Jump to content
kappa

muna, riis ja kodujuust

Recommended Posts

Tere,

Minu eesmärk on võtta kaalus juurde ning mul on muutunud põhitoiduks muna, riis ja kodujuust.

Hommik: 2võiveiba (topelt, kummalgil vahel muna, või ja juust)

Vahepala:kodujuust 200g+ mingi saiake

Lõuna: seda mida antakse, nii palju kui taldrikule mahub (koolilõuna)

Peale kooli (peale16.30)

Retsept1: 2 kauna chillit pool kopsikut riisi ning 5 muna pannile, peale pool pakki hapukoort

Retsept2: veerand kopsikut riisi, 2 tomatit, kolmandik kurki, paar lehtsalati lehte, 5 keedetud muna ning kodujuust kokku ühtlaseka nn. salatiks

Õhtusöök( peale trenni): Sama, mis peale kooli+1 õlu

Enne magama minekut: 30g kaseiini

puuvilju söön vastavalt võimalusele peale trenni taastusjoogiks on 40g impact whey protein-i+ 30g glükoosi+saiake+3g kreatiini ning trenni käigus 10gBCAA+30g glükoosi

Küsimus on: Mis te ,targemad inimesed arvate, kas sellisest toidust saab oma vajadused kätte?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Minu eesmärk on võtta kaalus juurde ning mul on muutunud põhitoiduks muna, riis ja kodujuust.

Hommik: 2võiveiba (topelt, kummalgil vahel muna, või ja juust)

Vahepala:kodujuust 200g+ mingi saiake

Lõuna: seda mida antakse, nii palju kui taldrikule mahub (koolilõuna)

Peale kooli (peale16.30)

Retsept1: 2 kauna chillit pool kopsikut riisi ning 5 muna pannile, peale pool pakki hapukoort

Retsept2: veerand kopsikut riisi, 2 tomatit, kolmandik kurki, paar lehtsalati lehte, 5 keedetud muna ning kodujuust kokku ühtlaseka nn. salatiks

Õhtusöök( peale trenni): Sama, mis peale kooli+1 õlu

Enne magama minekut: 30g kaseiini

puuvilju söön vastavalt võimalusele peale trenni taastusjoogiks on 40g impact whey protein-i+ 30g glükoosi+saiake+3g kreatiini ning trenni käigus 10gBCAA+30g glükoosi

Küsimus on: Mis te ,targemad inimesed arvate, kas sellisest toidust saab oma vajadused kätte?

Kas kaal tõuseb,langeb või seisab?

Kaua oled niimoodi toitunud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saiakeste asemel söö tõesti puu-, köögi- või juurvilju. Saad oma päevased vitamiinid, mineraalid ja kiudained ka kätte.

Selle pool pakki hapukoort asendaks ka viljadega, Munast saad ilusti rasvad kätte. Lisaks veel kodujuustule ja ma loodan, et lõunalgi mingine loomne valk asetseb. Sealt tuleb ka rasva.

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kaal tõuseb tasapisi, septembri algul oli 76, praegu 83-84

Jõunäitajad kosuvad kah kenasti

Teisisõnu kõik toimib?Kui polstrit liiga palju hakkab tekkima,võid siit-sealt kärpida väheke.Puuvilju-juurvilju jah veidi vähevõitu.Ma isiklikult need saiakesed asendaks mingi puuviljaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

puuviljade ja juurikatega selline lugu,et on päevi kus ma söön neid päris palju ja on päevi mil ei söö neid üldse

mineraalide ja vitamiinide allikana kasutan pärmi, küüslauku, astelpaju, mett, koduõlut, idusi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

bcaa ja kaseiin on ebavajalikud,minu arvates, sellise menüüga (hoia siin raha kokku). Lonksuta vadakuvalku siis, kui arvad,et valgukogus jääb liialt väikseks ning kui sa glükoosi all mõtled lihtsalt viinamarjasuhkrut/-tablette, siis need võiksid asendada millegi endale meelepärase(ma)ga (nt. kasuta siin eelnevast säästetud raha) ja jõuaksid ikka sama kaugele.

Muudetud kasutaja Ak_47 poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×