Jump to content
AnneP

IFBB EC 2014 REPORTAAŽ: Võidukalt kodus!

Recommended Posts

Mõne sõnaga tänasest. Janika sai kolmanda väljakutse ehk kohad 10 -16 sinna käib mäng ja tase oli juunioritel päris hea, pikas katis võtis leedukas võidu. Fitnessisitid pakkusid palju rõõmu, Johanna kindlasti on oma tulemuse milleks ta siia tuli juba täis teinud ja homme on iga koht 6 ülespoole juba suur kordaminek. Kehaga peaks olema minu silma järgi top 3 , kavasid ei olnud mul aega jälgida, sest pidin lava taga samal ajal Nikitat ja Endlat aitama, sest tüdrukte ja poiste kategooriad olid kohe järjestikku. Kava saab Johanna homme paremini teha, täna natuke väristas, muidu üldmulje oli hea.

Nikita tegi super hästi vabakava - parima mida ma tema esituses näinud olen ja see mõjus kõigi teiste kavade kõrval väga hästi, kuna oli kostüüm, muusika, teema ja nagu etendus. Paljud tulid hüppasid ja tegid midagi ,kuid jäi arusaamatuks, mida nad öelda tahavad oma kavaga. Ukrainlased ise tulid ütlema, et nende jaoks oli Nikita kava parim... ;) . Kehavoorus on raskem, sest paljud on suht võrdse tasemega ja kuivema vormi puhul lubaksid proportsioonid ka seal domineerida kuid praegu oli väljakutse top 6 ja seal on raseke täpselt öelda mis koha ta saada võib, kuid kahe osa peale kokku võib sealt homme midagi ilusat oodata. Täna harjutasime veel poseerimist, sest oleme ausad, mehele oli see esimene võistlus fitnessis üldse! Ja tehes physique poose enne ainult, siis paratamatult on fitnessi poosides asi toores, kuid homme on ta parem ,seda garanteerin.

Endla tegi ilusa vabakava naiste osas (vähemalt tagasiside põhjal parima), ise kahjuks ei näinud, sest nagu lava taga selgus, oli pool tundi enne välja kuulutatud Nordic kohtumine (st. põhjamaade esindjate koosolek), kuna Natalia oli lavakohtunik ja Ergot ei olnud saalis, pidin ,ise jooksma grimmimise vahepeal kohtumisele, arutama seal asju ja jooksuga lavataha tagasi tüdrukuid aitama, õnneks saime hakkama. Kehavoorus sai Endla teise väljakutse st. kohad 5 - 8 usun ,et 5 on seal reaalne, kokku on raske ennustada, kuid kui kõik klapib ,ei ole medal välistaud naiste arvestuses - eks homne päev näitab. Juuniorite osas nägin ainult kehavooru ja minu jaoks oli ta seal küll parim. Kuna vabakavasid ma ei näinud peale meie tüdrukute omasid, ei oska spekuleerida kus seal meie tüdrukute kavad võivad olla, kuid usun ,et Endlal on homme head võimalused ükskõik mis karva medal seal võtta. Loodame parimat!

Homme läheb kohe hommikul 9.00 lahti käib hilisõhtuni kogu tramburai, seega tuleb väga raske päev, kuid usun, et õhtul peeglisse vaadates võib selle küll kordaläinuks lugeda! Hoiame jooksvalt teid kursis! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Complete scorecards from the Days 1-3 are now online on IFBB.com //

2014 EBFF European Amateur Bodybuilding Championships

2014 EBFF European Amateur Juniors & Masters and Fitness Championships

Janika placed finally on 12th spot, good girl ! :)

Body-xtreme.de has uploaded also tons of photos from Friday and Saturday (more to come) view the galleries HERE.

Endla in women's fitness comparison //

normal_IMG_4912.jpg

normal_IMG_4913.jpg

normal_IMG_4914.jpg

normal_IMG_4915.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Today //


SUNDAY, MAY 18TH, 2014
09:00 – 13:30: MORNING SESSION:
- Women Fitness 163 cm, +163 cm (Finals)
- Men Fitness open (Finals)
- Master Women Bikini Fitness open
- Master Women Bodyfitness 35-44, over 45
- Women’s Physique 163 cm, +163 cm
13:30 – 14:30: Lunch
14:30 – 21:30: AFTERNOON SESSION:
- Junior Women Fitness 163 cm, +163 cm (Finals)
- Junior Men Fitness open (Finals)
- Women Bodyfitness 158 cm, 163 cm, 168 cm, +168 cm
- Women Bikini Fitness 160 cm, 163 cm, 166 cm, 169 cm, 172 cm, +172 cm

22:00 – FARWELL BANQUET

Good luck girls & Nikita! :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ENDLA VAHER places 4th in women's fitness over 163cm class! Congrats, Endla :) Russian Nikitina took the top honors in this class.

The short fitness class was won by Russian Anna Mekhnina.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Congratulations Endla for the over all title + other juniors for great showings at the finals!

Unfortunatelly Esta did not make it to the finals in WPD, but heard it was a TOUGH line p.

Here the results of junior fitness classes, thanks to www.team-andro.com

post-6888-0-81849900-1400426982_thumb.jp

post-6888-0-52396200-1400427004_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×