Jump to content
Kaup0

Toitumine, snäks

Recommended Posts

Tere.

Mul tekkis küsimus kalorite lugemisega. Ma söön neid 4x100g kotisega putrusid (tatar ja riis). Kuidas lugeda neid töiteväärtusi? Kas kuivainena või siis juba vees keedetuna. Loogiliselt mõeldes jääb toiteväärtus samaks kui keeta 100g tatart ja saad sellest 300g märga toitu. Mida ma siis sinna kaloriarvutisse kirjutan. Väike arusaamatus.

Mida te soovitate lõunaks süüa. Eesmärk on massi kasvatada. Tegelen ehitustööga ning tihti ei ole võimalik söömas käia. Võtan lõuna kaasa. Siiamaani olen söönu nt kartulisalatit või täidetud pannkooke.

Ning mida soovitate päeval süüa kui kaloreid kokku ei saa. Kuskil lugesin et on söödud kananagitsaid kui ka joodud kakao jooki.

Tänan vastuste eest.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Kuivainena pane kalkulaatorisse kirja.

Ise olen kiireks söögiks teinud nii, et sega ühe paki kodujuustu kartulisalatisse - muidu saab ainult rasva ja süsivesikuid, aga siis saab normaalselt valku ka.

Kaloririkkad söögid on näiteks kuivatatud puuviljad, kohukesed, vahukoor (200ml ~500kcal), pähklid ja kondenspiim. Lisaks söögi kõrvale veel klaas (500ml) piima või mahla.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

paljud vene rahvusest ehitajamehed krõbistavad tööpostil(objektil) päevalilleseemneid ehk sihvkasid.

osavamad suudavad päris suuri koguseid ilaseid sihvkakoori mööda objekti maha külvata.

arvata võib et sealt tuleb ka üsna korralik hulk kaloreid :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

piisas sellest vastusest?

jõle vaikseks jäid kuidagi...

Sa v6iks seal bonsunas pysida. Seal sind ju igatseti taga lausa vahepeal <_< . Fännklubi ka tekkind sul sinna.......

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa v6iks seal bonsunas pysida. Seal sind ju igatseti taga lausa vahepeal <_< . Fännklubi ka tekkind sul sinna.......

tundsid ennast ära? sihvkakrõbistaja

Päikest :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×