Jump to content
Arvo21

Millal peaksin lisama toidulisandid

Recommended Posts

Olen nüüd 2 kuud trenni teinud ja tahaksin lisada menüüsse toidulisandid. Mida peaksin esimesena võtma? Hetkel toitun Holgeri soovituste järgi 1x päevas. Ühe toidukorraga proovin 2500 kalorit saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proof? Mõte? "alati" ?

Liigeseid võib alati nö hooldada. Ma ei usu, et keskmine eestlane nüüd kondist keedetud suppi ja sülti väga tihti sööb. Kui liigeseid ei hoia siis on vanas eas nalja palju. Või eksin?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liigeseid võib alati nö hooldada. Ma ei usu, et keskmine eestlane nüüd kondist keedetud suppi ja sülti väga tihti sööb. Kui liigeseid ei hoia siis on vanas eas nalja palju. Või eksin?

Sülti ma söön iseenesest küll aegajalt. Täpsemalt liha tarrendis vms. Põlved mõnikord valutavad küll kuna kaal on viimasel kuul päris palju tõusma hakanud. Samas pidi selle dieedi puhul olema normaalne, et esimesed kuud tõuseb kaal ja siis läheb ülikiiresti alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kehv lugu on see, et isegi, kui sul on "kalduvus" või geneetiliselt liigeste probleemsusega maadelda hiljem võimalus, ei ole enam-vähem ühtegi tõestatud toimega lisandit.

"Mulle mõjub see/teine väga hästi" - ei ole sealjuures absoluutselt pidav.

Kui saaks teise võimaluse, "hooldaks" oma liigeseid läbi väga hea tehnika ja mõõdukate raskustega jõuharjutuste - heas korras toetav lihas. Toituks "normaalselt". Ja ega suurt muud ise teha ei saagi.

Muudetud kasutaja MaPo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui saaks teise võimaluse, "hooldaks" oma liigeseid läbi väga hea tehnika ja mõõdukate raskustega jõuharjutuste - heas korras toetav lihas. Toituks "normaalselt". Ja ega suurt muud ise teha ei saagi.

+1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida kujutab endast "see" dieet ?

Nagu esimeses postituses kirjutasin, siis hetkel söön ainult ühe korra päevas. Proovin ühe korraga saada kätte kõik vajalikud 2500 kalorit.

Eesmärk on rasva kaotada ja lihas rohkem välja tuua.

Selle soovituse leidsin sellest foorumist: http://forum.bonsuna.com/treeningu-ja-toitumise-blogid/archangelest-eesti-blogi/msg140030/#msg140030

Kui vaadata viimaseid pilte, siis selline asi mõjub kindlasti ja proovin selle ise ära.

Hetkle aga mõtlengi, et peaks mingeid lisandeid ehk juurde võtma hommikul.

Muudetud kasutaja Arvo21 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

You can easily tell somebody to “just take 5 grams of creatine a day and forget about it” - since it’s well researched that’s a safe statement. In the case of unproven supplements, you need to read over the evidence with them and let them come to their own decisions. A lot more prudency is needed here.

aga

In the end though, unproven options could be amazing.

Nii et... katsetatagu. Aga väita ei saa.

http://www.ericcressey.com/cissus-quadrangularis-what-you-need-to-know

keegi võiks testida regulaarset kasutamist.

Muudetud kasutaja MaPo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes see Holger sulle soovitas süüa 1 korra päevas? :huh:

Otseselt ei soovitanud, aga jälgisin tema blogi ja arengut ning kuna eesmärk on ka selliseks saada, siis otsustasin katsetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otseselt ei soovitanud, aga jälgisin tema blogi ja arengut ning kuna eesmärk on ka selliseks saada, siis otsustasin katsetada.

Kas sa sööd 2500kalorit 10 korraga või kahe korraga, vahet ei ole. 1 korraga pressid oma mao nii täis ja venitad välja. Söö normaalselt 3-6 korda päevas. Minu soovitus on selline. Usu mind, kaal langeb samamoodi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa sööd 2500kalorit 10 korraga või kahe korraga, vahet ei ole. 1 korraga pressid oma mao nii täis ja venitad välja. Söö normaalselt 3-6 korda päevas. Minu soovitus on selline. Usu mind, kaal langeb samamoodi.

Ei tea. Enamus trennis käijaid toitub 3-6 korda päevas, aga selliseid tulemusi ei ole nii kiire ajaga nagu Holgeril. Seega üritan veel tema kava jätkata vähemalt pool aastat. Selle kava juures on hea see, et saab süüa ükspuha mida - pastat, saiakesi, magusat jne. Ei pea sööma ainult kana ja kodujuustu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea. Enamus trennis käijaid toitub 3-6 korda päevas, aga selliseid tulemusi ei ole nii kiire ajaga nagu Holgeril. Seega üritan veel tema kava jätkata vähemalt pool aastat. Selle kava juures on hea see, et saab süüa ükspuha mida - pastat, saiakesi, magusat jne. Ei pea sööma ainult kana ja kodujuustu.

just

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea. Enamus trennis käijaid toitub 3-6 korda päevas, aga selliseid tulemusi ei ole nii kiire ajaga nagu Holgeril. Seega üritan veel tema kava jätkata vähemalt pool aastat. Selle kava juures on hea see, et saab süüa ükspuha mida - pastat, saiakesi, magusat jne. Ei pea sööma ainult kana ja kodujuustu.

Ja sa usud ka kõike, mida foorumites kirja pannakse. Oh seda lihtsameelsust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja sa usud ka kõike, mida foorumites kirja pannakse. Oh seda lihtsameelsust.

Ma ei saa aru, miks peaks see inimene valetama oma toitumise kohta, kui ta tegeleb toitumiskavade müügiga ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru, miks peaks see inimene valetama oma toitumise kohta, kui ta tegeleb toitumiskavade müügiga ka.

Kuidas lähevad kokku toitumiskavade müümine ja tema toitumine?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naljamees. See, mis sobib kellelegi teisele, ei pruugi sobida sulle. Äkki võtad Kiivika kava ka endale plaani? Vaata, mida teised teevad, aga kohanda see enda jaoks. Mitte ära kopeeri 1:1le.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui valida, kas "uskuda" Holgerit või tarbija24 tõlkelugu suvalisest allikast ja katsest, mina tean küll, kumba teha.

Tõlkelugu suvalisest allikast:

http://www.dairyreporter.com/R-D/Three-meal-spread-finding-could-open-up-high-protein-market-Volac?utm_source=copyright&utm_medium=OnSite&utm_campaign=copyright

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Absoluutselt ei ole selle teooria vastu. Aga siin võib olla nii mõnigi 'aga'. Indiviidipõhine.

Teiseks - tegemist on dairyreporteriga - mida muud nad võikski ära trükkida, kui neid soosivat marginaalset uuringut. /teooria selline, kordan - ei ole põhimõtteliselt sisuliselt selle vastane/

Muudetud kasutaja MaPo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×