Jump to content
mega

kreatiin

Recommended Posts

Ei usu et selle nüüd mingi suur vahe on kas tai kane või wrange(powerman) oma. Tegelikult ei usu et üldse vahet on kvaliteet peaks mõlemal hea olema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Erilist vahet pole mis firma kreatiini tarbid, üks "pask" kõik. Tooraine tootjaid on maailmas (aasta tagasi andmete põhjal) kolm. Ülejäänud mustmiljon toote müüjat on lihtsalt pakendajad, kes topivad kreatiini purki ja kleebivad megasuper tekstiga värvilise sildi külge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul siuke totter kysimus et.... kui võtta 5 supilusikat kreatiini...palju vett peab panema? ja kui võtta 2 supilusikat, palju siis?

sa oled vist päris kuri enda peale.. 2-5g võib võtta klaasi veega (mahlaga). suuremad kogused on juba ohtlikud, ma pakuks..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ahnii...nojah ega ma veel ei võta. Ei tea ple enne kreatiini pannud.

Take 1 heaping scoop of powder, mixed into water, 4 times daily for 5 days (loading dose).

Et siis nagu ei tohi 1korraga kõik ära kugistada jah? Et peab 4 korrax siis jagama? :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina näiteks ei lahustagi kreatiini enam vee sees , sest see on peaaegu lahustumatu tavalisel vee temp. Teen nagu M.M. - panen lusikatäie suhu ja loputan veega alla :blink: Aga nüüd on satur 8 tulemas ja ei pea seda enam taluma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×