Jump to content
Art73

Proteiini pulber. Kui palju keegi?

Recommended Posts

Tere kallid foorumlased. Kuna viimane aeg on foorumis ainult sappi pritsitud, olgem ausad, siis mõtlesin, et teeks siia ka ühe lõbusama ja ehk ka harivama teema.

....Seega, kui palju teist päevas keegi proteiini toidulisandit tarbib. Ainult ausalt :) . USA foorumitest võib lugeda, et osad tegijad vihuvad endale päevas oma 4-5 valgusheiki veel lisaks tavatoidule sisse ja kui vaadata netist vanu Colemani filme, siis jääb vaid öelda,, vaesed neerud,, :)

Ise tarbin 30g hommikul kaerahelbe pudru sisse, maitseks ja peale trenni 40g shakena.

Kena päeva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul pudrus 20g Hera80 ja peale trenni 50g Olimpi Mega Strongi + 40g Malto6.

Trennist vabal päeval, kui hommikuks muna, siis ei söögi pulbrit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui rahakott lubaks, paneks ka mitu korda päevas kaseiin valku sisse. Maitseb vot.

Aga muidu hommikul pudru sisse Herat mina ei pane. Vastik, ei meeldi. Mina kasutan puddingit hommikul pudru sisse. Mõnusalt sulab ära seal pudru sees. 50g kaerahelbeid, 100ml vett, natuke soola ja pärast läheb peale 20g puddingit. Enne trenni tunnike...mnjaa

Ja pärast trenni põrutan vadaku keresse. Veega ja dextroga või kui viitsin mahla osta siis mahlaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui süüa ei jaksa, joon seda pulbrit, samuti trennijärel (kui plaanis kasvada, joon massilisajat kus ca 1000kcal - 50g valke/180g süskareid), kuigi ütleme ausalt, korralik toit vs. pulber on nagu puuvili vs. komm või shokolaad, kehale väga ei meeldi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis vahet sel on voi mis tahtsust see omab?

"Sama tahtis" kui toidukordade arvu, aegade jms yle arutamine.

Just have a fun my friend. Toidukorral ja toidukorral on ka ikka suur vahe. Sööd 5 x päevas pakk kohupiima, või jood 5 x päevas 50grammi pulbrit-shakena HydroIso proteiini. Sisuliselt loomastud, mul katse tehtud kunagi, mõõdud kasvasid nädalaga-). Aga jah, rahakoti peale hakkas-).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toidukorral ja toidukorral on ka ikka suur vahe. Sööd 5 x päevas pakk kohupiima, või jood 5 x päevas 50grammi pulbrit-shakena HydroIso proteiini.

Ja kui palju valku on kohupiimades kokku + kalorid??

Ja kui palju valku on HydroIsos kokku + kalorid??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just have a fun my friend. Toidukorral ja toidukorral on ka ikka suur vahe. Sööd 5 x päevas pakk kohupiima, või jood 5 x päevas 50grammi pulbrit-shakena HydroIso proteiini. Sisuliselt loomastud, mul katse tehtud kunagi, mõõdud kasvasid nädalaga-). Aga jah, rahakoti peale hakkas-).

Broscience right there. Jatame need anektootlikud naited nyyd..

Kui makrod jaavad samaks, siis kehakompositsioon selle vordluse puhul ei muutu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin kuskilt, et see Hera on kõige kahjulikum valgupulber üldse. Pidi seedimisele suht halvasti mõjuma. Ise võtsin ka kunagi 5a tagasi seda Herat ja kahjuks ei sobinud mulle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin kuskilt, et see Hera on kõige kahjulikum valgupulber üldse. Pidi seedimisele suht halvasti mõjuma. Ise võtsin ka kunagi 5a tagasi seda Herat ja kahjuks ei sobinud mulle.

Huvitav küll, kust sa seda lugesid ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
USA foorumitest võib lugeda, et osad tegijad vihuvad endale päevas oma 4-5 valgusheiki veel lisaks tavatoidule sisse ja kui vaadata netist vanu Colemani filme, siis jääb vaid öelda,, vaesed neerud,, :)

Colemanil on valgu tarbimise tagajärjel tekkivad probleemid kõige väiksem mure. Veider üldse, miks pudru sisse käivaid pulbreid reklaamivad steroididega üles aetud jurakad. Suht tarbija eksitamine minu arvates.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Colemanil on valgu tarbimise tagajärjel tekkivad probleemid kõige väiksem mure. Veider üldse, miks pudru sisse käivaid pulbreid reklaamivad steroididega üles aetud jurakad. Suht tarbija eksitamine minu arvates.

Raseerijaid reklaamivad ka vahatatud jalgadega neiud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hera80 on üks hirmus asi, otsin eelmine suvi, 3x proovisin, iga kord hakkas koheselt iiveldama ja siis tekkisid meeletu ebamugavus ja gaasid.

Olen päris palju erinevaid proovinud ja peale Hera ja Twinlabi pulbrite pole miski taolist reaktsiooni tekitanud. Küll on raudne seedimine ja miski seda naljalt paigast ei löö :S

Kasutan väga-väga harva, vb kord nädalas, arvan et naturaalne treenija ei oma nii suurt lihasmassi et seda tavatoiduga toetada ei jõuaks. Steroide täis pumbatud mürakad küll, magu ei ole võimeline nii palju tavatoitu seedima kui kiireks kasvuks ja juba olemasoleva toetamiseks vajalik on.

Mees jõi usinalt valgupulbreid, üksvahe hakkas rahakoti peale ja tegi aastase pausi, hakkas rohkem ja regulaarsemalt sööma ja mis juhtus.. avastas et tavatoit kasvatab lihaseid rohkem kui pulber :D

Usun et nad on omal kohal kui ei ole võimalik süüa koheselt või reisil kus tavatoit võib pahaks minna, samas pulber ei lähe ja vett ikka leiab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kasutan ka olenevalt päevast 50 - 80 gr. Muidugi on ka päevi kus see number on 0 (trennipäeval ja kui söön kas putru Hera - ga või puddingut, siis on numbrid seal 80 gr.peal).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin kuskilt, et see Hera on kõige kahjulikum valgupulber üldse. Pidi seedimisele suht halvasti mõjuma. Ise võtsin ka kunagi 5a tagasi seda Herat ja kahjuks ei sobinud mulle.

Tõenäoliselt jäi sheiker hüdroisost korralikult puhastamata ja seepärast paha hakkaski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kasutan ka olenevalt päevast 50 - 80 gr. Muidugi on ka päevi kus see number on 0 (trennipäeval ja kui söön kas putru Hera - ga või puddingut, siis on numbrid seal 80 gr.peal).

Mul ka praegu täpselt sama.

Broscience right there. Jatame need anektootlikud naited nyyd..

Kui makrod jaavad samaks, siis kehakompositsioon selle vordluse puhul ei muutu.

Koostise vahe ikke teps teine. tegin lihtsalt prooviks katse kunagi, kui see HydroIso siiamaile jõudis. Aga jätkuvalt, valgul ja valgul on suur vahe. tee proovi.

Lugesin kuskilt, et see Hera on kõige kahjulikum valgupulber üldse. Pidi seedimisele suht halvasti mõjuma. Ise võtsin ka kunagi 5a tagasi seda Herat ja kahjuks ei sobinud mulle.

Pole tal häda midagi, toimib ju küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koostise vahe ikke teps teine. tegin lihtsalt prooviks katse kunagi, kui see HydroIso siiamaile jõudis. Aga jätkuvalt, valgul ja valgul on suur vahe. tee proovi.

Valkudel on vahe loomulikult, kuid vordsetel tingimustel sellist asja ei juhtu nagu sa kirjeldasid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koostise vahe ikke teps teine. tegin lihtsalt prooviks katse kunagi, kui see HydroIso siiamaile jõudis. Aga jätkuvalt, valgul ja valgul on suur vahe. tee proovi.

50g hydroisos 45g valku, jood 5 x päevas 5x45=225g valku

100g kohupiimas (kõige rohkem) 18g valku, sööd 5 pakki päevas (200g pakid) 1000x18=180

Ehk HydroIsoga sa tarbisid 225g valku + muud toiduained

Ja Kohupiimaga sa tarbisid 180g valku + muud toiduained

Jah, valguKOGUSEL on tõesti vahe ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

50g hydroisos 45g valku, jood 5 x päevas 5x45=225g valku

100g kohupiimas (kõige rohkem) 18g valku, sööd 5 pakki päevas (200g pakid) 1000x18=180

Ehk HydroIsoga sa tarbisid 225g valku + muud toiduained

Ja Kohupiimaga sa tarbisid 180g valku + muud toiduained

Jah, valguKOGUSEL on tõesti vahe ;)

Pluss kõht on tühjem tänu sellele, et tarbisid valgupulbrid ja kogu päevane kaloraaž oli kõrgem kokkuvõttes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×