Jump to content
Mastera

Lihasmass??

Recommended Posts

selline mure, et olen juba väiksest peale olnud kui kondibukett ja see tõttu hakkasin tegelema jõusaalis käimisega! (Ma olin kooli ajal nii kleenu et õpetajad tahtsid mu ema kaevata lastekaitse inspektsiooni, kuna nad arvasid et ema ei anna mulle süüa :blink: ) Mulle meeldib tegeleda sellega, kuid tunne on selline et teen midagi valesti, kuna mul ei tule ei kaalu juurde ega lähe ka vähemaks! Kogu aeg on kaal sama.

Muudetud kasutaja Mastera poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pead tihemini sööma 5-6 korda päevas, et tekiks ülejääk, millest ehitada.

Vaata ringi siin foorumis ja artiklites toitumisest otsingu all.

Muudetud kasutaja thunder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selline mure, et olen juba väiksest peale olnud kui kondibukett ja see tõttu hakkasin tegelema jõusaalis käimisega! (Ma olin kooli ajal nii kleenu et õpetajad tahtsid mu ema kaevata lastekaitse inspektsiooni, kuna nad arvasid et ema ei anna mulle süüa :) ) Mulle meeldib tegeleda sellega, kuid tunne on selline et teen midagi valesti, kuna mul ei tule ei kaalu juurde ega lähe ka vähemaks! Kogu aeg on kaal sama.

:blink: võin meeletult süüa aga midagi sellest ei muutu!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

parafraseerides makavelit - löö kalorid kokku, korruta saadud tulemus kahe või kolmega ning katsu see siis kõik 5 ... 6 söögikorraga sisse väänata.ära koonerda siis süsivesikutega.saaks ise ka nii, et sööd-sööd ja ei muffigi :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodan , et Marek ei pahanda kui ma teda tsiteerin :

" Ütleme siis nii, et massi ajal oleks vaja ööpäevas tarbida 40 kalorit 1 keha kilogrammi kohta ööpäevas. Igaüks võib ise kokku arvutada palju tal oleks vaja sel juhul süüa. Muidugi on need keskmised näitajad, mis läbi aegade on statistika põhjal välja arvutatud, üksühele päris võtta seda muidugi ei saa. Toon näite nt. 75 kilose mehe kohta, mida ja kui palju ta peaks päevas sööma, et kasvada. Toidukordi peaks olema umbes 6. Kui hakkab rasva peale tulema, siis peaks süsivesikuid vähendama kui kaal ikka ei tõuse siis veelgi suurendama. Mängitakse põhiliselt ainult süsivesikutega.

Näide:

75 kg x 2,5 grammi valku = 187 grammi x 4,1 kalorit = 768 kalorit

75 kg x 1,0 grammi rasva = 75 grammi x 9,3 kalorit = 697 kalorit

75 kg x 5,0 grammi süsivesikuid = 375 grammi x 4,1 kalorit = 1537 kalorit

kokku teebki 3000 kalorit."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×