Jump to content
testttttttt

Kehakaal.

Recommended Posts

Tere,

Olen lautennisega tegelenud 5 kuud 3x nädalas. Lauatennis on üsna aeroobne ja särk ikka märg peale treeningut.

Alustasin jõusaalis käimisega alles hiljuti 2 ja pool nädalat tagasi. Käin jõusaalis 3x nädalas. Ehk kokku nädalas 6 trenni.

Kui eelnevalt ikka kilod langesid, siis nüüd 2,5 nädalaga on kehakaal 3-4 kilo tõusnud. Eelnevalt kaalusin min(123,6). Nüüd on pea iga hommiku 127-128 vahepeal.

Ümbermõõdud nagu tunduvat vähenavat, enesetunne on super. Energiat on tohutult, ainuke asi mis härib on number kaalu peal. Lootsin selle aasta lõpuks ikka 120 peale ära jõuda aga hetkel on tunne et hoopis liigun 130 peale.

Toitumine:

Ei joo ega suitseta. Võibolla 0-2 õllet nädalas. Maiasmokk kah ei ole. Võbolla luban 1-2 saikaest laupäeviti.

Hommikuti läheb sisse puder tavaliselt. 11 paiku söön miski 2 puuvilja tavaliselt ära Banaan, õun, apelsiin, pirn. Kell 1 on normaalne keskine lõuna. 2-6 vahel söön veel mõne puuvilja ära. Kell 6 söön 200 grammise rosolje tavaliselt enne trenni, pole aega midagi asjalikumat teha. 1 tund peale trenni söön 200 grammise kodujuust + 150 kanafileed + 1 muna umbes.

Küsimus kas selline kaalukasv on normaalne. Kas ma teen midagi valesti?

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui pikk sa oled. 120 - 130 kg on suhteliselt suur kaalunumber juba. Kuid, kui ümbermõõdud vähenevad, siis peaks olema õige tee.

Aga - vaadates su toiduratsiooni, siis minu meelest hoiad sa oma keha esiteks näljas (kalorikulu suurendasid aga toitu sama palju kui enne) ning teiseks - vahepaladeks ainult puuviljad ning peale trenni rosolje... hommikuse pudru kogust ka pole välja toonud... seega, siin on palju teemasid hiljuti olnud selle kohta, mida süüa ja kuidas süüa ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen 197cm. Aasta alguses olin veel 146kg raske. Noh tasin jquludeks 120 peale jquda. Ja kirjas oli 200gr rosolje enne trenni. Peale trenni on kodujuust muna ja kana.

Muudetud kasutaja testttttttt poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millise kavaga sa jõusaalis teed? Hoogsamalt aka kerged raskused ja palju kordusi või pigem raskemate raskustega. Ja minu arust kui alguses lauatennisega kaal langes ja enam ei lange siis äkki peaksid midagi sellist aeroobse laadset hoopis juurde võtma jõusaali asemel/kõrvalt. Ma tean, et kui korralikul tasemel mängida siis lauatennisega saab jah päris aktiivsust aga su keha äkki harjus sellega ära ja sellepärast alla ei võta enam. Et äkki jõusaalis teed pikemalt väntamist/sõudmist juurde või ka mõnel õhtul väikese pargitiiru jooksmist/jalutamist. Need on minu lihtsad ideed lihtsalt. Ma pole eriline asjatundja. =)

Muudetud kasutaja Lefty poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen ikka 3x 10-12 Raskustega, millega ikka 10 ära tuleb vähemalt. Ja sellise kehakaaluga ma küll jooksma ei hakka.

Nagu ma aru saan jõusaaliga tegeledes, on lihastes rohkem vett. Aga kas tõesti on mul pidevalt nüüd 3kg rohkem vett kehas, seda kah ei taha eriti uskuda.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olenevalt inimeset võib kaal vee arvelt väga metsikult kõikuda, see oleneb eelkõige sooladest ja süsivesikutest. Ise ka hetkel dieedil, kaaluks ca 85kg, kaal kõigub 2 päeva lõikes isegi kuni 8kg. Kuna sinu kaal on palju suurem minu kaalust, siis loogika järgi on võimalik sinul kehasse veelgi rohkem vett siduda.

Kaalu pärast ei tasu eriti põdeda, kõige õigem kaal on peegel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suur mees, aga sood nii vahe. 1500kcal tuleb yldse kokku paeva peale? Vaga rasvavaene tundub kui sa just midagi markimata ei jatnud. Samuti valgukogus tundub vaike.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühe variandina võib arvata, et ainevahetus on liiga aeglaseks selle näljutamisega läinud. Keha hakkab rasva kinni hoidma mingil määral. Alla BAV'i toitumisel pole sinu puhul mitte mingisugust põhjust. Makrode osakaal üle vaadata. Kaal kindlasti langeb sinu praeguse toitumisega, kuid suuremalt jaolt kaob ka lihas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×