Jump to content
ilona001

Suveks vormi

Recommended Posts

Tere kõigile

Kirjutan siia teema selleks, et iseennast veel kord korralikult motiveerida ja loodan, et keegi ei pahanda, kui keegi on antud teemal juba kirjutanud.

Täpselt aasta tagasi otsustasin, et tahan hakata kaalu langetama, et tõesti aitab!

Kaalusin kõige rohkem 69kg, kui aga kaalu langetama hakkasin, siis oli kaaluks 67kg. Kuna lasin treeneril endale teha toitumiskava, siis algul oli väga raske nii toituda, kuid sain väga hästi aru mida ma valesti olin teinud, loobusin hilja söömisest ja hakkasin hommikuti sööma.

Nüüdseks söön igal hommikul korralikult putru :) Varem oli minu hommikusöök alles lõunal ja siis sõin ka kohe suure prae või saiakese.

Kes nii teeb? tõesti ei tea :D

Toitumiskava jälgides sain kaalu 58kg peale ja seda VÄGA kiirelt. Nüüd aga valmistab mulle probleemi mu alakõht ja tuharad.

Niisiis peaksin toitumiskava jälle muutma?

Välja sorteerima kartuli?makaronid? Portsjoneid vähendanud olen juba ammu, söön vähemalt 3x päevas. Toitumiskava jälgides sõin lausa 5x päevas(sees siis 2oodet).

Trenni ei ole nüüd 2 nädalat jõudnud teha. Kuid enne seda käisin bodypumpis, ratta peal jooksmas ja bodyvive-is.

Nüüd olen mõelnud, et hakkaks tegelema jälle jooksuga, sest ilmad on mega head :)

Äkki oskab nõu anda, mis trenn oleks eriti efektiivne ja mida peaks kindlasti vältima?

Päikest! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui selle sama toitumiskavaga kaal langeb siis pole probleemi ja ei pea midagi kavas muutma. Lase aga samamoodi edasi, algul ongi areng kiire, hiljem aeglustub. Kui aga kaal enam ei lange siis vajad kas lisakoormust, rohkem trenni või pöördu oma toitumiskava koostaja poole selle murega.

Kui küsida tohib siis kui pikk sa oled? 58kg juures keskmise pikkusega naised end halvasti ei tunne :D
Mis mure sul nende kõhu ja tuharatega on siis? Ehk vajad lihtsalt vastavaid harjutusi, et lihas seda pilti parandaks veidi.

Sulle ka päikest :)

Muudetud kasutaja ThaBosss poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Aitäh vastuse eest :P 169cm pikk. Normaalne kaal iseenesest, kuid ei ole siiski vorm millega ma 100% rahul oleksin :)

Probleem selles, et kõht punnitab kergelt ette ja tuharad ei ole vormis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen siin nüüd juba mõnda aega ringi kolanud ja mõelnud, et äkki hommikul peaksin peale pudru, moosi ja kohvi endale veel miskit tegema? Kuigi varem ei söönud ma hommikul mitte midagi, kuid nii olen seni teinud:

Hommikusöögiks: Kaera- ja riisihelbe puder moosiga, kohv koore ja suhkruga

oode: puuvili( et siis õun, mandariin vms)- Tavaliselt ei tea mida oodena süüa

lõunasöök: kartul, riis või makaronid liha ja salatiga( siis külmkaste või jahukaste) - viimasel ajal olen sojakastet lisanud

siis jälle oode: puuvili

õhtusöök: sealiha,kana või kala juurviljadega

Vahepeal siis joon ka vett, kohvi vms.

Nüüd olen mõnda aega harjumusest juba söönud, et juba pähe kulunud mismoodi sööma peaksin. Aga jah oodena ei oska miskit süüa. Kardan alati, et võtan midagi valet, mis pigem kasvatab mu kaalu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jälgi oma kaalu ise, analüüsi ja tee järeldusi. Ootena on puuviljad OK. Paljud söövad isegi hommiku ja lõunasöögi vahele kodujuustu nö. ooteks. Püüa ise oma päevast kaloraaži jälgida kasvõi siinsamas fitness.ee lehel, üleval on riba, seal "tööriistad" ja "kaloriarvuti". Jälgi igapäevaselt (hommikul kohe peale ärkamist ntks) kaalu, kui ei lange, siis vähenda kõikide asjade hulka mida sa päevas sööd 1/4 ntks ja vaata kuidas siis kukub. Aga end näljutada pole mõtet, pigem üks mõnus kevadine rattasõit või hommikujooks. Püüa ikka trenni teha! Selle pisikese punnu põhjus võib olla vabalt vähetreenitud kõhulihastes. Kui sul kõhulihased ikka pinges on siis nad tõmbavad kõhtu lamedamaks (Ei pea räige six-pack ees olema selle jaoks).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×