Jump to content
username

Paar küsimust, uus foorumis

Recommended Posts

Tere,

Olen siin foorumis uus kuna plaanisin alustada tõsisemalt treenima ennast, olen 18 aastane, pikkust on 176cm, kaalu hetkel 71kg, käisin aasta tagasi umbes 3-4 kuud jõusaalis ja sügisel käisin kuu, aga jäi pooleli kuna tegelesin teiste aladega, koostasin isegi netist võetud info põhjal isegi mingisuguse toitumiskava - kuid see selleks, mul oleks paar küsimust.

Kas ratta peal pulss 208 on liiga palju?

Kui ma sõidan 4 korda nädalas 40min rattal, on see hea viis rasva protsendi vähendamiseks?

Kas lihase arendamisel mängib suurt rolli keha tüüp? (mäletan, et olid kehatüübid nagu endomorf või midagi sellist)

Kui palju on mõistlik trenni teha, olen valmis andma maksimumi endast, aga kas on võimalus üle treenida nii, et lihase kasv peatub?

Oskan ka kasutada otsingu nuppu, aga tegin teema selleks, et mul oleks parem ülevaade ja plaanin hakata aktiivselt seda foorumit külastama.

Kõik soovitused ja vastused on oodatud!

Ettetänades,

username

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesmärk oleks lihasmassi kasvatada ja võimalikult väike rasva protsent saavutada, et lihas välja paistaks ei tea kui nüüd väga suures plaanis mõelda siis võibolla isegi kulturismiga tegelema hakata mingil moel

Muudetud kasutaja username poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesmärk oleks lihasmassi kasvatada ja võimalikult väike rasva protsent saavutada, et lihas välja paistaks ei tea kui nüüd väga suures plaanis mõelda siis võibolla isegi kulturismiga tegelema hakata mingil moel

Selleks pead sa kasvama hakkama ja 4* nädalas rattasõidu asemel käima 4 korda nädalas jõusaalis. Sööma pead sa hakkama nagu LOOM (lõvi, vaal, karu). Hakka sööma ja trenni tegema, enne ei ole mõtet mingit rasva põletada kui puudub korralik lihasmass.

post-29847-0-62830800-1391680215_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selleks pead sa kasvama hakkama ja 4* nädalas rattasõidu asemel käima 4 korda nädalas jõusaalis. Sööma pead sa hakkama nagu LOOM (lõvi, vaal, karu). Hakka sööma ja trenni tegema, enne ei ole mõtet mingit rasva põletada kui puudub korralik lihasmass.

i-bulked-for-a-week-cant-see-my-abs-back-to-cutting.jpg

Mõtlesin pigem et 4 ratast + 3-5 saali näiteks hommikuti ratas ja õhtul saali

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga, kas on võimalik sama aegselt lihasmassi kasvatada ja rasva protsenti vähendada?

Mis ma ise soovitan....ära keskendu hetkel niivõrd mitte rasvaprotsendi vähendamisele,vaid lihasmassi suurendamisele.Usu mind,sa oleks lihtsalt väike kõhna poiss.Hoia kaloraaz kergelt plussis,tee järjepidevalt trenni,lihas kasvab,kõik on timm..... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga, kas on võimalik sama aegselt lihasmassi kasvatada ja rasva protsenti vähendada?

Alguses kindlasti kui treeninguid alustad siis paar kuud selline asi üldjuhul toimub. Edaspidi on see ka mingil määral võimalik, aga palju keerulisem. Edaspidi hakkab kehtima ikka reegel kui tahad lihast kasvatada, tekib ka mingil määral rasva peale ja kui tahad rasvaprotsenti alandada siis lihas üldjuhul ei kasva, aga rasva väheneb. Pikkjuttmaeiviitsikirjutada :D

Aga nagu juba jõuti mainida. Tee järjepidevalt trenni ja küll ta ajapikku tuleb, nii teadmised kui ka lihasmass ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) Kas ratta peal pulss 208 on liiga palju?
V: Jah. Max. pulsi valem juba öeldi.


2) Kui ma sõidan 4 korda nädalas 40min rattal, on see hea viis rasva protsendi vähendamiseks?
V: Ei. Tee jõutrenni ja säti toitumine paika - eriti kui eesmärk on lihaste maksimaalne kasv.


3) Kas lihase arendamisel mängib suurt rolli keha tüüp? (mäletan, et olid kehatüübid nagu endomorf või midagi sellist)
V: Müüt. Enda näite puhul saaksin sellisel juhul öelda, et ektomorfist sai järsku jõutreeningu ja jõhkra söömise tagajärjel mesomorf.
http://fitrate.fitness.ee/index.php?username=Sarge&phid=9836&sex=

4) Kui palju on mõistlik trenni teha, olen valmis andma maksimumi endast, aga kas on võimalus üle treenida nii, et lihase kasv peatub?
V: Piisab 3 korrast nädalas ja üle 5 eriti ei soovita.

Kus kandis elad muidu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) Kas ratta peal pulss 208 on liiga palju?

V: Jah. Max. pulsi valem juba öeldi.

2) Kui ma sõidan 4 korda nädalas 40min rattal, on see hea viis rasva protsendi vähendamiseks?

V: Ei. Tee jõutrenni ja säti toitumine paika - eriti kui eesmärk on lihaste maksimaalne kasv.

3) Kas lihase arendamisel mängib suurt rolli keha tüüp? (mäletan, et olid kehatüübid nagu endomorf või midagi sellist)

V: Müüt. Enda näite puhul saaksin sellisel juhul öelda, et ektomorfist sai järsku jõutreeningu ja jõhkra söömise tagajärjel mesomorf.

http://fitrate.fitness.ee/index.php?username=Sarge&phid=9836&sex=

4) Kui palju on mõistlik trenni teha, olen valmis andma maksimumi endast, aga kas on võimalus üle treenida nii, et lihase kasv peatub?

V: Piisab 3 korrast nädalas ja üle 5 eriti ei soovita.

Kus kandis elad muidu?

Aitäh, et aitasid!

Pärnus elan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×