Jump to content
post

Kreatiin

Recommended Posts

Kui tõsiselt peaks suhtuma pakendil olevasse parim enne kpv-sse? Ntx Tai-Kane creatine, pakendil olev kpv: 03.2003. Kas võib veel kasutada või peaks ära viskama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tõsiselt peaks suhtuma pakendil olevasse parim enne kpv-sse? Ntx Tai-Kane creatine, pakendil olev kpv: 03.2003. Kas võib veel kasutada või peaks ära viskama

Üldjuhul nii vana tootega enam vist midagi peale pole hakata, kui sul just oma tervisest kahju pole hiljem :blink: Siin muide oli alles üks teema, kus keegi samuti küsis paar kuud üle läinud toote kohta, et kas kõlbab jms, kuid siis ka keegi oli vastanud, et pole mõtet riskida, kuid asi rohkem oma asi, kas riskid tervisega või mitte. Siiski best before kuupäev on tootele tootja poolt ju pandud just selle eesmärgiga, et hoiatada tarbijat üle aja läinud toote mittesöömisest? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viitate tervisele! Kas võib saada mingi toidumürgituse või..., midagi hullemat?

noohhh...ma usun et sellest kreatiinist vaevalt vist enam võib kreatiinile omaseid tulemusi loota :blink: Midagi muud võid sealt aga küll saada nagu sinupoolt mainitud toidumürgituse näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul umbes sama mure ... ainult ,et mul on pakendi peal 00.02.2005 .. kas ma nüüd järgmine kuu ie saagi oma kuuri jätkata ? :blink:

kõige vägevam on see kuupäev. äkki skännid :) 00.02.2005 :) see peab tegelt veebruari vastu küll, kõik best before kuupäevad on varuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise tarbisin oma pool aastat parim enne kuupäevast üle läinud kreatiini ära ja toimis samuti nagu uus. Kerad jäid isegi alles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul umbes sama mure ... ainult ,et mul on pakendi peal 00.02.2005  .. kas ma nüüd järgmine kuu ie saagi oma kuuri jätkata ? :blink:

kõige vägevam on see kuupäev. äkki skännid :) 00.02.2005 :) see peab tegelt veebruari vastu küll, kõik best before kuupäevad on varuga.

tegelt on 02.2005 ... :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×