Jump to content
Lefty

Lefty blogi

Recommended Posts

Usun, et paljud ei viitsi nii pikka teksti läbi lugeda, kui see just pole sama hea sisuga kui Janari tekstid. Soovitan teha blogisse videosid/pilte ja vähem juttu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun, et paljud ei viitsi nii pikka teksti läbi lugeda, kui see just pole sama hea sisuga kui Janari tekstid. Soovitan teha blogisse videosid/pilte ja vähem juttu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun, et paljud ei viitsi nii pikka teksti läbi lugeda, kui see just pole sama hea sisuga kui Janari tekstid. Soovitan teha blogisse videosid/pilte ja vähem juttu :)

Vastupidi.Isiklikult leian,et sellist sisukat juttu on just huvitav lugeda.Videod pole ka muidugi paha mõte. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun, et paljud ei viitsi nii pikka teksti läbi lugeda, kui see just pole sama hea sisuga kui Janari tekstid. Soovitan teha blogisse videosid/pilte ja vähem juttu :)

Blogi pean enda jaoks ja kirjutasin seda ka esimesse postitusse. =)

Kes viitsib, kes mitte. Mina ei viitsiks jälle ainult pilte/videosi vaadata, vaid tahaks just tekstilist poolt. Videosi on siis huvitav vaadata kui see on võistluse eesmärgil(foorumi kükivõistlus) või siis mingi teistlaadne treening või rekordid. Ehk ma ei näe erilist mõtet näiteks miks ma peaks tegema video kuidas ma näiteks küünarvarte kõverdamist teen? Youtubest võib tuhandeid neid videosi leida ega ma kuidagi teistmoodi ei tee. Kui siis ainult enda jaoks filmida mingit harjutust, et vaadata kõrvalt kuidas tehnika on. Ja rekordeid ma trennis pole proovinud, et ka neid pole põhjust filmida olnud. Üleüldiselt lähen ma jõusaali ka ainult trenni mõtetega ja keskendun ainult trennile ja enda tegemistele. Ehk kaasas on mul kapivõti ja veepudel ja kõik muu jama(millega saaks filmida/pilti teha) jääb kappi. (Pastakas ja paberitükk märkemete jaoks on samuti kaasas)

Aga selline olen mina. =) Mõistan muidugi, et suurema osa lugejatele on pikk tekst üleliia aga samas on kindlasti neid, kes viitsivad lugeda kõike ja oskavad siis nõu anda või asjalikult ja teemakohaselt kommenteerida. Kirjutades ennast rohkem lahti proovin ma rohkem ära hoida tühjasi kommentaare, mis midagi ei anna. Inimene, kes kogu teksti on ära kirjutanud teab mu eelistusi/keha eripära või mida iganes ja suurema tõenäosusega oskab anda parema ja abistavama tagasiside kui võõras, kes vaatab mingit konkreetset pilti/videot ja siis ütleb: "tee seda harjutust hoopis ja miks sul see nii on?"... jne, kuid kui ta oleks lugenud siis oleks tal vastused olema ja ta ei postitaks sellist asja. Samas vastupidi äkki on keegi kes on samalaadse mõtteviisiga/treeninguga/kehaga ja ta oskab hoopis kasulikuma postituse teha, et kuidas tema tegi või mis teda aitas. Ehk said keerulisest tekstist aru. Aga rõhutan, et blogi eelkõige on enda jaoks.

kristjanj: Pikkus on jalatsita 176-180 vahel. Oleneb väsimusest ja kas on hommik või õhtu =) Pigem arvestada 176. Käte siruulatust pole mõõtnud või kui palju maast näpuotsad on kui käsi püsti. Kindlasti on vaja kõrgele hüpata ja kõvasti vaeva näha aga ei usu, et see võimatu on. Eesmärk pole mänguolukorras seda teha, vaid lihtsalt üksi proovides pall sisse saada hüpates. =)

EDIT// Ja lugejatele ma proovin midagi pildilist aeg-ajalt siia leida =) Nagu ma ütlesin siis nädalavahetusel teen enda ümarast vormist pilte ja siis aeg-ajalt hakkab tulema juurde neid. Aga ärge palju lootke, sest iga nädal ma endast pilte ei viitsi küll teha.

Muudetud kasutaja Lefty poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EDIT// Kuidas oleks võimalik siin foorumis pilt arvutist kuhugi teksti vahele panna? :/

Hei-hoi,

Lubasin siin mitu nädalavahetust tagasi endast pilti panna siia aga kadusin hoopis ära. Vabandused! Nimelt oli asi selles, et üle pika aja olid vanad semud linnas(kes kuskilt kaugelt koolist, kes kaitseväest jne) ja reede õhtu venis pikali ja laupäeva hommik samuti, kui hommikut saab üldse lugeda ja ega siis ühest päevast ei piisa sai ka teisel õhtul kvaliteet seltskonda nautida mida ma vahetaks väheste asjade vastu ja igatahes pole see endast pildi tegemine. Et siis ka pühapäeval ei õnnestunud pilti ära teha. Siis mõtlesin, et teen esmaspäeva hommik enne trenni minekut aga samuti läks hommikul juba kiireks ja nii ta jäi. Ja siis ma tundsin natuke nagu ma oleks kedagi alt vedanud foorumist ja ei postitanud üldse enda trennidest ega midagi. Ja see venis päris pikaks. Tegelikult trenni sai ilusti tehtud ja ka pildid said tehtud aga kokkuvõtmine, et siia uus postitus teha oli kuidagi keeruline. :)

Kes blogi on lugenud see teab ehk ka tausta ja väga kriitilised polnud. Teistele lühidalt üle, et sportlik olen terve elu olnud. Jõusaalis otseselt pole käinud järjepidevalt. Eelmise aasta novembrist-detsembrini sai viimati käidud poolteist kuud. Enne seda olin kuskil aasta aega seljavigastusega „voodirežiimil“ ja ei teinud midagi aga ega ka enne seda polnud eriti aktiivne pideva sääreluu ümbruse põletiku pärast jms. Detsembrist-jaanuarini oli peaaegu kuu ajane paus jälle, sest see on kiire periood ja trenni ma teen, sest mulle meeldib teha siis kui aega on rahulikult mitte kui ma pean selle aja leidma sunniviisiliselt. Nautisin head ja paremat pühadesööki ja nüüd 13 jaanuar hakkasin uuesti käima.

Pildid ei tulnud kuidagi täiesti „tõesed“. Võib-olla asi välgus või lihtsalt ei osanud tuua välja. Eriti säärelihast. Aga noh vabandused. =) Igatahes peegli ees mulle meeldib enda vaatepilt rohkem kui pildilt ja ka inimene kes mind päriselt näinud ja pilti näinud ütles, et päriselt vähe teine lugu.

Alt viimane pilt on siis mu tavaline seisak suht. Nagu näha siis õlad on ees ja kõht. Ja nagu ma mainisin siis rühi probleemi proovin võtta lõpuks tõsiselt kätte. See on mul juba ajast mida ma ise ei mäleta. Rasva või mõne üleliigse kilo kohta mainisin ka ühes postis, et sellega on kõik kontrolli all ja ei näe muret. Ja tegelikult olen üsna rahul ja plaanitavas graafikus suveks. Põhililiselt tegelt kui nipet-näpet veel lihast juurde saaks igale poole oleks piisav ja siis kevade poole aeroobset ja rasvaprotsendi viin 10-12 juurde ning rohkem pole vajagi, vaid hoida.

Siin siis trennikavad ja numbid ka sellest ajast mil kadunud olin:

13.01.2014

Rind, õlg, triitseps,biitseps

1. Lõuatõmbamine kitsalt althaardega – 8-6-6 -raske

2. Rinnaltsurumine – 8x20kg-kerge+8x60kg-kerge+8-8-6 70kg-raske

3. Pikali hantlitega lendamine – 8x9,5kg-keskmine+2x8 12,5kg-raske

4. Hantlite surumine positiivse kaldega-3x8 14,5kg-raske

5. Hantli ületõmme-3x8 16kg-keskmine

6. Arnoldi press- 3x8 9,5kg-raske

7. Rööbaspuul surumine- 3x8-raske

8. Ploki alla tõmme- 4x8 50kg-keskmine

9. Scottpingil küünarvarte kõverdamine- 4x8 15kg-keskmine

10. Ploki üles tõmme-4x8 35kg-raske

Märkused: Otsa tegin kõhtu: Kandade puudutamine: 3x15-kerge

Põlved rinnani tõsted: 3x15-raske(rippudes hakkas kätel raske)

Plank: 3x1min-raske

14.01.2014

Jalg, alaselg, käsivars

1. Eeskükk: 8x40-kerge 3x8 60kg-raske

2. Jalapress: 3x8 150kg-keskmine

3. Jalgade kõverdamine istuli: 3x8 50kg-raske

4. Jalatõsted alusele: 3x8 16kg hantlitega-raske

5. Pöiasirutused masinal pikali: 3x8 250kg-kerge

6. Pöiasirutused trenažööril istuli: 3x15 50kg-kerge

7. Jõutõmme natuke jalga kõverdades: 8x60kg-kerge+3x8 80kg-keskmine

8. Keretõsted:3x8 10kg-kerge

9. Randme kõverdamine pealthaardes: 3x8 6kg-kerge

10. Randme kõverdamine althaardes: 3x8 30kg-raske

11. Kettahoidmine: Jätsin ära

16.01.2014

Ülaselg, õlg, triitseps, biitseps

1. Lõuatõmbed pealt laia haardega:6-5-5-4 -raske

2. Rinnaltsurumine: 8x60kg-kerge + 8-8-6 70kg-raske

3. Hantlitõmme kõrvale mõlema käega: 3x8 20kg-raske

4. Lendamine kõrvale sirgete kätega(peopesad üleval): 3x8 6kg-keskmine

5. Lendamine ette hantlitega: 3x8 9,5kg- keskmine

6.Plokitõmme rinnale ülalt kitsa haardega: 3x8 70kg-keskmine

7. Plokitõmme rinnale eest laia haardega: 3x8 70kg-keskmine

8. Kaela kõverdamine kõhuli : 3x8 5kg-kerge

9. Rööbaspuul surumine: 4x8-keskmine

10. Prantsuse surumine hantliga istudes: 8x16kg-kerge+3x18-keskmine

11. Küünarvarte kõverdamine diagonaalis:3x8 20kg-raske

12. Küünarvarte kõverdamine hantlitega: 8x22kg-raske+8x20kg-raske+8x18kg-raske+3x8 16kg-raske

Märkused: Otsa tegin veel kõhtu: Plank: 3x1min-keskmine

Jalgade viibutamine: 3x30-raske

Kandade puudutamine: 3x15-raske

Põlved rinnani: 3x15 rippudes- raske+ 3x15 käsi toetates-raske (edaspidi toetan koguaeg käsi).

17.01.2014

Jalg, alaselg, käsivars

1. Kükk: 8x60kg-kerge+8x70kg-keskmine+8-6 80kg-raske+8x70kg-keskmine+8x60kg-kerge

2. Jalapress: 4x8 150kg-keskmine

3. Väljaaste kükid: 3x8 40kg-kerge(kangiga kohapeal)

4. Jalgade kõverdamine kõhuli:8x35kg-raske+2x8 25kg-keskmine

5. Jõutõmme sirgete jalgadega: 8x60kg-kerge+8x70kg-kerge+3x8 80kg-keskmine

6. Keretõsted: 3x8 15kg-keskmine

7. Pöiasirutus masinal pikali: 4x15 250kg- keskmine

8. Pöiasirutus trenažööril istuli: 3x25 60kg-raske

9. Harki-kokku: 3x8 60kg-raske

10. Randmepainutus pealthaardega: 3x8 7kg-raske

11. Randmepainutus althaardega: 3x8 35kg-raske

12. Ketta hoidmine: 3x30sec 25kg-raske

Märkused: Lõppu tegin veel: Rööbaspuul surumist: 3x8-keskmine

Plokitõmme alt: 3x8 40kg-raske

Küünarvarte kõverdamine: 8x18kg+3x8 16kg-raske

20.01.2014

Rind, õlg, triitseps,biitseps

1. Lõuatõmbamine kitsalt althaardega: 8-6-6-raske

2. Rinnaltsurumine:8x60kg-kerge+ 8-8-7+1 70kg-raske+5x60kg-raske+8x20kg-kerge

3. Pikali hantlitega lendamine: 8x9,5kg-kerge+2x8 12,5kg-keskmine

4. Hantlite surumine positiivse kaldega: 8x16kg-kerge+2x8 18kg-keskmine

5. Hantli ületõmme: 3x8 20kg-keskmine

6. Arnoldi press: 8-8-6+2-16kg-raske

7. Rööbaspuul surumine: 10-8-8 -raske

8. Ploki alla tõmme: 4x8 55kg-keskmine

9. Scottpingil küünarvarte kõverdamine: 3x8 20kg-raske

10. Ploki üles tõmme: 4x8 35kg-raske

Märkused: Otsa tegin kõhtu: Jalgade viibutamine: 3x30-raske

Kandade puuduamine: 3x15-keskmine

Põlved rinnani: 4x15-raske

Pingviin: 3x8 22kg-kerge

21.01.2014

Jalg, alaselg, käsivars

1. Eeskükk: 8x60kg-kerge + 2x8 70kg-raske + 8x60kg-keskmine

2. Jalapress: 8x150kg-kerge+2x8 200kg-raske+ 8x150kg-keskmine

3. Jalgade kõverdamine istuli: 3x8 55kg-raske

4. Jalatõsted alusele: 8x20kg-raske + 8x16kg-raske

5. Pöiasirutused masinal pikali: 4x10 280kg-kerge

6. Pöiasirutused trenažööril istuli: 3x25 50kg-kerge

7. Jõutõmme sirgete jalgadega: 8x60kg-kerge+ 8x70kg-kerge + 2x8 80kg-kerge

8. Keretõsted: 3x8 15kg-kerge

9. Randme kõverdamine pealthaardes: 3x8 7kg-raske

10. Randme kõverdamine althaardes: 15x30kg-kerge+ 3x8 35kg-raske

11. Kettahoidmine: Jätsin ära

23.01.2014

Ülaselg, õlg, triitseps, biitseps

1. Lõuatõmbed pealt laia haardega: 7-6-4-3-raske

2. Rinnaltsurumine: 8x60kg-kerge+ 4x5 80kg-raske+8x60kg-keskmine

3. Hantlitõmme kõrvale mõlema käega: 8x18kg-keskmine+ 3x8 20kg-raske

4. Lendamine kõrvale sirgete kätega(peopesad üleval): 3x8 7kg-keskmine

5. Lendamine ette hantlitega: 8x14,5kg-raske+8x12,5kg-raske+8x9,5kg-keskmine

6.Plokitõmme rinnale ülalt kitsa haardega: 3x8 75kg-raske

7. Plokitõmme rinnale eest laia haardega: 3x8 75kg-raske

8. Kaela kõverdamine kõhuli: 3x10 5kg-raske

9. Rööbaspuul surumine: 4x10-raske

10. Prantsuse surumine hantliga istudes: 8x18kg-kerge+3x8 20kg-raske

11. Küünarvarte kõverdamine diagonaalis: 3x8 20kg-keskmine

12. Küünarvarte kõverdamine hantlitega: 8x22kg-raske+8x20kg-raske+8x18kg-keskmine+3x8 16kg-keskmine

Märkused: Otsa tegin kõhtu: Jalgade viibutamine: 3x30-raske

Kandade puudutamine: 3x25-keskmine

Põlved rinnani: 30-20-20

Plank: 3x1min-raske

24.01.2014

Jalg, alaselg, käsivars

1.Kükk:8x65kg-kerge+8x75kg-keskmine+8x80kg-keskmine+8x85kg-keskmine+8x80kg-keskmine+8x60kg-keskmine

2. Jalapress: 3x8 200kg-raske

3. Väljaaste kükid:3x8 20kg hantlitega-keskmine

4. Jalgade kõverdamine kõhuli: 3x8 25kg-keskmine

5. Jõutõmme sirgete jalgadega: 8x60kg-kerge+3x8 80kg-keskmine+8x60kg-keskmie

6. Keretõsted: 3x8 15kg-keskmine

7. Pöiasirutus masinal pikali: 3x15 290kg-raske

8. Pöiasirutus trenažööril istuli: 3x25 50kg-keskmine

9. Harki-kokku: 3x8 65kg- keskmine

10. Randmepainutus pealthaardega: 3x8 8kg-raske

11. Randmepainutus althaardega: 3x10 35kg-keskmine

12. Ketta hoidmine: 3x15sek-raske

Märkused: Lõppu tegin: Rööbaspuul surumist: 3x15-keskmine

Küünarvarte kõverdamine: 3x8 24kg-keskmine

27.01.2014

Rind, õlg, triitseps,biitseps

1. Lõuatõmbamine kitsalt althaardega: 8-6-6-raske

2. Rinnaltsurumine: 8x60kg-kerge+3x5 85kg- raske+8x70kg-raske+8x60kg-raske

3. Pikali hantlitega lendamine: 3x8 16kg-raske

4. Hantlite surumine positiivse kaldega: 3x8 18kg-keskmine

5. Hantli ületõmme: 4x8 22kg-keskmine

6. Arnoldi press: 3x8 16kg-raske

7. Rööbaspuul surumine: 3x10-raske

8. Ploki alla tõmme: 4x8 60kg-raske

9. Scottpingil küünarvarte kõverdamine: 3x8 22,5kg-raske

10. Ploki üles tõmme: 4x8 40kg-raske

Märkused: Lõppu tegin: Jalgade viibutamine: 3x30-raske

Kandade puuduamine: 3x30-raske

Põlved rinnani: 30-20-20-raske

Plank: 3x30sek-raske

28.01.2014

Jalg, alaselg, käsivars

1. Eeskükk: 8x60kg-keskmine+3x8 70kg-raske+8x60g-raske

2. Jalapress: 3x8 200kg-raske

3. Jalgade kõverdamine istuli: 8x45kg-kerge+3x8 55kg-raske

4. Jalatõsted alusele: Jätsin ära

5. Pöiasirutused masinal pikali: 3x15 300kg-raske

6. Pöiasirutused trenažööril istuli: 4x25 50g-kerge

7. Jõutõmme sirgete jalgadega: 8x60kg-kerge+3x8 85kg-raske+8x60kg-kerge

8. Keretõsted: 4x10 15kg-keskmine

9. Randme kõverdamine pealthaardes: 4x8 8kg-raske

10. Randme kõverdamine althaardes: 8x45kg-kerge+3x8 40kg-raske

11. Kettahoidmine: Jätsin ära

Märkused: Lõppu tegin: Plank: 3x1min-raske

Jalgade viibutamine: 3x30-keskmine

Kandade puudutamine: 3x30-keskmine

Küünarvarte kõverdamine: 8x30kg-raske+8x22kg-keskmine+3x8 16kg-kerge

30.01.2014

Ülaselg, õlg, triitseps, biitseps

1. Lõuatõmbed pealt laia haardega: 8-6-6-raske

2. Rinnaltsurumine: 8x65kg-keskmine+3x8 85kg-raske+8x65kg-keskmine

3. Hantlitõmme kõrvale mõlema käega: 3x8 22kg-raske

4. Lendamine kõrvale sirgete kätega(peopesad üleval): 3x8 8kg-raske

5. Lendamine ette hantlitega: 3x8 12,5kg-raske

6.Plokitõmme rinnale ülalt kitsa haardega: 3x8 80kg-raske

7. Plokitõmme rinnale eest laia haardega: 3x8 80kg-raske

8. Kaela kõverdamine kõhuli : 3x10 10kg-keskmine

9. Rööbaspuul surumine: 3x8 16kg hantliga-raske+ 3x8 raske

10. Prantsuse surumine hantliga istudes: 3x8 22kg-raske

11. Küünarvarte kõverdamine diagonaalis: 3x8 22kg-keskmine

12. Küünarvarte kõverdamine hantlitega: 3x8 30kg(pooleldi)-raske+3x8 16kg-raske

Märkused: Lõppu ringis: Jalgade viibutamine 30x+Kandad puudutamine 30x+Plank 1min+Põlved rinnani 25x – 3 ringi-raske

31.01.2014

Jalg, alaselg, käsivars

1. Kükk: 8x65kg-keskmine+3x8 85kg-raske+8x65kg-keskmine

2. Jalapress: 3x8 200kg-raske

3. Väljaaste kükid: 3x8 22kg hantlitega-keskmine

4. Jalgade kõverdamine kõhuli: 3x8 30kg-raske

5. Jõutõmme sirgete jalgadega: 8x65kg-keskmine+3x8 85kg-raske+8x65kg-keskmine

6. Keretõsted: 3x8 20kg-raske

7. Pöiasirutus masinal pikali: 3x15 300kg-raske

8. Pöiasirutus trenažööril istuli: 3x25 75kg-kerge

9. Harki-kokku: 3x8 65kg-kerge

10. Randmepainutus pealthaardega: 15-12-10 8kg-raske

11. Randmepainutus althaardega: 3x12 45kg-raske

12. Ketta hoidmine: Jätsin ära

Märkused: Lõppu tegin: Küünarvarte kõverdamine: 3x8 30kg-raske ja Jalgade viibutamine 30x+andade puudutamine 30x+Plank 1min+Põlved rinnani- 3 tiiru- raske

Trennid üldjuhul möödusid hästi ja kava tundub olevat mõnus ja töötab. Esimesel nädalal plaanisin meelega natuke kergemalt teha, sest oli ikkagi peaaegu kuu aega vahet viimase trenniga ja uus kava ka ja alles testisin. Aga väike mingi viiruse asi oli vist sees. Vähemalt peres ja tutvusringkonnas levis mingi kõhugripp või midagi ja neil oli asi päris kehvasti. Minul nagu ikka siis tunda oli, et midagi nagu on aga samas ka pole. Kuskil poolteist nädalat oli nii. See on suht nõme. Et parem oleks kui miski paar kolm päeva lööks selle korralikult välja siis ja edaspidi oleks möödas aga mul kauem kui poolteist nädalat ja ei löö välja ja paremaks ka ei lähe. Aga jah otseselt ei takistanud midagi. Tunne oli tegelt hea trennides. Mis mind natuke imestas oli see, et rinnaltsurumine läks kuidagi raskelt. Eelviimasel nädalal panin tuimalt siis otsa raskust ja nüüd sain vist jälle käima selle.

Trennid on nagu ikka, et tehnika on mul kõige pealt ja siis vaatab edasi. Plaanisin ühte trennipäeva natuke jalgu kõverdades jõutõmmet teha aga see ei istunud mulle. Eks seal jäigi asi vist tehnika taha ja proovisin eri viise aga ikka alla lastes lõin põlved vastu kang ära. Lõpuks jätsin mõlemasse jalapäeva sirgete jalgadega. See on mugav ja mõnus ja tunnen, et puudust pole hetkel milleskist. Eeskükiga oli ka esimesel nädalal natuke ebamugav ja harjumatu. Kang surus õlale liialt ja täitsa alla minnes tõmbas alaselja kuidagi automaatselt nõgusaks. Ilmselt tasakaalu pärast. Järgmistel nädalatel panin jalad natuke rohkem harki ja asi korras ning mõnus. Jalapressi teen ikka vanaviisi, et lasen põlved rinnani välja. Lõuatõmmetes mõtlesin, et teen nii, et kui alguses 20 korda ära tõmban juba 3 seeriaga siis tõstan üldsumma 25 peale ja siis jälle kui 3ga ära tõmban tõstan. Niimoodi asi areneks ka, muidu seisis kohapeal. Otseselt midagi polegi väga öelda rohkem. Kõhtu nagu mainisin siis proovin rohkem trenni lõpu teha ja olen ka teinud. Kaks kolmapäeva kui jõusaalist paus on siis olen ujumas käinud. Esimest korda ujusin üsna tempokalt ühe kilomeetri, teinekord aeglasemalt 1,25km. Katsun ka edaspidi käia aga rohkem selline lõdvestus, et saunas lihased pehmeks lasta ja siis nädala teistpoolt alustada. Aga natuke hakkan juba ka vastupidavusele varsti rõhuma, sest ega kevad enam kaugel pole.

Õlg pole tunda andnud ja loodan, et ei anna ka. Aa siin „jõulupausil“ sai ühe korra kiropraktiku juures käidud seljaga ja mainisin õlga ka ja kirjutas mingid kangemad põletikuvastased tabletid välja ja kuna nagunii sääres on ka põletik siis proovisin aga ega midagi ei muutunud. Põhimõtteliselt just sai kuur läbi mõned päeva enne uuesti jõusaaliga alustamist olin arvutis ja süütus olukorras jälle tundsin kuidas õlg liikus kahtlaselt ja tegi valu. Aga hetkel ptüi-ptüi-ptüi on hea olnud. Selg on ka enam-vähem. Saalis olles on hea aga vahepeal kodus maja kõrvalosas ehitusega tegeledes annab tunda. Aga eks selg ole ja jääb mu nõrgaks kohaks eluks ajaks ja sinna pole midagi parata. Lihast võin ju treenida selja tugevdamiseks aga seda luukohta vms kinni ei kasvata. Ja sellepärast kükk ja jõutõmme ongi erilise jälgimise all, et seal midagi valesti ei liigutaks. Paljude arvates ei tohiks ma neid tehagi aga ma tunne, et nendest on tegelikult kasu olnud ja ega ma ei plaani nii või naa hulle raskusi kangile laduma hakkata. Kui lõpptulemusena mõlemas 100ga seeriat teha siis oleks super. Maxi või midagi sellelähedast ma neil proovima ei hakkagi.

Aga praeguseks kõik ja varsti kirjutan jälle trennidest. Uut pildikraami ilmselt nii pea oodata pole ja videot pole ka milleskist teha. Olge tublid!

post-32529-0-49963200-1391333439_thumb.p

Muudetud kasutaja Lefty poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõrval eesmärkideks oli siis spagaat ja korvpallis pealtpanek. Spagaat on reaalne ja sellega pole probleemi, sest kunagi tai poksi ajast oli see mul käes ka. Hetkel muidugi on pikk tee aga ma tean kuidas saavutada ja mid aeroobsemaks kava läheb seda enam ka paindun. Korvpalli pealtpanekuga on keerulisem, sest olen lühike ja pole kogemust ning ma pole otseselt ka korvpalli mänginud ega trennis käinud.

Ise olen sinust natuke pikem (178-181cm) ja pealtpanekule andis tohutu jõudluse juurde kükkide tegemine (ass to the grass). Pole elus kordagi plüomeetrilist treeningut teinud. Jalgade trennis põhi energia ma panen kükkidele ja väljaastetele (edasi liikumisega), teised harjutused tunduvad nende kahe harjutuse kõrval puhkusena.

Kus saalis treenid muidu?

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen sinust natuke pikem (178-181cm) ja pealtpanekule andis tohutu jõudluse juurde kükkide tegemine (ass to the grass). Pole elus kordagi plüomeetrilist treeningut teinud. Jalgade trennis põhi energia ma panen kükkidele ja väljaastetele (edasi liikumisega), teised harjutused tunduvad nende kahe harjutuse kõrval puhkusena.

Kus saalis treenid muidu?

Ohoh, sellist tagasisidet on rõõm kuulda. Et keegi enam-vähem sama pikkusega oskab taolist asja kaasa rääkida. Kükke meeldib teha iseenesest ja ass to the grass ka loomulikult koguaeg.

Treenin Haapsalus. Ega siin suurt valikult pole 2 saali on ja käin nendest tagasihoidlikumas aga samas rahulikus. Et kui veab siis enam-jaolt üksi, vahest keegi veel aga eks ikka sattub ka kordi kus on rahvast palju aga seda väga harva. Enam-vähem kõik vajalik olemas. Kõiki asju on küll üks, et kui rohkem rahvast siis on vahepeal ootamist aga muidu saab asja ära aetud. Haapsalu wiedemani gümnaasiumi spordihoones siis. Kuna käisin seal koolis ja siis on hubane koht minu jaoks ja tee peal kohtan ka tuttavaid. Teist saali polegi tegelt proovinud(AC Sport) kuigi see on mulle kodule lähemal. Aa kaugusest rääkides siis tuligi meelde, et jala päeval kõnni saali kergete jalaraskustega ja tulen tagasi ka. Üks ots kuskil 2km on äkki. Alguses andis tunda aga nüüd olen ära harjunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei! Su kavad tunduvad päris mahukad. Kui pikad trennid on? :)

Hei! Jään kahjuks konkreetse vastuse võlgu. Varieerub tihti erinevatest asjaoludest aga keskmiselt alla tunni ei lähe ja üle kahe tunni samuti mitte. Pausid on üsna lühikesed ja niisama molutamist ka enamasti pole. Et kui kauem läheb siis ongi parasjagu keegi tuttav saalis ja on natuke paratamatut jutustamist või siis on saalis inimene, kes kasutab parasjagu neid asju mida ma sooviks ja siis ootan. Ja siis loeb see kas teen kõhtu otsa või mitte. Venitust olen hakanud ka vähem tegema lõppu. Venitan õhtul kodus. Eks nipet-näpet ka trennilõpus aga vähem kui varem. Saalis trennilõpus venitan alati puusa ja alaselga.

Siinkohal ongi hea ka see ära mainida, et spagaadi plaaniga hakkan rohkem ja aktiivsemalt ikkagi kevade poole tegelema kui jooksutrenni saan teha(siin mängib rolli ka taldade saamine). Ma tunnen, et ma ei saa jalga piisavalt soojaks, et tõsisemalt venitada. Minu jaoks on jooksmine ja väntamine ikka totaalselt erinevad asjad. Isegi pikemaid rattaotsi teha siis jalg küll väsib ja läheb verd täis aga ta ei lähe kuidagi niimoodi soojaks nagu joostes. Peale jooksu on mõnus venitada. Eks mingil määral ikka venitan praegu ka aga lihtalt lihase pikkuse taastamiseks.

Soojenduseks ka enam midagi väga kaua ei tee aga siiski endale sobival määral. Et natuke väntan kiire tempoga, et veri ringi hakkaks käima ilusti. Üle 5 minuti kindlasti mitte. Enamasti jalapäeval siis imiteerin hüppenööriga hüppeid natuke aega ja sama aegselt juba alustan käteringide või millegagi ja vahepeale mõni kükk, et kükkimiseks põlved soojaks saaks. Põhiliselt soojaks teengi korralikult erinevaid viibutusi ja ringe ja ülakeha päeval teen 2kg hantlitega rotator cuffile 2-3 harjutust enne kui lõuatõmmet tegema siirdun. Jalapäeval hüppenööriga hüpete aeg kükke alla ja siis enne kükiharjutust ka leg extensionil kerge raskusega natuke ja nagu ikka erinevad põlveringid, puusaringid, hüppeliigese ringid jne. Ja nagu mainisin siis jalapäeval tegelt kerge soojendus ja pärast kerge peale tegemine tuleb väiksel määral ka jalaraskustega kõndimisest trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

03.01.2014

Rind, õlg, triitseps,biitseps

1. Lõuatõmbamine kitsalt althaardega: 3x8-raske

2. Rinnaltsurumine: 8x70kg-keskmine+4x5 90kg-raske+8x70kg-raske

3. Pikali hantlitega lendamine: 8x16kg-raske+3x8 12,5kg-keskmine

4. Hantlite surumine positiivse kaldega: 3x8 20kg-raske

5. Hantli ületõmme: 3x8 24kg-raske

6. Arnoldi press: 8-7 18kg-raske+4x16kg-raske+8x9,5kg-raske

7. Rööbaspuul surumine: 6-8-16kg-raske+2x8-raske

8. Ploki alla tõmme: 3x8 65kg-raske

9. Scottpingil küünarvarte kõverdamine: 3x8 22,5kg-raske

10. Ploki üles tõmme: 8x50kg-raske+3x8 45kg-raske

Märkused: Lõppu tegin kõhtu: Jalgade viibutamine: 30x+Kandade puudutamine:30x+Plank:1min+Põlved rinnani: 30x – kõiki 3 ringi-raske

Trenn oli mõnus ja nautisin igat minutit sellest. Võrreldes eelmise esmaspäevaga sai igat harjutust põhimõtteliselt natuke raskema raskustega tehtud. Aga pausid olid lühikesed või peaaegu olematud ja Arnoldi pressi ajaks olid käed ja õlad päris süsid ja seal läks seeria sassi. Peale seda võtsin natuke pikema pausi ja lõdvestasin kuskil 2 minutit ja sai edasi trenni tehtud. Rööbaspuul surumise ajas sassi tegelt mitte raskus, vaid see, et seda 16kg hantlit on jalgade vahele keeruline saada. Neljapäeval õnnestus 3x8 ära teha aga seekord libises ära. Need rööbaspuud on liiga kõrged minu jaoks, et kui hantel maas on siis ma pean laskma end nii madalale, et sealt üles on raske saada kui olen hantlist kinni võtnud ja siis ka läheb osa keskendumisest sellele, et kuidas hantlit kinni hoida ja et see libisema ei hakkaks. Saalis pole midagi millega kinni ka siduda miskit moodi, et püsiks. Peab vist järgmine kord ise midagi kaasa võtma. Aga kokkuvõttes on enesetunne super ja tunne, et kava töötab. Mis muud kui samas vaimus jätkata.

Kerge takistus tuleb nüüd kolmapäeval ette, kus ma lähen tarkusehammast välja opereerima, et ilmselt homne jalapäev on selle nädala viimane trenn ja teen tavapäraselt teistmoodi ka veits. Loodan, et operatsioon läheb hästi ja järgmine esmaspäev saan jälle pihta hakata. Ülevalt üks tarkusehammas on vähem ja sellega oli nii, et 2-3 päeva pärast operatsiooni oli põsk korralikult paistes. Asi oli ka selles, et kuna hammas polnud igemest väljaski veel siis tuli ige päris lõhki lõigata. Seekord lähen siis ühte alumist eemaldama ja see on veel raskem juhtum. See on veel sügavamal igeme all, lisaks on ta viltu ja kolmandaks on a veel teise hamba juure taha takerdunud ja üldkokkuvõttes on alumiste tarkusehammaste tõmbamine üldse raskem ja ohtlikum. Sellise juhtumi puhul peab olema äärmiselt ettevaatlik väikeste närvidega ja lõualuuga, kuna siiski arvestatav jupp tõmmatakse välja. Aga loodan kõike paremat ja kiiret taastumist. =)

Ja, et lugejate soovidele vastu tulla tõin korra ka enda lutsu saali:

post-32529-0-04382200-1391434947_thumb.j

post-32529-0-10802600-1391434954_thumb.j

post-32529-0-65197600-1391434963_thumb.j

EDIT// Vabandust, et 2 esimest valet pidi on. Arvutis olid õiget pidi aga siin pööras ümber.

Muudetud kasutaja Lefty poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

04.02.2014

Eeskükk: 3x8 60kg-raske

Kükk: 3x8 85kg-keskmine

Jalapress: 3x8 200kg-raske

Jalgade kõverdamine kõhuli: 3x8 30kg-raske

Jalgade kõverdamine istuli: 3x8 60kg-raske

Väljaaste kükid: 3x8 24kg hantlitega-raske

Jõutõmme sirgete jalgadega: 8x65kg-kerge+8x90kg-raske+8x85kg-raske+8x80kg-raske+8x60kg-kerge

Keretõsted: 3x10 20kg-keskmine

Pöiasirutused trenažööril istudes: 4x25-65kg-kerge

Randmepainutus pealthaardes: 4x8 9kg-raske

Randmepainutus althaardes: 3x12 45kg-raske

Märkused: Lõppu tegin kõhtu: jalgade viibutamine 30x+Kandade puudutamine 30x, plank 1min+Põlved rinnani 30x – 3 ringi –raske ja kaela kõverdamist: 4x8 10kg-kerge

Täna oli kerge väsimus ja poweri puudus peal. Sai eile natuke hiljemast hiljem magama mindud ja hommikul varem ärgatud, sest oli hommiku poole vaja ühes kohas ära käia ja siirdusin sealt otse trenni tegema ehk kuskil poolteist tundi varem tavapärasemast tegin trenni ka.

Täna oli trennis selline asi, et kuna tüdruk käib samas koolis kus ma jõusaalis käin siis ta tuli korra saalist läbi kui ma parasjagu kükki tegin ja ütles, et ta varsti käseb mul jalgade treenimise ära lõpetada, et jalad olevat nii suureks ja jubedaks läinud. =)

Eks ma ise olen ka mõelnud jala suuruse kohta erinevaid mõtteid, et ega ma mingeid pakke alla ei taha, vaid lihtsalt proportsioonis olla, kuid hetkel võiks veel mingi cm juurde tulla, sest kevade poole on nagunii venitamist rohkem ja aeroobset. Ega mulle endale suured jalad ei meeldi ka, üks asi on see, et ma olen lühike ja lühikeste jalgadega, et mida laiemad jalad ma endale teen seda enam lühem ma visuaalselt tundun. Aga jalatrenn on mõnus ja mulle meeldib ja kuigi mulle pakud all ei meeldi siis ma hindan neid inimesi kes on pingutanud ja vaeva näinud väga suurte jalgade nimel. Aga eks ma lähiajal väikese muutuse ilmselt teen, et vähendan korduste arvu ja panen rõhku rohkem jõule.

Täna kuskil 5km jalaraskustega ka maha kõnnitud ja kuna nägin ühes kohas kaalu siis astusin peale. Täiskõhuga 84,3kg.

post-32529-0-30168600-1391514994_thumb.jpost-32529-0-54623400-1391515001_thumb.j

Pildid eriti head ei jäänud aga lugejatele ehk parem kui mitte midagi. Peale teist harjutust tehtud. Ei tea kas pilt on kehv või siis tundub mulle, et eelmiste piltide peal tundub parem või tõin paremini välja kuigi olid tehtud kohe hommikul ärgates ja mitu päea trennist möödudes.

Igatahes loodan, et homme läheb operatsioon hästi ja äkki nädalavahetusel jõuab ujuma juba ja järgmine nädal uuesti alustada. Eks näis. Olge tublid! =)

Muudetud kasutaja Lefty poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Elusalt kodus aga tunne pole kõige etem. Ei saaks öelda, et kehvasti läks aga siiski raskustega. Hammas oli paras pirakas ikka olnud ja korralikult nii lõualuus kui teise hamba taga kinni. Tuli ige päris lahti lõigata ja hammas mitu korda pooleks enne kui välja sai. Igemelõikust ise ei tunne tuimestuse all aga kui hammast pooleks lõigati siiis seda oli korralikult tunda kui sealt närvist üle läks ja teine asi mida korralikult tunda sai oli siis kui seda tiriti. Vahepeal oli küll tunne, et nüüd läheb lõualuu ka. :D Iseenesest väga toredad arstid olid. Järgmine kolmapäev niite välja tõmbama.

Nüüd peab siis natuke aega vedelama toidu peal olema ja puhkama. Eks homme/ülehomme saab teada kas vaja ka antibiootikumi võtta või ei. Vähemalt on asi tehtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Elusalt kodus aga tunne pole kõige etem. Ei saaks öelda, et kehvasti läks aga siiski raskustega. Hammas oli paras pirakas ikka olnud ja korralikult nii lõualuus kui teise hamba taga kinni. Tuli ige päris lahti lõigata ja hammas mitu korda pooleks enne kui välja sai. Igemelõikust ise ei tunne tuimestuse all aga kui hammast pooleks lõigati siiis seda oli korralikult tunda kui sealt närvist üle läks ja teine asi mida korralikult tunda sai oli siis kui seda tiriti. Vahepeal oli küll tunne, et nüüd läheb lõualuu ka. :D Iseenesest väga toredad arstid olid. Järgmine kolmapäev niite välja tõmbama.

Nüüd peab siis natuke aega vedelama toidu peal olema ja puhkama. Eks homme/ülehomme saab teada kas vaja ka antibiootikumi võtta või ei. Vähemalt on asi tehtud.

Olen isegi ühe suurema hammaste operatsiooni läbi teinud. Väga vastik asi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

09.02.2014

Rind, õlg, triitseps,biitseps

1. Lõuatõmbamine kitsalt althaardega: 9-8-7+1-keskmine

2. Rinnaltsurumine: 8x70kg-keskmine+5x95kg-raske+2x2 95kg-raske+2x90kg-raske+5x80kg-raske+8x70kg-raske+8x60kg-raske

3. Arnoldi press: 8x18kg-raske+2x8 16kg-raske

4. Pikali hantlitega lendamine: 3x8 12,5kg-keskmine

5. Hantlite surumine positiivse kaldega: 8-8-7 20kg-raske

6. Hantli ületõmme: 3x8 24kg-keskmine

7. Rööbaspuul surumine: 4x8 raske

8. Ploki alla tõmme: 4x8 65kg-raske

9. Scottpingil küünarvarte kõverdamine: 3x8 22,5kg-raske

10. Ploki üles tõmme: 8x50kg-raske+8x45kg-raske+8x40kg-raske+8x35kg-raske+8x30kg-keskmine+8x25kg-kerge+5x8 20kg-kerge+8x65kg-raske

Märkused: Lõppu tegin kõhtu: jalgade viibutamine:30x+kandade puudutamine:30x+plank:1min+Põlved rinnani:30x – 3 ringi – raske

Täna oli üks raskemaid trenni minekuid. Mitte, et ma poleks tahtnud aga lihtsalt jõudu ja jaksu polnud. Peale operatsiooni küll paiste ei läinud ja midagi hullu polnud. Ilmselt natuke põletikku siiski oli, sest suus oli paha maitse paar päeva aga organismile jättis vist ikka korraliku jälje. Samas siin nädalavahetus sai ka abistatud ühte laagri korraldamist ja oli ka tegus ja vähese unega, et ka sealt väsimus. Igatahes suutsin ennast hommikul üles saada ja kuigi üks osa ütles, et ei jaksa minna siis teine pool ütles, et kui nüüd täna mitte minna siis see paus venib pikemaks. Ja kuna teisel poolel on tihti peale õigus olnud siis ma läksin.

Hoidsin täna natuke pikemad pausid ja ka vett läks korralikult. Algus oli palju teotav, et lõuatõmbed tulid üpris kergesti ja põhimõtteliselt soovitud 25 kolme korraga tuli ära ja võiks järgmine kord 30 võtta. Viimase seeria rikkus see ära, et ma lõin pea vastu ühte nurka ära üles tõmmates. Ma olen alati kirunud asjade asukohta seal jõusaalis ja nüüd sain ka. Igatahes terava täisnurkse külje peale lõin pea ära ja korralik muhk on siiamaani peas. Rinnaltsurumises oli dilemma, mis raskust tegema lähen, sest neljapäevane trenn jäi ära, kus oleks pidanud tulema 3x8 90 ja täna oleks pidanud tulema 3x5 95, et siis arvestades, et neljapäeval jäi ära ja oli operatsioon ning üldse olemine nõrk ja organism siis oleks võinud proovida sealt kus pooleli jäin, kuid samas mõtlesin, et proovin niipalju kui saan siis graafiku järgset raskust. Ja üldiselt jäin rahule, et niigi palju läks võrreldes tegureid ja hea meel, et otsustasin selle valiku kasuks. Ja ka kokkuvõttes oli trenn siiski hea ja võis rahule jääda. Sai kätesse vere tagasi. Sealt kipub kiirelt ära kaduma kui trenni ei tee. Ja üsna „paljas“ tunne oli juba.

Aga nüüd õhtul viskas jälle korraliku väsimuseussi sisse. Korra panin silma ka kinni aga nii vara ei taha magama ka jääda veel. Ja jõuetus sees. Homme plaanis jälle teistsugune jalapäev vist nagu viimati, sest reedene jääb tõenäoliselt ära, sest perega on ühisminek Pärnusse juba hommikul. Ja kolmapäeval jääb ujumine ära, sest siis Tallinnasse niite välja tõmbama. Ujumine on praegu väga soiku jäänud. Pean varsti leidma ikka ajad muidu lähevad järelejäänud korrad raisku veel. Aga jah ilm on sulaks läinud ja äkki kevadväsimus tuleb kallale. Peab natuke vitamiine sööma vist. Arvestades seda, et siin paar päeva oli suu pärast toitumist üldse vähe.

Aga olge tublid ja homseni! =)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd on siis see hetk kus gripp või miskit mu lõplikult kätte sai. Eelmisest aastast saadik on mitu korda olnud nii ja naa olukord kus nagu oleks midagi aga samas pole ka. Nagu eile postituses mainisin ka, et õhtul viskas väsimuseussi sisse ja pärast kui magama tahtsin jääda siis ei suutnud, sest mitu tundi oli süda paha ja selline tunne, et kohe tuleb üles ka ning lõpuks panin ise näpud kurku ja lasin tühjaks ning sain natuke magada aga mitte kauaks, sest varastel hommikutundidel tuli see tunne tagasi ja ka kõht polnud päris korras. Nüüd suutsin ennast natuke püsti ajada ja katsun pudru ära süüa ja kohviga natuke eluvaimu sisse. Saali oleks tahtnud minna aga sellise olekuga ei ole mõtet sinna ka võimalikke pisikuid viia ja jalapäevast vaevalt midagi välja oleks tulnud.

Hea, meel selles suhtes, et eile end ikkagi saali ajasin. Sai vähemalt ühe trenni ära tehtud. Nüüd loodan neljapäeval jälle saada. Eks ole näha. Tegelikult hea, et nüüd välja lõi ja kuigi tegelt tuli ikkagi üsna pauguna taevast praegune olukord, kuid kui mõtlema hakata siis tegelt väga imestada siiski pole ka. Organism oli nõrgem ja vastuvõtlikum. Laupäeval võisin ka natuke külma saada aidates ühte rahvaüritust korraldada jää peal ja nädalavahetusel olin abistamas ka pea 100 lapsega laagri korraldamist, et võimalusi kus miskit külge haakida oli.

Katsun tuju üleval hoida ja loodan, et varsti saan jälle korralikult tegutseda. Täna õhtul tahaks juba natuke võimelda või miskit teha, kui olukord lubab, sest nii kinnine ja jõuetu tunne on, et tahaks vere kehas siiski liikuma saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai suust niidid välja tõmmatud ja arstipilk ütles, et üsna hästi paranenud ja sellega ei tohiks probleemi enam olla otseselt. Enesetunne ka paranenud, kui eile sai sööki vägisi sisse aetud siis täna olid isud tagasi juba, kuid kõhuvalu on siiani. Kuid kui hommikul just hullemaks ei lähe siis saab homme ikkagi jõusaali mindud. Sellel nädalal viimast korda ja tegelt alles teist. :( Kahe nädala peale kokku 4 korda siis. Natuke graafikust olen maha jäänud. Aga pole hullu, tuleb see lisa motivatsiooniks muuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai täna saalis ära käidud:

13.02.2014

Ülaselg, õlg, triitseps, biitseps

1. Lõuatõmbed pealt laia haardega: 9-8-8 -raske

2. Rinnaltsurumine: 8x70kg-keskmine+5x95kg-raske+5x90kg-raske+5x85kg-raske+5x80kg-raske+8x70kg-raske

3. Hantlitõmme kõrvale mõlema käega: 4x8 22kg-raske

4. Lendamine kõrvale sirgete kätega: 4x8 9kg-raske

5. Lendamine ette hantlitega: 4x8 12,5kg-raske

6.Plokitõmme rinnale ülalt kitsa haardega: 4x8 80kg-raske

7. Plokitõmme rinnale eest laia haardega: 4x8 80kg-raske

8. Kaela kõverdamine kõhuli : 4x12 10kg-kerge

9. Rööbaspuul surumine: 4x15

10. Prantsuse surumine hantliga istudes: 4x8 22kg-raske

11. Küünarvarte kõverdamine diagonaalis: 4x8 22kg-raske

12. Küünarvarte kõverdamine hantlitega: 3x8 30kg pooleldi-raske+8x26kg-raske+8x24kg-raske+8x22kg-raske+8x20kg-keskmine+8x18kg-keskmine+4x8 16kg-keskmine

Märkused: Lõppu kõhtu nagu harjumuseks saanud: jalgade viibutamine: 30x+kandade puudutamine: 30x+Plank: 1min+Põlved rinnani: 30x – 4 ringi-raske

Tegin ka rannet lõppu. Randmepainutus pealt: 4x8 8kg-raske+Randmepainutus alt: 8-8-6-8 45kg-raske. Täna tegin rööbaspuul surumist ja prantsuse surumist hantliga vaheldumisi seeriaid.

Ei ole miskit parata aga kõht siiani imelik ja valutab. Trenn ise oli suht mõnus aga kõhuvalu ikkagi võttis keskendumist ära ja oli häirivaks faktoriks. Terve päeva stabiilselt tunda andnud. Isu iseenesest oli ja proovin tegeleda igapäevaste toimetustega nii palju kui saab aga peale söömist on olek raske kõhus.

Eelmine nädal jäi sellepäeva trenn vahele ja viimati siis tegin seda päeva 30ndal jaanuaril märkmiku järgi. Täna võtsingi märkmiku järgi 30nda ette ja tegin samade raskustega aga lisasin ühe seeria kõigile juurde. Kokkuvõttes võib tegelt rahul olla, et pole veel otsest tagasiminekut numbrites. Kuigi olek on küll nõrgem kui enne operatsiooni ja kõhuviirust. Täna saalis peeglit silmitsedes vaatasin, et kaal on ka hetkel kuskil 5kg ringis ilmselt alla läinud, kõige arvelt. Nagu ühes postituses mainisin siis üsna "paljas" ja väike tunne on.

Homme perega Pärnusse kuskile soolavette ulpima vms. Puhkan, tervenen ja kosun siin nädalavahetusel ehk ja saab järgmine nädal plaanijärgselt trenni teha. Aga egas midagi. Olge tublid ja proovige terved püsida! =)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17.02.2014

Rind, õlg, triitseps,biitseps

1. Lõuatõmbamine kitsalt althaardega: 10-10-5-5-raske

2. Rinnaltsurumine: 8x70kg-keskmine+4x5 90kg-raske+8x80kg-raske+8x60kg-raske

3. Arnoldi press: 3x8 16kg-raske+3x8 ,9,5kg-keskmine

4. Pikali hantlitega lendamine: 4x8 12,5kg-raske

5. Hantlite surumine positiivse kaldega: 4x8 22kg-raske

6. Hantli ületõmme: 4x8 26kg-keskmine

7. Rööbaspuul surumine: 3x15+12-raske

8. Ploki alla tõmme: 3x8 70kg-raske+8x50kg-kerge

9. Scottpingil küünarvarte kõverdamine: 3x8 25kg-raske+8x20kg-keskmine

10. Ploki üles tõmme: 3x8 50kg-raske+8x45kg-raske

Märkused: Lõppu tegin kõhtu: jalgade viibutamine:30x+kandade puudutamine:30x+plank:1min+Põlved rinnani:30x – 4 ringi – raske

Tundub, et olen terveks saanud. Tänase trenniga hoogu just sisse ei saanud aga iseenesest oli mõnus trenn. Nädalavahetusest võis kerge väsimus sees olla, sest ööl vastu pühapäeva jõudsin tantsupõrandalt alles poole kuue paiku hommikul koju. Sõpru on tore näha. Nüüd loodan, et see nädal trennitegemist miskit ei sega ja saan käima ennast ja organismi jälle kosutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, põhimõtteliselt 2 nädalat viimasest kavajärgsest jalatrennist ja andis tunda küll see puudus. Harjumatu oli teha :D

18.02.2014

Jalg, alaselg, käsivars

1. Eeskükk: 8x60kg-keskmine+6x70kg-keskmine+3x75kg-keskmine+4x75kg-raske+3x80kg-keskmine+2x85kg-raske+1x90kg-keskmine+1x95kg-raske+1x100kg-raske+5x80kg-raske+8x60kg-raske

2. Jalapress: 8x200kg-raske+3x5 220kg-raske

3. Jalgade kõverdamine istuli: 5x5 60kg-keskmine

4. Väljaasted edasi liikutes hantlitega: 4x5 26kg hantlitega-raske

5. Pöiasirutused masinal pikali: 3x15 200kg-keskmine

6. Pöiasirutused trenažööril istuli: 3x15-70kg-keskmine

7. Jõutõmme sirgete jalgadega: 8x75kg-kerge+6x70kg-keskmine+5x85kg-keskmine+4x90kg-keskmine+3x95kg-keskmine+3x100kg+8x80kg-raske+8x60kg-keskmine

8. Keretõsted: 3x12-20kg-raske

9. Randme kõverdamine pealthaardes: 3x8 9kg-raske+3x8 5kg-keskmine

10. Randme kõverdamine althaardes: 3x8 45kg-raske

Täna proovisin ettevaatlikult ja eelkõige selga hoides natuke üles minna, et proovida mis raskustega hakkata tegema, sest mul on tunne, et olen sattunud jälle nagunii kergesse mugavusrežiimi, et olen teadvuses juba kinnitanud endale, et on raske aga tegelt pole. Ja kuigi ma ütlesin, et kükkides ja jõutõmbes selga arvestades üle 100 ei plaanigi minna siis võib juhtuda, et kui tunnet on siis võib juhtuda, et lähen üle ka ikka. Aga see veel hetkel kaugel, sest nagu ikka ei taha mingeid riske võtta ja kui lähen siis kindlalt ja tehnikat jälgides mitte punnitades. Igatahes plaan on jalatrennides nüüd eelkõige jõudu suurendada mitte massi. Et 8sed kordused langevad nüüd väiksemateks va soojendus seeria.

Trennil polnud viga muidu täna. Ainult parema jala kubeme juures oli valus. Siis kui sai käidud aidatud ühte laagrit korraldamas sai ka ise natuke palli taotud ja tõmbasin natuke ära ja täna andis korralikult tunda osade harjutuste juures. Eriti väljaastetega. Üldiselt midagi väga hullu ei tohiks olla. Tavaliikumises pole midagi tunda. Homme saali ei lähe aga katsun ujuma üle pika aja jõuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu tahtsin siis jõudsingi ujuma täna. Mõnus oli. Lihased annavad natuke tunda saalist. Kohe näha, et jäi stabiilsus vahele vahepeal. Aga see on hea, et tunda annavad. Sai ujutud kuskil 50 otsa ehk 1,25km. Liialdama ka ei saanud hakata, sest homme õlad ja selg töös. Hetkel on küll tunne nagu power oleks sees ja enesetunne on super. Loodan täna normaalsel ajal magama minna ja ehk tuleb homme üks hea trenn. =)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

20.02.2014

Ülaselg, õlg, triitseps, biitseps

1. Lõuatõmbed pealt laia haardega: 10-10-5-5 -raske

2. Rinnaltsurumine: 8x75kg-keskmine+4x5+4 90kg-raske+5x80kg-raske+8x60kg-raske

3. Hantlitõmme kõrvale mõlema käega: 3x8 24kg-raske

4. Lendamine kõrvale sirgete kätega: 3x8 9kg-raske

5. Lendamine ette hantlitega: 3x8 12,5kg-raske

6.Plokitõmme rinnale ülalt kitsa haardega: 3x8 85kg-raske

7. Plokitõmme rinnale eest laia haardega: 3x8 80kg-raske

8. Kaela kõverdamine kõhuli : 3x12 10kg-keskmine

9. Rööbaspuul surumine: 4x15 - raske

10. Prantsuse surumine hantliga istudes: 3x8 24kg-raske

11. Küünarvarte kõverdamine diagonaalis: 3x8 24kg-raske

12. Küünarvarte kõverdamine hantlitega: 8x30kg poolikud-raske+8x26kg-raske+8x24kg-raske+8x22kg-raske+8x20kg-raske+3x8 18kg-raske

Märkused: Lõppu tegin kõhtu: jalgade viibutamine 30x, kandade puudutamine 30x, plank: 1 min, põlved rinnani: 30x – 4 ringi-raske + küünarvarte kõverdamine 3x8 16kg-keskmine+lõuatõmbed pealt laia haardega: 3x5-raske

Sellist eile õhtust poweri tunnet täna sees enam polnud. Ka uni oli katkendlik ja mitte hea. Muidu oli kõik olemas ja trenn hea aga jah oleks uni ka olnud korralik oleks täna ülimõnus olnud. Aga hetkel oli lihtsalt väga mõnus trenn. Natuke lootsin täna rohkem juba aga ilmselt une taha see jäi, sest nagu mainisin siis kõik muu tundus olemas olevat. Haigusest ja sellest nõrgast perioodist olen vist nüüd küll täiesti üle ja uuesti motivatsiooni ja tahtmist täis. Homme proovin jalatrenni varakult ära teha, et loodan, et uni jälle puudulikuks ei jää ja peale seda plaanis taas ujuma minna. Kuna siis jaanuari alguses sai 10 korra kaart ostetud aga juba veebruari lõpp läheneb ja polegi peaaegu jõudnud sinna. Tuleb ära kasutada. Olge mõnusad! =)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

21.02.2014

Jalg, alaselg, käsivars

1. Kükk: 8x75kg-keskmine+6x80kg-keskmine+4x85kg-keskmine+4x90kg-keskmine+3x95kg-raske+2x100kg-raske+1x105kg-raske

2. Jalapress: 4x5 200kg-raske

3. Väljaaste kükid: 4x5 26kg hantlitega-raske

4. Jalgade kõverdamine kõhuli: 2x5 35kg-raske+6x30kg-raske

5. Jõutõmme sirgete jalgadega: 8x80kg-kerge+6x85kg-keskmine+5x90kg-keskmine+4x95kg-raske+3x100kg-raske+2x105kg-raske

6. Keretõsted: 3x10 20kg-keskmine

7. Pöiasirutus masinal pikali: 3x12 250kg-keskmine

8. Pöiasirutus trenažööril istuli: 3x10 100kg-keskmine

9. Harki-kokku: 3x5 70kg-keskmine

10. Randmepainutus pealthaardega: 4x8 9kg-raske

11. Randmepainutus althaardega: 4x8 45kg-raske

Märkused: Lõppu tegin kiirelt natuke rinnaltsurumist: 8x60kg-kerge+8x80kg-kerge+5x90kg-keskmine+5x95kg-raske+3x100kg-raske, rööbaspuul surumist: 3x15-raske ja küünarvarte kõverdamist aeglaselt ja korralikult tunnetades: 3x8 18kg-raske

Nagu eelmine jalapäev sai eeskükiga proovitud siis seekord tavalise kükiga natuke mugavustoonist välja tulla, et järgmine kord teaksin mida peale panna. Ilma, et seljaga liiga teeks. Ja kubeme juurest andis ikka tunda mõne harjutuse puhul, ei saanud teha nii nagu tahtsin.

Kohe saalist ujulasse jalaraskustega ca 1km ja seal sai 1,5km ujutud korraliku tempoga.

Pean ütlema, et nii süsi ma pole juba paar aastat olnud :D Eilsest varem magamaminekust ei tulnud ikka midagi välja kuigi hommikul pidin varem ärkama. Und tuli kokku äkki 5 tundi või miskit. Uni oli lühike ja ka hommikusöök polnud ka korralik. Nüüd tegin tunnise uinaku ja katsun õhtuni lebotades olla. Homme jälle tegus päev ja sünnipäeva pidamine, et saab mõnusalt aega nautida. Ega midagi, olge mõnusad! =)

Muudetud kasutaja Lefty poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×