Jump to content
Peen123

Massi saamine

Recommended Posts

Tere,

Selline küsimus, et mida ma peaks nagu tegema, et saada massi juurde? Probleem tegelikult selles, et käed ja jalad suht kondised, käsi vaadata siis võiks isegi öelda, et jube. 15122013285.jpg. Pigem pole asi nagu väga lihases, vaid oleks lihtsalt kuidagi vaja seda katta. Probleem siis selles, et ei tea millist lihast treenida ja söömine suurendaks vast ainult kõhtu ;( Paluks väga abi? Endalgi jube. Kätel ka sama mure biitstep kah suur, nagu mingi mägi keset lagendkiu ;D Ma arvan, et asi jääb söömise taha, aga pead ei anna


Vanus: 16
Pikkus: 183 cm:

Kaal: 63,4


Ette tänades,

Muudetud kasutaja Peen123 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihasmassi vähe, rasvamassi vähe. Kondine ühesõnaga ning selline pilt nagu peeglist vastu vaatab ongi reaalsus. Ma olen pm. sama pikkuse juures sinust 30kg raskem. :)

Sööma pead kindlasti rohkem hakkama, aga otseloomulikult peab korralik treening kaasas käima, muidu lähed jah ajapikku lihtsalt pekisemaks. Ülevalt menüüribast tööriistade alt saad valida erinevaid treeningkavasid. Võta mõni algajate kava ette ning hakka aga pihta. Toitumise koha pealt:

Alusta ca. 2000kcal pealt päevas, kui kaal paari nädalaga ei tõuse, siis tõsta 100-200kcal võrra ja jälgi, mis toimub paar nädalat. Sihi kaalutõusu umbes 0.5kg nädalas.

Toitained:

1.5-2g valku kehakilo kohta

1g rasvu kehakilo kohta

ja ülejäänud süsivesikud.

1g valku = 4 kcal

1g süsivesikuid = 4 kcal

1 g rasvu = 9 kcal

Seega kui alustuseks 2000kcal, siis sinu kehakaalu juures teeb see ca. 100-125g valku ehk 400-500kcal, 65g rasvu ehk ca. 600kcal ja jääbki üle umbes 225-250g süsivesikuid. Söö mitmekülgselt, vältida pole vaja midagi. Puuviljad, juurviljad, lihad, kalad, munad - kõik läheb. Seni kuni endale maitseb ja tervisega klapib on ok.

Tuld.

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kulla mees,see sul mingi kolmas sarnane teema juba.Ideid on sulle jagatud omajagu.Ei saa aru,kas sa ootad mingit lihtsat lahendust,mis su probleemid üleöö lahendab vms.Mitte pahaga,aga võta ennast kokku. :) Kui ise kuidagi ei saa,siis telli treening-ja toitumiskava. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kulla mees,see sul mingi kolmas sarnane teema juba.Ideid on sulle jagatud omajagu.Ei saa aru,kas sa ootad mingit lihtsat lahendust,mis su probleemid üleöö lahendab vms.Mitte pahaga,aga võta ennast kokku. :) Kui ise kuidagi ei saa,siis telli treening-ja toitumiskava. :)

Jah tõesti, oleksin pidanud täiendama eelmist teemat. Vabandan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihasmassi vähe, rasvamassi vähe. Kondine ühesõnaga ning selline pilt nagu peeglist vastu vaatab ongi reaalsus. Ma olen pm. sama pikkuse juures sinust 30kg raskem. :)

Sööma pead kindlasti rohkem hakkama, aga otseloomulikult peab korralik treening kaasas käima, muidu lähed jah ajapikku lihtsalt pekisemaks. Ülevalt menüüribast tööriistade alt saad valida erinevaid treeningkavasid. Võta mõni algajate kava ette ning hakka aga pihta. Toitumise koha pealt:

Alusta ca. 2000kcal pealt päevas, kui kaal paari nädalaga ei tõuse, siis tõsta 100-200kcal võrra ja jälgi, mis toimub paar nädalat. Sihi kaalutõusu umbes 0.5kg nädalas.

Toitained:

1.5-2g valku kehakilo kohta

1g rasvu kehakilo kohta

ja ülejäänud süsivesikud.

1g valku = 4 kcal

1g süsivesikuid = 4 kcal

1 g rasvu = 9 kcal

Seega kui alustuseks 2000kcal, siis sinu kehakaalu juures teeb see ca. 100-125g valku ehk 400-500kcal, 65g rasvu ehk ca. 600kcal ja jääbki üle umbes 225-250g süsivesikuid. Söö mitmekülgselt, vältida pole vaja midagi. Puuviljad, juurviljad, lihad, kalad, munad - kõik läheb. Seni kuni endale maitseb ja tervisega klapib on ok.

Tuld.

Aitäh, kindalasti võtan arvesse. Veel kord suured tänud. Kas see oleks ka hea lahendus, kui hakkaksin valgu jooki tarbima?

Muudetud kasutaja Peen123 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu siin igalpool korrutatud ja mulle korrutatud, ei pea kohe valgujooki jooma hakkama. Piisab ka, kui hakkad sööma kohupiima, kodujuustu, kana jne.

Kõik saab toidust kätte, kui süüa õigesti :)

Muudetud kasutaja janarL poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabandan, et loll küsimus, ei ole bioloogias piisavalt tähele pannud. Aga miks valk? Miks mitte näitesk süsivesikud või rasvad?. Pakuksin välja, et valke me kulutama ja omandame ehk kiiremini? Mis tähendab, et pean sööma rohkem, kui kulutan?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabandan, et loll küsimus, ei ole bioloogias piisavalt tähele pannud. Aga miks valk? Miks mitte näitesk süsivesikud või rasvad?. Pakuksin välja, et valke me kulutama ja omandame ehk kiiremini? Mis tähendab, et pean sööma rohkem, kui kulutan?

Kõike peab tarbima, valke, süsivesikuid ja rasvu.

Igalpool kirjas toitumisest, valku tarbima 1,5-2g. ja rasvu 1g keha kilo kohta.

Kui sa kulutad rohkem energiat, kui sisse sööd siis ei saagi juurde võtta. Tean omast käest rääkida seda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui päevane menüü hetkel näeb ette hommikul kohv/tee koos võileivaga, lõunaks saiake, õhtul ehk siis korralik toitumine siis ei päästa see valgujook. No päästab kui tarbid, nii kui pausi teed kohe kolinal langeb(olen ise seda lollust proovind). Korralikult toitumine paika mitmekesiselt ning kõik on korras. Valgujook iseenesest on suht sama mis kohupiim, ainult sisse võtmisel ei jää hammaste vahele ning närima ei pea(kui ilusti segunend on). Ehk, nagu öeldud toitumiskava ja treening kava ning kasva meeldivalt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tunned, et tavatoiduga sa ei saa 100g valke kätte siis soeta jah proteiini jook omale.

aga seda valgu jooki võin niisama ka juua, mõteln nagu, et ei pea jõusaalis just olema?;D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga seda valgu jooki võin niisama ka juua, mõteln nagu, et ei pea jõusaalis just olema?;D

Muidugi võid. Enamasti ei ole valgupulber muud, kui piimapulber. Samas kui sa trenni ei tee, siis suured kogused valku sulle mingit erilist kasu ei too. Tavainimesele, kes trenni ei tee on 1g kehakilo kohta juba piisavalt. Selle koguse sööd kogemata ka endale päevas sisse. Aga mulle jääb endiselt arusaamatuks, miks peab seda toitu kogu aeg sisse jooma. :D - Kuidas saab olla, et meestel toit sisse ei lähe. :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no mõnikord lihtsalt ei taha toit sisse minna. siis on lihtsam toit sisse juua ;) kuigi jah, tavaliselt peaks ikka suutma korraliku toidu sisse süüa. ning paljud inimesed arvavad, et lisandid on mingid imeained, mis koheselt sulle liha selga kasvatavad. eks sellepärast ka võib tekkida tunne, et võtan ikka seda jooki jne jne jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×