Jump to content
satz

Palun abi

Recommended Posts

Tere olen 18a noormees ja üsna kõhna.. ei oska kuidagi alustada lihasmassi kasvatamisega ning tulin siia et abi saada. Kaalun 85kg ja olen 190cm pikk, sooviks just rohkem ülakeha treenida. Kas keegi oskaks mulle panna õige trenni kava ning toitumise kava? Ei oska hetkel midagi rohkem kirjutada... Aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treening- ja toitumiskavasid on võimalik siit leheküljelt esilehelt tellida või on ka võimalik paljudes suurtemates jõusaalidest, kus on treenerid kohapeal olemas. Üle interneti ei oska keegi sulle paika panna just sinule sobivat treening- ja toitumiskava.

Kui raha soovid säästa, siis teine variant oleks võtta alguses siit tööriistade alt mingi meelepärane kava ning ise lugeda täpsemalt toitumise kohta - infot leidub palju. Seejärel natukene katsetamist ja pühendumist ning peagi oskad ise endale juba kavasid koostada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

.....sooviks just rohkem ülakeha treenida.

Oh jah,jälle üks Johnny Bravo ...... :rolleyes: Tahad massi,siis põhirõhk baasharjutustel (kükid-tõmbed-surumised) ja kaloraaz hoia plussis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haha, ei teagi kumb on hullem, kas Johnny Bravo või selline. Peaks ikka tasakaalus asja hoidma

Muidugi jah. Ei ole mõtet ühtegi lihasgruppi tähelepanuta jätta. Ning kui just senine elu koormust teatud kohtadesse suunanud ei ole, siis enamikele sobikski suht võrdses mahus kogu keha treenimine. Alguses vähemalt küll. Tulevikus saab vastavaid korrektuure teha kui on näha, kuidas lihaste geneetiline kuju luustiku peal välja näeb ning mis kohavad vajavad järeleaitamist.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul hetkel keha nagu ongi et allpool vööd on suuremad lihased kui üleval pmts.. ehk jalad jne on suuremad ja ülakeha on ikka päris väiksem võrreldes jalgadega jms, aga noh juu siis tasub ikka kõike teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×