tuleb alustada.
  • Vaata minu video uuesti üle. Videod hakkavad minu blogis minu tegemisi kajastama.
  • Õpetlikku tuleb ka.

Enneaegselt alusetu kriitika su poolt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
  • Palun ära tekita mingit paanikat nüüd, alles üks video on väljas. Kuskilt tuleb alustada.
  • Vaata minu video uuesti üle. Videod hakkavad minu blogis minu tegemisi kajastama.
  • Õpetlikku tuleb ka.

Enneaegselt alusetu kriitika su poolt.

Ei ole ma mingit paanikat tekitanud, inimlik uudishimu

Sellest ma saan aru, et sinu blogis kajastatakse sinu teadmisi. Ei lootnudki sealt kellegi teise omi leida.

Õpetliku poole pealt tekkiski mure, sest jäi arusaamatuks, et see on alles nn treiler õigest filmist

Alusetu kriitika, kust otsast?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole ma mingit paanikat tekitanud, inimlik uudishimu

Sellest ma saan aru, et sinu blogis kajastatakse sinu teadmisi. Ei lootnudki sealt kellegi teise omi leida.

Õpetliku poole pealt tekkiski mure, sest jäi arusaamatuks, et see on alles nn treiler õigest filmist

Alusetu kriitika, kust otsast?

Enneaegselt alusetu =/= alusetu. Anna aega atra seada :)

Ärme tekita shitsormi, kõik saab korda.

Peace.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×