Jump to content
Archangel

Archangel'i blogi

Recommended Posts

Päev hakkab jälle otsa saama. Liiguvad need tunnid kuidagi liiga kiiresti. Kiire klõps trennist ja veidi motti ka.

24fkxt4.png

49E1P1UTN0LVG_17DUEUL_IL_P_LS.jpg

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekkis üks küsimus

Kas lõuatõmmetel kasutad ainult ühte haaret või erisuguseid? (pealt, alt , neutral)

Hetkel ainult pealt ja laialt. Olen ka teisi proovinud aga väga ei istu muud variandid. Kuid usun, et kõigile on oma koht ning kõik panustavad hea ülakeha, eriti selja arengusse. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rise and Shine! Welcome to the grind.

Jooks tehtud. Ilm väga soe, nii on täitsa mõnus. :)

28810ki.jpg

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel ainult pealt ja laialt. Olen ka teisi proovinud aga väga ei istu muud variandid. Kuid usun, et kõigile on oma koht ning kõik panustavad hea ülakeha, eriti selja arengusse. :)

Althaared on suurepärane biitsepsite massiharjutus. Muudkui tõmbad ja kasvab :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Althaared on suurepärane biitsepsite massiharjutus. Muudkui tõmbad ja kasvab :P

Biitseps on kõige viimane lihas millele mul tähelepanu vaja pöörata. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trennivaba päev hakkab läbi saama. Ligunesin just tunnikese kuumas vannis, sõin pool kilo pastat ära ning jõin õlle peale. Aah, kaif. :D - Nii, nüüd peaks veel midagi asjalikku tegema ning siis magama ära.

33tgglf.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas trenni teed ka ainult saunalina ümber keskkoha?

Enamasti küll. Ei näe mõtet riideid täis higistada. Rätikuid on kodus terve posu ning ümber vöökoha nad kuigi palju higi külge ei tõmba. Kui kunagi jõusaalis veel käisin siis oli ikka tüütu küll, kui trenni lõpus pidi särgist ämbritäie higi välja pigistama.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea, kas tuleb see vähesest pingutamisest, aga higi korralikult lahti saada on kuidagi raskeks muutunud endal :)

Hakkad sportlaseks muutuma :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee planku kuni vajud kokku v6i 30seid seeriaid kykis 100+kg-ga ja oled higine küll ju :)

Ohh. lahe, soovid, et lülisammas laguneks selle kangi all? :) Kahjuks ei ole sellist võimet ja baasi antud :(

Aga plank, ok, kuid siiski, sellist higistamist nagu varasemalt, no ei tule enam ette. Suusatamine peaks tagama ka, aga kõik, mis juhtub, on kergelt niiske alaselg..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea, kas tuleb see vähesest pingutamisest, aga higi korralikult lahti saada on kuidagi raskeks muutunud endal :)

Pane suusamüts pähe.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimased paar päeva suht tavapäraselt möödunud. Ka täna pole midagi erilist. Hommikul ei jooksnud vaid kõndisin saabastes jooksuraja läbi. Ei hakanud riskima, et unise peaga kuskil värskelt jäätunud asfalditükil joostes libastun. Samas oligi tunne, et sääred tahtsid ühte päeva jooksupuhkust juurde ning seega kõik hea.

Hommikune kaal madalam, kui tavaliselt - 95.5kg aga eks ta mul 2-3kg nädalas kõigubki.

sy3tcy.png

Ülejäänud nädalavahetus trennivaba, aga muid asju on ikka kuhjadega teha. Õhtul lähen teen kuuma vanni ka kindlasti. Külma õlut ja pastat kõrvale ning võtab tunnikeseks aja maha. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei hakanud riskima, et unise peaga kuskil värskelt jäätunud asfalditükil joostes libastun. Samas oligi tunne, et sääred tahtsid ühte päeva jooksupuhkust juurde ning seega kõik hea.

Juba hakkavad tarkused tulema, et velotrenažöör on parem. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jutt hea, vormikad head, nüüd võiks veel videosid ka lisada. Usun, et paljud saaksid inspiratsiooni, kuidas kodus trenni teha :)

Üks hea abivahend on välja lülitada telekas ja arvuti. Teiseks tagumik toolilt lahti:D Nali naljaks, isegi just astusin tuppa ning teen mõned kükid. Sai proovitud selle aasta esimese lumega jooksu ning traktori rehvi veeretust millele vaheduseks sai sõiduauto rehve loopida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jutt hea, vormikad head, nüüd võiks veel videosid ka lisada. Usun, et paljud saaksid inspiratsiooni, kuidas kodus trenni teha :)

Eks ma pean vaatama jah. Samas mu trennid on kõik pm. "Jõusaalivarustusega" kui nii öelda. Hantel + kang + surumispink + lõuatõmbekang. Selles suhtes, et ma ei tee otseselt ühtegi harjutust mis oleks spetsiaalselt koduseks tegemiseks loodud.

Juba hakkavad tarkused tulema, et velotrenažöör on parem. :)

Ta on hea alternatiiv mida omada, seda kindlasti. Aga nagu ma enne mainisin siis on väljas jooksmine pigem eneseületuse ja distsipliini teema, kui et otsene trenn või kalorite põletamiseks tehtav tegevus. Velokas oleks liiga lihtne. Rooman teise tuppa ning sõtkun ise samal ajal magades. :D - Aga jah, kui ta järgmine nädal siin tuulekülmas -15c ja enam viskab, siis võib-olla mõned päevad teen toas küll. Kuskilt maalt jookseb piir, kus asi läheb juba mõttetuks enesepiinamiseks ja tervise ohtu seadmiseks. :)

Üks hea abivahend on välja lülitada telekas ja arvuti. Teiseks tagumik toolilt lahti:D Nali naljaks, isegi just astusin tuppa ning teen mõned kükid. Sai proovitud selle aasta esimese lumega jooksu ning traktori rehvi veeretust millele vaheduseks sai sõiduauto rehve loopida.

Mul arvuti kogu aeg sees, ilma ei kujutaks trenne ettegi. :D

Muss mängib ning seeriate vahel surfan netis või teen tööasju. :P

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul arvuti kogu aeg sees, ilma ei kujutaks trenne ettegi. :D

Muss mängib ning seeriate vahel surfan netis või teen tööasju. :P

Mul ka, kuid seda kuna on omale vastav rütm kujunend. Kuidas aga alustada kodus treeningutega nullist, seal võib ja enamasti ka on püsivuse pärssivaks osaks kommunikatsiooni vahendid:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks hea abivahend on välja lülitada telekas ja arvuti. Teiseks tagumik toolilt lahti:D Nali naljaks, isegi just astusin tuppa ning teen mõned kükid. Sai proovitud selle aasta esimese lumega jooksu ning traktori rehvi veeretust millele vaheduseks sai sõiduauto rehve loopida.

Mul pole seda inspiratsiooni vaja, ma teen oma trenne jõukas, aga tihti on siin foorumis palju neid, kes küsivad kuidas midagi teha jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ta on hea alternatiiv mida omada, seda kindlasti. Aga nagu ma enne mainisin siis on väljas jooksmine pigem eneseületuse ja distsipliini teema, kui et otsene trenn või kalorite põletamiseks tehtav tegevus. Velokas oleks liiga lihtne. Rooman teise tuppa ning sõtkun ise samal ajal magades. :D - Aga jah, kui ta järgmine nädal siin tuulekülmas -15c ja enam viskab, siis võib-olla mõned päevad teen toas küll. Kuskilt maalt jookseb piir, kus asi läheb juba mõttetuks enesepiinamiseks ja tervise ohtu seadmiseks. :)

Põlvede seisukohalt on ka velo etem - külmunud maa, asfalt, kruus ei tee küll liigestele head.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×