Jump to content
kikaskilla

Vajan abi - Kuidas ohutult oma dieeti muuta.

Recommended Posts

Ega esimesed HIIT`i treeningud ei pea olema ajaliselt pikad, piisab ka 15 min.

http://www.runnersworld.co.uk/beginners/hiit-train-less-for-better-results/8604.html

Aeg on muidugi ainult üks faktor. Loeb ka tegevus mida tehakse (jooks, ratas või mis iganes) ning intensiivsuse aste. Kas tehakse rahulikku kõndi ning siis 100% nii nagu tuleb, või pigem hoitakse ikka veidi tagasi. Ning kui pikad on intensiivsed hetked. Kas 20 sekki, 30 sekki, 40 sekki?

Eks kõike tuleb arvesse võtta.

Ma lihtsalt isiklikult arvan, et algajale ei ole pointi HIIT'd kohe peale sundida. See lihtsalt ei tundu otstarbekas, et inaktiivsele, trennitundmatule inimesele soovitada alates esimesest päevast tegevust, mille tagajärjel nad suure tõenäosusega pool tundi takkaotsa hingeldavad. Aga taaskord - sõltub muidugi millest jutt. Mõne jaoks on HIIT algaja programmid sellised, et ei võtagi hingeldama.

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dront ja mina pole üks ja sama, sul on paranoia.

Aga panus on kõigil siin teemas kõrge, kuna nad hoiavad veebisaidi aktiivse, valdkonna alane süntees HIIT-i teemal.

Miks sa ise midagi valdkonna alast ei väida? Ole poe töökoha üle uhkeks läinud? Et nagu pead end kõige Fitnessi-meelsemaks blogijaks, kuna sind valiti sealt poemüüjaks, ja oled uhke? Ei ole see uhkus hea asi.

Räägi valdkonnast, ole aktiivne.

Seleta, miks sinu poe tünnidele kirjutatakse, et valku tuleb panna sheikerisse üle 10g, aga teadus-artiklid väidavad, et üle 10g ei saa omastatada füsioloogiliselt? Ja miks selliste teaduslinkide postitusi Fitness.ee kustutab? Lihtsalt soojenduseks selline küsimus poemüüjale. Edaspidi siis oskad vastata reaalses situatsioonis.

Paranoia...eksole

Miks sa Alma peale tige ei ole, sest ta tõstis kodujuustu topsi hinda ja alandas valgusisaldust. Kõike seda selleks, et pakendid "isuäratavamaks" teha.

Ma olen aktiivne täpselt seal kus vaja. Miks kirjutatakse nii, kas see on teaduslik fakt, et iga inimese organism saab seal 10g kätte ja kõik. Äkki mõni saab hoopis 3g. Äkki mõnel on suurepärane seedesüsteem ja saabki kõige rohkem kätte just pulbertoodetest. inimene saab ise valida kas joob selle 100g pulbrit või sööb kuus kohukest. Mina annan inimesele mõlemad variandid.

Ma ei sunni kedagi neid tooteid tarbima ja kindlasti ei ole ma kõige "fitnessi-meelsem" blogija. Blogin sellepärast, et oma tegemistel silm peal hoida, ehk kui midagi halvasti/valesti saab mõni targem mind suunata/aidata.

Tavalisest kassapidajast olen ma tunduvalt pädevam. Muide ma oskan suurepäraselt kokata ja ma oskan väga hästi triikida. Mis asi see "meheamet" üldsegi on?? Ei ole olemas meeste ja naiste ameteid. On töid, mis on lihtsamad ja on tööd, mis on raskemad.

Muudetud kasutaja martinkink poolt
  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeg on muidugi ainult üks faktor. Loeb ka tegevus mida tehakse (jooks, ratas või mis iganes) ning intensiivsuse aste. Kas tehakse rahulikku kõndi ning siis 100% nii nagu tuleb, või pigem hoitakse ikka veidi tagasi. Ning kui pikad on intensiivsed hetked. Kas 20 sekki, 30 sekki, 40 sekki?

Eks kõike tuleb arvesse võtta.

Ma lihtsalt isiklikult arvan, et algajale ei ole pointi HIIT'd kohe peale sundida. See lihtsalt ei tundu otstarbekas, et inaktiivsele, trennitundmatule inimesele soovitada alates esimesest päevast tegevust, mille tagajärjel nad suure tõenäosusega pool tundi takkaotsa hingeldavad. Aga taaskord - sõltub muidugi millest jutt. Mõne jaoks on HIIT algaja programmid sellised, et ei võtagi hingeldama.

Algajate kulturistide treeningud on sarnased ju- kes jõuab 30 kg lamades suruda 3 x, kes 50 kg. Igaüks alustab vastavalt oma kaasasündinud võimetele.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Postitad teemadesse "LPF, sina vää?"- on sellist aktiivsust täpselt vaja siis või, ja ei tunnista paranoiat?

Alma peale ega teiste toiduainete peale tige olla ei maksa, kuna nemad on rangelt kontrollitud tööstusharu. Mida toidulisandi tööstuse kohta öelda ei saa.

100g pulbrit lähebki WC-st alla, aga 6 kohukest ei lähe.

Oled pädevam kui teised poe-kolleegid- milles see pädevus väljendub? Pole näinud, et sa valdkonna alaselt oleks panustanud valdkonna foorumites. Vormi pole, ja staash on 2a- kus see pädevus väljendub?

Ma ei rääkinud teistest Fitnessi kassapidajatest. Vaid kassapidajatest kui üldisest harust.

meie toidulisandipood on vägagi rangelt kontrollitud tööstusharu. Mis moodi on valgusisaldus kodujuustupakil rangelt reglementeeritud kui võib leida 5g-18g valgusisaldusega tooteid. me räägime ikkagi kasumist

Ma ei viitsi sinuga enam vaielda, sest mu klaviatuuri käsitsemise oskus ei ole nii pädev kui sinul B)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei rääkinud teistest Fitnessi kassapidajatest. Vaid kassapidajatest kui üldisest harust.

meie toidulisandipood on vägagi rangelt kontrollitud tööstusharu. Mis moodi on valgusisaldus kodujuustupakil rangelt reglementeeritud kui võib leida 5g-18g valgusisaldusega tooteid. me räägime ikkagi kasumist

Ma ei viitsi sinuga enam vaielda, sest mu klaviatuuri käsitsemise oskus ei ole nii pädev kui sinul B)

ära toida trolli

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ära toida trolli

Selle trolli puhul pole vahet kas toita või mitte. See teeb endast koopiad ja toidab end ise. Suhteliselt ainulaadne stiil. Kui keegi teine vedu ei võta, siis on loogiline lahendus teine persoona luua ning iseendaga dialoogi asuda. Vaadates uute kasutajate hulka, siis on tegemist juba poole tosina varikontodega...

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle trolli puhul pole vahet kas toita või mitte. See teeb endast koopiad ja toidab end ise. Suhteliselt ainulaadne stiil. Kui keegi teine vedu ei võta, siis on loogiline lahendus teine persoona luua ning iseendaga dialoogi asuda. Vaadates uute kasutajate hulka, siis on tegemist juba poole tosina varikontodega...

....kahe päeva jooksul

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

....kahe päeva jooksul

Tundub nii. Peab tunnistama, et sellist nahhaalsust ja haiget vaimu ei ole mina oma 17 aastase arvutikasutaja kogemuse juures veel läinud, et keegi niimoodi viitsiks rabeleda. Olen näinud trolle ja varikontode alt ropendajaid küll ja küll. Aga, et inimene võtaks kätte ja lihtsalt teeks iseendaga rääkimiseks konto, konto järel - ei ole näinud ega isegi mitte kuulnud. :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja nüüd tundub, et on taaskord asunud foorumi niigi kesist hindamis-süsteemi rikkuma. Kohe mitme konto alt valimatult kõikidele postitustele plussid jälle jah... no mida veel oodata.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei rääkinud teistest Fitnessi kassapidajatest. Vaid kassapidajatest kui üldisest harust.

meie toidulisandipood on vägagi rangelt kontrollitud tööstusharu. Mis moodi on valgusisaldus kodujuustupakil rangelt reglementeeritud kui võib leida 5g-18g valgusisaldusega tooteid. me räägime ikkagi kasumist

Ma ei viitsi sinuga enam vaielda, sest mu klaviatuuri käsitsemise oskus ei ole nii pädev kui sinul B)

Rääkisid kassapidajatest, nüüd on siin teemas ka üks :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub nii. Peab tunnistama, et sellist nahhaalsust ja haiget vaimu ei ole mina oma 17 aastase arvutikasutaja kogemuse juures veel läinud, et keegi niimoodi viitsiks rabeleda. Olen näinud trolle ja varikontode alt ropendajaid küll ja küll. Aga, et inimene võtaks kätte ja lihtsalt teeks iseendaga rääkimiseks konto, konto järel - ei ole näinud ega isegi mitte kuulnud. :D

Inimesel peab ikka väga igav olema,kui viitsib alatasa sellist paska toota. :blink:

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja nüüd tundub, et on taaskord asunud foorumi niigi kesist hindamis-süsteemi rikkuma. Kohe mitme konto alt valimatult kõikidele postitustele plussid jälle jah... no mida veel oodata.

Meil on tekitatud üks tore nupp, mida tuimalt vajutada, kui noormehel jälle pralle peal on käinud. Teie lihtsalt ärge vastake talle, küll need postitused kaovad... :)

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimesel peab ikka väga igav olema,kui viitsib alatasa sellist paska toota. :blink:

Igavusest siukseid asju ei tehta. Igavusest võib teha trenni vms... Siukseid asju tehakse mingist probleemist. Lapsepõlve trauma vms. Vb isa kasutas ära ja ema oli veel hullem... Või kukkus lihtalt noorena palju kordi ja kõrgelt... Ise ta ka ei räägi ju oma tegelikest muredest. Üritab neid varjata kanepi suitsetamisega... :/

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meil on tekitatud üks tore nupp, mida tuimalt vajutada, kui noormehel jälle pralle peal on käinud. Teie lihtsalt ärge vastake talle, küll need postitused kaovad... :)

Hea kuulda. :)

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle trolli puhul pole vahet kas toita või mitte. See teeb endast koopiad ja toidab end ise. Suhteliselt ainulaadne stiil. Kui keegi teine vedu ei võta, siis on loogiline lahendus teine persoona luua ning iseendaga dialoogi asuda. Vaadates uute kasutajate hulka, siis on tegemist juba poole tosina varikontodega...

Olen tuttav sellega jah, olin 4-5 kuud täiesti eemal , samuti ka sellest foorumist. Muutunud on ainult kasutajanimed :)

Kahju ainult sellest et ta kõigile neid plusse jagab , muidu said selle siis kui miskit tarka kirja panid. Huvipärast kohe tahaks teada et mis tema eesmärk on , kogu selle energia mis ta siia foorumi suunab võiks ta kuhugi mujale rakendada. Või kingime kambapeale talle mingi arvutimängu mis ta vaba aja rööviks ning foorum saaks puhata ?

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvutimäng on samamoodi ajaraisk ju?

Pigem sooviks ta mingit diili, nagu ka eelmine kord.

Tehke läbirääkimised.

Krt sa ikka viitsid.

Liis-Kristiin, kus see nupp on? Vajuta jälle. :D

  • Upvote 5

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igavusest siukseid asju ei tehta. Igavusest võib teha trenni vms... Siukseid asju tehakse mingist probleemist. Lapsepõlve trauma vms. Vb isa kasutas ära ja ema oli veel hullem... Või kukkus lihtalt noorena palju kordi ja kõrgelt... Ise ta ka ei räägi ju oma tegelikest muredest. Üritab neid varjata kanepi suitsetamisega... :/

Tegelikult ei ole õige haigete üle naerda, sest inimene ise ei ole alati süüdi haiguse tekkes.

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
  • If you’re a CHD patient, you need to talk to your cardiologist about HIIT training…keeping in mind of course that CHD patients need to keep a close eye on how everything they do – exercise, nutrition, lifestyle, stress, etc – can impact the function of their CV system.

Kas Otter võtab endale vastutuse, et kõik, kes fitnessfoorumist nõu saavad, ei ole siia kuuluvad?

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega esimesed HIIT`i treeningud ei pea olema ajaliselt pikad, piisab ka 15 min.

http://www.runnersworld.co.uk/beginners/hiit-train-less-for-better-results/8604.html

But as long as you have the OK from your doctor to exercise, this is entirely safe. Just remember that maximal exercise of any sort ###### considerable stress on your muscles and connective tissues.

Otter üldistab julgelt, samas jätab tähelepanuta (jätkuvalt), et iga inimene on eriline.

Mitu korda nädalas ise teete hiiti?

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult ei ole õige haigete üle naerda, sest inimene ise ei ole alati süüdi haiguse tekkes.

MA ei naera haigete üle. Ühtlasi polnud seal ka smile. :) Loomulikult on kurb, kui keegi on haige. Siiski tasuks siis otsida abi ja konsulteerida kellegi targemaga. Tean ka inimesi, kes on 90% peast "lollid" aga käituvad täitsa normaalselt. Sama hästi võiksid nad varastada ja muud teha, sest seaduse järgi neile midagi teha ei saaks peale rahatrahvi... Aga vähemalt minu tuttavad seda ei tee. Võiks ju iga kord õelda, et olen haige ja näidata invaliidi passi... Kui põhjusele ei keskendu siis tagajärg ongi, et seemnetest hakkavad taimed võrsuma.

Teen ette paneku maksta külvi esimene psühhiatri käik kamba peale kinni. :)

PS: Unustasin juurde kirjutada

Marxengel: Mina teen korra nädalas hiiti, kaks korda hakkasin sellest nädalast tegema aeglasemat siis pool tundi. Lisaks üks x poks, 1x kickbox ja siis kord kodus kotiga ise. :)

Muudetud kasutaja biggereveryday poolt
  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
  • If you’re a CHD patient, you need to talk to your cardiologist about HIIT training…keeping in mind of course that CHD patients need to keep a close eye on how everything they do – exercise, nutrition, lifestyle, stress, etc – can impact the function of their CV system.

Kas Otter võtab endale vastutuse, et kõik, kes fitnessfoorumist nõu saavad, ei ole siia kuuluvad?

But as long as you have the OK from your doctor to exercise, this is entirely safe. Just remember that maximal exercise of any sort ###### considerable stress on your muscles and connective tissues.

Otter üldistab julgelt, samas jätab tähelepanuta (jätkuvalt), et iga inimene on eriline.

Mitu korda nädalas ise teete hiiti?

Mis selle tervise pärast nii väga muretseda - keegi ei ela kauem kui ainult surmani. Ja vähem ka mitte.

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tohoh, siin on päris tuliseks aruteluks kiskunud vahepeal :D

Praegu aeroobse seisukohalt, vist jätan nii, et teen ühe korra nädalas, soovitavalt nädalavahetusel ühe 30min HIIT sessiooni ratta peal.

1 min kõrge aktiivsusega ning 2 min rahulikuma aktiivsusega. Olen ka varem teinud ja tean mida teen. Pulss pole kordagi peale viimast

"raundi" üle 160 läinud varem. Tänan muidu ka artiklite eest mis siia HIIT teemal on postitatud. Väga hea lugemine ja sain kõvasti targemaks.

Muidugi saan aru, et ega seda saa kõigile soovitada, olenevalt siis inimese iseärasustest, taustast ja muudest faktoritest.

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on käidud psühhiaatri juures ja on olemas seega ka spetsialisti kinnitus, et olen täie tervise juures.

Ma võin ka ajupildi teha kui soovite. Seda tehakse siis, kui on ikka alust oletada, näiteks bi-polaarsust vms-st. Selle pildi tegemiseks on aga vaja ikka rohkemat alust kui et "foorumis naljaviluks soovitakse".

Ma olen IT-valdkonnas le 10a olnud aga mängisin viimati 2003 Quake 3 Arenat.

Mulle ei paku mängud pinget eriti.

Mul on üks reis vaja kinni maksta, selle ma maksan 1-aprill muidu ise kinni, aga kui soovite aidata, siis ma võin vastu pakkuda midagi. Näiteks teostan selle saidi kvaliteedi kontrolli põhjalikult läbi, töötan kuu ajaga iga pisema defekti ja turva-auga siin läbi, ca 4h päevas, 22 päeva. Võin selle vastu teha ja foorumis mitte figureerida. Kuid ma ei vaja seda raha ka, sest saan oma reisi ilusti ise makstud ja pole kiiret.

Pigem oleks mul muud nõudmised.

Tehke blogisid juurde, Lkv astub moderaatori koha pealt maha, lõpetate tsensuuri, arendame valdkonda muul moel, mõtleme välja. Midagi sellist. Mitte aga raha.

:)

Ilmselgelt ei huvita kedagi sinu nõudmised, keegi pole palunud sinult et sa selle foorumi siin "paremaks " muudaksid. Aga see selleks , tee mis sa tahad peaasi et sa ise rahul oled. Usun et enamusel sinust lihtsalt kahju....

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×