Jump to content
timo1233

Tervislik hommikusöök(naisoost isikule)

Recommended Posts

Tervist!

Kas oskaksite öelda tervislike hommikusööke kaalu langetamiseks, sooviks rohkem külmi toite kuna ei maitse süüa sooje toite hommikuti nagu pudru.

Mis arvate fitness hommikuhelvetest? On need head kaalu langetamiseks või ei?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaalulangetamiseks on vajalik energiadefitsiit, mitte kindel toit. Söö hommikusööki või jäta üldse ära; söö praemuna, putru, müslit, võileibu või jogurtit - ei oma tähtsust, kuna seda tuleb vaadata kontekstis. Tervikut.

Raske defineerida, mis on "tervislik" või "hea kaalulangetamiseks". Helbed on OK kui seda silmas pead, aga sobib ka palju muud.

Edited by SKG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagu SKG ütles, söö mida tahad või ära söö üldse. Tähtis, et päeva (või paari) lõikes oleksid vajalikud toitained ja energiakogused omandatud, enesetunne hea ning energia laes. Mis selleni viib, see sõltub juba inimesest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võid süüa küll, aga siis võid võrrelda neid ka tavalistega, et kas on kasulikumad (nt millistes vähem suhkrut on). Üldiselt aga endale meeldib pigem müsli (võid ise teha) rohkem ja on ka kuidagi kõhtu täitvamad.
Muidu kui soojad hommikusöögid ei meeldi siis võid näiteks keefiri-banaaniga või ükskõik millega hommikuks smuutisid teha, väga palavaga võib ka jääd sisse purustada - suvel palavaga ka kui isu pole siis läheb hommikuti päris hästi kõrist alla ja annab hea täiskõhu tunde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nagu mainitud süüa võid kõike. Kuid kaloreid mittelugevale inimesele oleks lollikindel variant valida madala kalorisisaldusega toite, mis võimalikult palju täidaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×