Jump to content
BigAl

Koolis

Recommended Posts

Mis oleks hea toit mida koolis süüa,sest mingeid saiakesi ei taha ja võik ikka midagi anda ka,kas mingi valgurikas peab olema?

Kes koolis käivad võiks nõu anda või teised nupumehed:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ka sama probleem.Aga kooli saab kaasa võtta:jogurtit, proteiini-sheike, energiabatoonikesi, sai kuhu paned peale tuunikala ja selle peale veel juustu, karp kodujuustu jm valgurikast toitu mida poest leiad ja koolis võimalik süüa on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kohuke ja vesi ajavad endal asja kuidagi ära....

vahetunni ajal käin vajadusel poest ostmas...

ja söön kasvõi klassis... ja kes möliseb sellele võid kaussi sõita... siis ei mölise enam.

muidugi ma pole ka mingi eriline kulturist ka... veel...

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidugi proteiini shake ajab asja täitsa ära :rolleyes: ja kui teised vaatavad sind teise pilguga selle pärast et sa jood nende meelest mingit paska siiis sõida pasunasse :P (nali..ära te lihtsalt välja)

Ja mina vahest isiklikult söön kas prae või siis vahest kui on vähem tunde siis ajab asja ära üks ?burger? ja pähklid ka!(Burger on veic harvem)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma teen niimodi et peale 3-dat tundi kas sheik või siis mingi kohupiim jne! ja kooli sööklas söön ka kuigi toit ei ole väga valgurikas on soe toit ikkagi kõhule hea ja kohe peale kooli sööna valgurikkaid asju nii et midagi ei jää saamata! soovitan sooja toitu soojalt kui see teil muidugi söödav on! meile tuli see aasta uus toitlustus firma ja esimest korda söön üldse koolis ! :rolleyes:

kes tahab saab ikka koolis söönud ka! pealegi mul on suht pohhui mida teised arvavad minu söömisest sest keegi ei ütle midagi ja pole ka midagi üelda!

vahel käin vanilje kohupiim näpus mööda tänavat ja pole ka viga midagi! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täitsa hästi sobib ka üks karp tuunikala süüa koos saia ja näiteks tomatiga.Vähemalt mina olen nii teinud,või siis üks poole liitrine jogurt.Aga jah selle kooli lõunaga on nagu on vahets antakse suppi valgu normi kätte saamisest ei ole sul juhul juttugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. toidukorra võtan kooli kaasa ja söön selle 3. vahetunnil. Eineks on kana/kala/looma filee, juurviljad ja kõvasti külmpress oliiviõli.

2. toidukorra toon kodust 5. vahetunni ajal ning söön 6. vahetunni ajal. Eineks on 250g lahja kohupiim, 30 kookospähklit ja linaseemneõli. See söögikord on ühtlasi trenni eelne toidukord.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul iga päev 5 kohukest kaasas, oranz ace, proteiini sheik, banaan, vahest ka mõned võileivad

kohukesi söön ära tavaliselt peale esimest või teist tundi ja järgmise lõuna teen 3 tundi hiljem.

Sheigiga olen ainuke inimene koolis, vaadatakse küll natuke huviga, et mida see vend joob, aga kuna ma kooli üks popimaid inimesi, siis keegi ei plõxi, nad juba harjund mu tervislike eluviisidega :blink:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kuna ma kooli üks popimaid inimesi, siis keegi ei plõxi, nad juba harjund mu tervislike eluviisidega :blink:)

Võimas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

heh, kõik tegijad ja popid jah :) muidu ma isiklikult söön ainult ühe suure prae ära sööklaskoolipäeva jooksul, seda siis kella 13 ajal peale viiendat tundi. päris toitev on peaks mainima + veel panen üldise toidu hulgast ülepäeviti magustoite ka paar tükki piistu,siis kui on magustoidu päev - niipalju kui alla läheb, need on seal enamjaolt kas kohupiim koos kisselliga või siis mannapuder kisselliga jne jne, kuid hakkan mõtlema et võiks kaasa organiseerida mingi kohupiima ja puuvilju :blink:

muidu kohe koju tulles panen ühe supikausitäie kellogs`eid jogurtiga ja paar õuna ja muud nodi nagu teraleiba singi või juustuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina söön 10-11 vahel puuvilja kokteili ja 13-14 vahel tuunikalaga riisi(tuunikala tomatis olen ka söönud) või siis tuunikala ja salatit ja natuke kartulit nagu selline segu. Väga hea on nende plastmass karpidega kaasa võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina teen järgmiselt:

7:15 hommisöök (puder + puuviljad)

11:35 lõuna (praad)

13:35 (valgujook)

vahepeal trenni oleneb koolipäeva pikkusest

+- 17 (valgujook)

18:00 õhtusöök (kana tavaliselt)

21:30 (rasvata kodujuustu + rohelist teed)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×