Jump to content
prospo

Harrastusjooksjate osalemine 2014a. jooksuvõistlustel

Recommended Posts

Tere! Olen TTÜ Tallinna Kolledži tudeng ning statistika ainetöö koostamiseks viin harrastusjooksjate seas läbi küsitluse 2014a jooksuvõistlustel osalemise kohta. Vaja on saada kokku palju vastuseid, seega olen teile tänulik, kui otsustate küsimustikule vastata. Eriti on oodatud meesterahvaste vastused.

Küsitlus asub aadressil: https://docs.google.com/forms/d/1d0GHMoXF2l735BHBVrcHZGRH4w5F36LHaLUOLmxHS_0/viewform

Aitäh kõigile vastanutele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke vildakas küsimustik, hakkasin täitma ja jätsin pooleli, sest selliselt koostatud küsimustega saab ju viltuse pildi.
"Mitu korda plaanite osaleda?" ... - kui juba nii küsida, siis eeldatavalt on ka vastuseks 1... mitu.

Edasi aga järgmine - "Millisest võistlusest plaanite kindlasti osa võtta?" - kui ma eelmise vastuseks juba kirjutan rohkem kui 1, siis järelikult plaaningi mitmest osa võtta. Või siis on nii, et plaanimine ja osa võtmine on eri asjad? Plaanida võin seega 10-st. osa võtan ühest?

"Millise distantsi läbimiseks valiksite?" - jooksen seinast seina, 10-40km distantse. Sest lihtsalt meeldib joosta ja 10-40 km vahemikus pole ükski eriti midagi erilist. Miks viimane valik on aga vaid 42? Ultrajooksudest oled kuulnud?

"Kui tähtsaks peate korralikku jooksmisvarustust?" - mis see on? Väga erinevad asjad on jalanõud, riided, seisundi andurid. Ei tohiks küll panna kõiki neid ühe alla kokku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke vildakas küsimustik, hakkasin täitma ja jätsin pooleli, sest selliselt koostatud küsimustega saab ju viltuse pildi.

"Mitu korda plaanite osaleda?" ... - kui juba nii küsida, siis eeldatavalt on ka vastuseks 1... mitu.

Edasi aga järgmine - "Millisest võistlusest plaanite kindlasti osa võtta?" - kui ma eelmise vastuseks juba kirjutan rohkem kui 1, siis järelikult plaaningi mitmest osa võtta. Või siis on nii, et plaanimine ja osa võtmine on eri asjad? Plaanida võin seega 10-st. osa võtan ühest?

"Millise distantsi läbimiseks valiksite?" - jooksen seinast seina, 10-40km distantse. Sest lihtsalt meeldib joosta ja 10-40 km vahemikus pole ükski eriti midagi erilist. Miks viimane valik on aga vaid 42? Ultrajooksudest oled kuulnud?

"Kui tähtsaks peate korralikku jooksmisvarustust?" - mis see on? Väga erinevad asjad on jalanõud, riided, seisundi andurid. Ei tohiks küll panna kõiki neid ühe alla kokku.

Hei!

Tänan tagasiside eest. Olen täiesti nõus, et küsitluses oleks võinud olla rohkem vastusevariante või võimalus lisada juurde oma kommentaar. Ultrajooksudest olen kuulnud, kuid arvan, et seal osalevad harrastajatest juba kõrgem klass.

Küsitluse eesmärk ei olegi väga õiget ja põhjalikku ülevaadet anda, ainetöös lihtsalt ei ole vaja nii põhjalikku analüüsi :)

Tänan neid, kes on võtnud vaevaks vastata, ootan mõne päeva veel vastuseid. Ja vabandan nende ees, kes on küsimustiku avanud, kuid tundnud, et ei leia sobivaid vastuseid ning vastamise pooleli jätnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastusevariante ei peagi olema rohkem, üle 42km. Kuid need pakutud võiks olla ju ikkagi kõik valitavad? Või on mõeldud seda, et igal aastal osalen küll mitmel jooksul kuid valin alati sama distantsi?

Ja jooksmisvarustuse jagaks ma tõesti kolmeks vähemalt - jalanõud, riietus, monitooring. Erinevad jooksjad suhtuvad ja kasutavad neisse erinevalt. Mõnele on oluline jalats, kuid kellasid ei kasutata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×