Jump to content
kikaskilla

Kikaskilla blogi

Recommended Posts

Ilma hetkepildita on väheinformatiivne. Seda 9,2 rasva, sellise lühikese aja, ja suhteliselt mõõduka reziimi juures, sooviks vägagi näha.

Ei hakka esialgset muutma..

>

Vaatasin nüüd uuesti veebr pilti - jah, rasva ei ole seal tõesti suurt. Kui ainult see on eesmärk, siis - saavutatud - võiks öelda.

Muudetud kasutaja Marxengel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilma hetkepildita on väheinformatiivne. Seda 9,2 rasva, sellise lühikese aja, ja suhteliselt mõõduka reziimi juures, sooviks vägagi näha.

Ei hakka esialgset muutma..

>

Vaatasin nüüd uuesti veebr pilti - jah, rasva ei ole seal tõesti suurt. Kui ainult see on eesmärk, siis - saavutatud - võiks öelda.

Peaksin mingid korralikumad pildid ka siia muretsema, aga üksinda raske teha :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki on aeg tõsta kaloritehulka? Oleks ju hea mingid lihased ka nüüd alla saada. Ma hakkasin umbes samast punktist massi tegema, kus sa praegu oled.

Vaikselt tõstangi, kuid karm tõsiasi on see, et väga palju massi ma endale juurde ka ei saa/tohi kasvatada. Laulmisele tuleb kindlasti kasuks hea füüsis ja toonus, kuid kuskil tuleb mingi "piir" ka, aga õnneks on mul see veel kaugel ja sinna piirini on aega samuti palju :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

I'm getting too big. Said no one. Ever.

Aga toetudes netist leiduvatele pildiseeriatele voiks oelda, et hekel rasvaprotsent 15-20 vahel. Seega ma ei nae pohjust kaloraazi suurendada. Voiks kohulihase enne valja "sulatada".

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

I'm getting too big. Said no one. Ever.

Aga toetudes netist leiduvatele pildiseeriatele voiks oelda, et hekel rasvaprotsent 15-20 vahel. Seega ma ei nae pohjust kaloraazi suurendada. Voiks kohulihase enne valja "sulatada".

Seda arvan vahest ka minagi. Pole julgenud oma päevakaloraaži üle 2500 veel ajada. Tavaliselt olengi kuskil 2200 juures. Samas kaal ei taha kuskile poole liikuda. Kuigi paljud (eriti mu lauluõpetajad) ütlevad et ma ei tohiks rohkem alla võtta.

Paar suuremat söömispäeva on ka vahepeal ette tulnud. Nimelt oli sünnipäev. Aga muidu on jah kaal ikka olnud 88-89kg juba tubli 2 kuud. Samas on miskipärast mul seedimisega midagi mäda. Kõhukinnisus, puhitus ja gaasid. Sool tühjeneb ka harvemini kui peaks ja kõht paistetab üles nagu oleks kuuendat kuud rase. Siin aitab õnneks lahtisti, kuid peaksin vist siiski arsti juurde pöörduma. Praegu jätan dieedist välja toored köögiviljad. Teeb ehk asja kõhule lihtsamaks.

Tänane söök tuleb ka kuskile 2000 juurde.

Hommik kell 7.30:

Neljaviljapuder - 50g - 160kcal

Rukkipala - 2 viilu - 140kcal

Sink - 2 viilu - 50kcal

Kurk ja tomat leiva peale - 30kcal

Või leiva peale - 10g - 40kcal

(Ning kuna täna jäi eriti pikk vahe lõuna ja hommikusöögi vahele, siis sõin lisaks hommikul)

Fazer must leib - 1 viil - 70kcal

Maksapasteet - 10g - 20kcal

Hommikul kokku: 510

Lõuna kell 13.00:

Fazer must leib - 2 viilu - 140kcal

Maksapasteet - 20g - 40kcal

Rannarootsi Maksakaste kartuliga - 400g - 400kcal

Kokku: 580

Trennijärgne õhtuoode kell 18.00:

Valio Alma Kodujuust 0.1% - 200g - 120kcal

Fazer must leib - 1 viil - 70kcal

Maksapasteet - 10g - 20kcal

Õun Granny Smith - 350g - 175kcal

Kokku: 385kcal

Õhtusöök kell 20.30:

Maahärra köögiviljad praadimiseks - 400g - 240kcal

Kanafilee - 150g - 150kcal

Kokku 390kcal

Päev kokku: 1850kcal - Ei tea kas on täpne, kuid alla küll ei tohiks olla, seega usun et mingi 2000kcal juurde tuleb ära küll.

Muudetud kasutaja kikaskilla poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

I'm getting too big. Said no one. Ever.

Aga toetudes netist leiduvatele pildiseeriatele voiks oelda, et hekel rasvaprotsent 15-20 vahel. Seega ma ei nae pohjust kaloraazi suurendada. Voiks kohulihase enne valja "sulatada".

On sealt midagi sulatada? Olin ise eelmise suve lõpus täpselt sama välimusega. Aga kõhulihas on hakanud ikkagi alles nüüd välja tulema.

Lisaks pole ma kindel, kas prof. lauljatel on väga lubatud treenida kõhulihaseid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks pole ma kindel, kas prof. lauljatel on väga lubatud treenida kõhulihaseid...

Ega väga ei tervitata jah. Samuti ei tohiks olla väga treenitud ka lihased, mis võivad kaelale pinget panna. Olen siin kõvasti kõhulihastele harjutusi teinud. Lihased täitsa käega tuntavad ning kui pingesse tõmmata siis võib juba ülemist äärt näha. Kulturismi ja fitnessi seisukohast on mul kõhulihas muidugi nõrgem kui võiks, kuid laulmise seisukohalt ei tohiks ma teda rohkem teha jah. Kui korralikult ja nõudlikku repertuaari laulda, siis hakkabki just kõhulihas korralikult tunda andma, koos külgedega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×