Jump to content
alfred329

Probleem kehakaalu juurde saamisega

Recommended Posts

Tervist.

Probleem on suur ja ei oska enam kuskilt lahendust otsida. Seega proovin leida ka siit lahendust. Kaal on 63 kg ja pikkuseks on mul 183 cm. Ehk oskate soovitada, mida peaksin ma sööma et tuleks kehakaalu. Kas ma peaks järjepidavalt sööma. Jõusaalis hakkasin alates tänasest käima, kuid olen järjepidevalt aeroobset teinud. Allpool on kirjas minu keskmine päevane toitumine.

Päevane toitumine keskmiselt:

Hommikul kohuke vms , lõunal korralik praad (kartul , lihakaste , salat) ja õhtuti kuidas kunagi kas Makaronid hakkliha bolognese kastmes v friikartulid vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ära veel tellima torma. siin neid kava koostajaid igasuguseid , võid esimese hooga orki lennata.

aga vaatan et sööd ainult 2 korda päevas , arvata on et ei saa kasvamiseks piisavat hulka .

hommikuks manustad ühe kohukese? ja siis möllad pool päeva selle najal. see pole õige.

vitsuta ikka hommikul ka kere toitu täis ja kui jõusaalis käid siis võiks sobida paarsada grammi kohupiima enne magamaminekut ,hea aeglase imendumisega valk. sul kehakaal madal , seega piisab paarisajast grammist , rohkem valku nigunii ei imendu , aga post läheb pikaks , lõpetan nüüd siinkohal selle postituse ära.

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige tähelepanek, tundub küll vist nii.

Kuna ta üldse kadunud on olnud? Tal kontosi rohkem, kui siin aktiivseid foorumi külastajaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna ta üldse kadunud on olnud? Tal kontosi rohkem, kui siin aktiivseid foorumi külastajaid.

Vahepeal jäi vist veidi vaiksemaks.Ma eriti ei jälgi LPF tegemisi.Aeg-ajalt lihtsalt komistab mõne tema trolliteema otsa. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×