Jump to content
d_schrute

toidulisand valk

Recommended Posts

Mis mõttes? Miljonid on Low Protein elustiili peal- taimetoitlased, igapäevased kontori rotid, jne- miks peaks maha salgama selle tõsiasja?

Teisalt, kas sa oskad tuua üldse usutava allika, mis valgusünteesi tulemusgramme ööpäeva lõikes konstanteerib? Ma oskan tuua sellise usutava allika, ja seal on kirjas, et ca 30g valke käib veskist läbi, ja mitte rohkem.

Kolmandaks, mis sul verenäitajad ja küki koefitsent on oma elustiili juures, et nii oma seisukohtades nii kindel oled, et teiste omi eksitavaks teabeks pead?

Ja Niina on väga tubli ja aktiivne, las ta jagab oma arvamust.

Küki mis ? Ma käin potil, seal kükin küll, kuidas kunagi - vahel paksem, vahel vedelam. Üldiselt parajalt solid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Küki mis ? Ma käin potil, seal kükin küll, kuidas kunagi - vahel paksem, vahel vedelam. Üldiselt parajalt solid.

Koehvitsent: [kangi raskus (kg) / sinu kaal (kg)] = 1.x kg.

Näiteks kui oled paks 100kg, ja parim kükisooritus on 150kg, siis on sinu koefitsent 150kg/100kg = 1.5. Et siis see koefitsent näitab edasijõudmise nivood. Ja kui see arv pole kõrge, siis pole ka järelikult toitumine kiita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja Niina on väga tubli ja aktiivne, las ta jagab oma arvamust.

See nüüd ei käi automaatselt Niina kohta, aga aktiivsus ei võrdu alati teadmistega... Sinu kohta ütleks näiteks, et oled üliaktiivne.

Ja arvamuste kohta on ka üks tihti kasutatav väljend..

Muudetud kasutaja gmaster poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Iga külvaja postituse võib nii kokku võtta:

See ongi universaalne õige graafik/mudel. See näitab, et asjad on suhtelised. Seal 3 joont lainetavad nagu ka aktsiagraafikud- teatud tingimustes on väärtus üleval, teatud tingimustel väärtus on all- elulised lained. Lisaks siis laienete omavaheline suhtlus, lõikumispunktid. See graafik on vägagi korrapärane ja eluline ja kirjeldab hästi mitmeid populaarteaduseid.

Lisaks arvam, et oleksid pidanud kirjutama nii:

Iga külvaja postituse võib nii kokku võtta: --->

külvaja Iga postituse võib nii kokku võtta:

Muudetud kasutaja Sügiskülv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean, et Soomes olemas ka täiesti ökod toidulisandid, kus näiteks magustajaks stevia jne. Kui sul mõni tuttav olemas seal, siis otsi netist ja lase tal tellida ning Eestisse tuua...muud paremat hetkel soovitada ei oskagi.

FitShopis ja mujal ka juba steviaga valgud olemas.. ;) Pole ise maitsnud, aga paar klienti on positiivset tagasisidet andnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulenevalt jõutreeningutest oleks huvi tarbida ka lisaks valgurohket toidulisandit, kuna igapäevasest dieedist ma ilmselt ei saa vajalikku kogust valku kätte. Toidutalumatuse tõttu ei sobi mulle toidulisandid mis sisaldavad näiteks järgmist:

Huvipärast küsin,mis on see valgukogus mida Sina pead vajalikuks päevas sisse süüa. Tänaseks on ümber lükatud ülisuured valguvajadused (v.a ehk võistlusdieedil olles) ning 1.2-1.5g/kg valku peetakse piisavaks materjaliks lihaskasvule (videos mainitakse 1-1.6g/kg). Mis tähendaks 100kg mees kasvataks lihast ka 100-160g valguga päevas. Seda kogust toidust kätte saada ei tohiks olla eriti keeruline - kodujuust 200g, kohupiim 200g, paarsada grammi kanafileed ja mõni klaas piima. Oled kergema kaaluga, ei pea sedagi ära sööma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin läks nüüd küll suureks läbuks- seda ei oodanud. Tahaks tänada kõiki kes üritasid mu probleemile lahendust leida ja kaasa mõelda.

Mitmed pakutud variandid tuduvad sobivat (ka see kanepivalk ja Spirulina), ilmselt proovin esimesena selle Natural Whey Steviaga ära, vaatan kuidas ta mu organismile sobib.

Muudele läbustajatele, kandidoos on tõesti suht ebameeldiv probleem ja ei ole siin midagi psühholoogilist. Kui ma ütlesin, et lihades on igasugu jama sees, siis mõtlesin seda, et lihad sisaldavad lisaks igasugu säilitusainetele ja maitsetugevdajatele ka väga tihti pärmiekstrakti, tärklist, sojaletsitiini, suhkrut jmt, mis peaks minu dieedist paraku rangelt välja jääma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja küsimus oli, mis valgukogust pean vajalikuks. Andmed selle kohta tõesti varieeruvad, minul on probleemiks lihtsalt see, et koos üldise kaalulangusega on kaasnenud hetkel ka lihaste vähenemine, mis minu arust viitab otseselt sellele, et ma ei saa piisavalt valku ja seega peaksin rohkem seda sööma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Ja küsimus oli, mis valgukogust pean vajalikuks. Andmed selle kohta tõesti varieeruvad, minul on probleemiks lihtsalt see, et koos üldise kaalulangusega on kaasnenud hetkel ka lihaste vähenemine, mis minu arust viitab otseselt sellele, et ma ei saa piisavalt valku ja seega peaksin rohkem seda sööma.

Lihasmass on suuremalt jaolt vesi, ja muidugi seetõttu lihasmass kahaneb kiirelt, vesi aurustub ka kiirelt ju.

Teed aastaid trenni, siis jääb püsivam mass kontide ümber.

See vesine lihasmass ei vaja mingeid valke ülalpidamiseks. Võiksid minu toodud video homme vabal hetkel läbi kuulata. Siis peaks selgeks saama, et mingit valgupuudust sul pole.

Algajad kipuvad imetlema oma suure ümbermõõduga vesiseid reljeefita amblaallihaseid. Niipea kui rasvaprotsendi normaalsemaks viivad, ja hakkavad lihased eralduma/separeeruma normaalselt, ja oma tegelikke mõõtmeid näitama, siis tekib neil kahju tunne, et enam polegi biitseps 40cm, vaid on 30cm ja muretsemise käigus mõtlevad välja teooriaid proteiini puudusest ja muust. Tegelikult on lihtsalt liigne löga ja vesi ja rasv eemaldatud ja naturaalne looduslik vorm on saavutatud, ja see ongi hea separeeritud vorm.

Nüüd kui viid end dieediga normaalsesse rasvaprotsenti, siis saad mingi kehakaalu X kg. Eks siis tee eksperiment, et hoia kehakaalu selle X kg peal, üles ei lase enam, ja söö sinnajuurde kuitahes palju valku oma menüüs, ja vaata kas lihased suurenevad või vähenevad, seejärel tee katse et söö 40g-80g valku päevas nagu veganid ja näed, et lihasmass seisab samal tasemel.

Muudetud kasutaja Sügiskülv poolt
  • Upvote 1
  • Downvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Ega see, et tark ja aus inimene ei tee jõutrenni, ei tähenda, et tal õigus pole.

Lihast saab kasvatada iga toidu peal, ega see üks makro seal midagi ei muuda. Paraku taimetoitlased jms-sed ei viitsi jõutrenni teha, siis küsitaksegi- do you even lift?

Naljakas on, et arvatakse, et toit peab olema valgurikas kuna muidu pole milelstki lihast ehitada. Samas lihast ja muid asju sünteesitakse ainult tühiseid gramme teie kehas päeva jooksul. Ega te vampiir pole.

  • Downvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega see, et tark ja aus inimene ei tee jõutrenni, ei tähenda, et tal õigus pole.

Lihast saab kasvatada iga toidu peal, ega see üks makro seal midagi ei muuda. Paraku taimetoitlased jms-sed ei viitsi jõutrenni teha, siis küsitaksegi- do you even lift?

Naljakas on, et arvatakse, et toit peab olema valgurikas kuna muidu pole milelstki lihast ehitada. Samas lihast ja muid asju sünteesitakse ainult tühiseid gramme teie kehas päeva jooksul. Ega te vampiir pole.

Naljakas on see, et tuled kehaehitajate foorumisse, et õpetada kuidas jalgratast leiutada, kuigi see on juba ammu leiutatud ja toimib. Sina tahad ehitada mingit üherattalist (taimetoitlus, LP jne), millega oskavad hästi sõita (lihast kasvatada) ainult mõned inimesed miljonitest. Selline mõttekäik siis.

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naljakas on see, et tuled kehaehitajate foorumisse, et õpetada kuidas jalgratast leiutada, kuigi see on juba ammu leiutatud ja toimib. Sina tahad ehitada mingit üherattalist (taimetoitlus, LP jne), millega oskavad hästi sõita (lihast kasvatada) ainult mõned inimesed miljonitest. Selline mõttekäik siis.

No mida sa ikka ootad tegelaselt, kes ei usu, et teadus midagi teab. Kes arvab, et kellegi suvalise inimese isiklik arvamus millegi suhtes on ainuõige allikas uute teadmiste omandamiseks. Niigi on ta juba ise tunnistanud, et on vaimselt häiritud ning tasakaalutu inimene, kes trollib meelega. :rolleyes:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Naljakas on see, et tuled kehaehitajate foorumisse, et õpetada kuidas jalgratast leiutada, kuigi see on juba ammu leiutatud ja toimib. Sina tahad ehitada mingit üherattalist (taimetoitlus, LP jne), millega oskavad hästi sõita (lihast kasvatada) ainult mõned inimesed miljonitest. Selline mõttekäik siis.

Ma niisama möödaminnes avadan seisukohta. Kes soovib see järgib seda, kes ei soovi see ei järgi.

No mida sa ikka ootad tegelaselt, kes ei usu, et teadus midagi teab. Kes arvab, et kellegi suvalise inimese isiklik arvamus millegi suhtes on ainuõige allikas uute teadmiste omandamiseks. Niigi on ta juba ise tunnistanud, et on vaimselt häiritud ning tasakaalutu inimene, kes trollib meelega. :rolleyes:

Jälle sul tusane hommik vist. Võta tee kreatiini koks suhkruga, sisi hakkab helgem. :)

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Tead ka sa selle sõna tähendust?

[C19: creat-  from Greek kreas  flesh + -ine ²] 

Grammatikaga norimine pole intelligentne. mine osta pakk küpsiseid endale ja pole positiivne.

St "ole", mitte "pole". :)

Viimaste nädalatega kogesin muidu korraliku ajutarkvara ümberlülitumist, grammatika tõmbas korralikult segi. Seega kui installeerite omale pähe midagi uut, siis olge ettevaatlik, sest ajutiselt tõmbab vana süsteemi tõrkesse nõnda.

Muudetud kasutaja Sügiskülv poolt
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
[C19: creat-  from Greek kreas  flesh + -ine ²] 

Grammatikaga norimine pole intelligentne. mine osta pakk küpsiseid endale ja pole positiivne.

St "ole", mitte "pole". :)

Viimaste nädalatega kogesin muidu korraliku ajutarkvara ümberlülitumist, grammatika tõmbas korralikult segi. Seega kui installeerite omale pähe midagi uut, siis olge ettevaatlik, sest ajutiselt tõmbab vana süsteemi tõrkesse nõnda.

Uuendasid endal peas softwere w? Sa oled täna küll vist liiga palju suitsetand... Viska enda kanepi taimed minema ja söö küpsist ;) Mul küpsise pakk sahtlis juba 3 kuud... Ei ole vaja süsikaid nii palju hetkel :D Pealegi hunnik taastus jooke ka olemas, kui keegi ei osta ära, küll siis sealt saan lisa süskareid :)

Ja su creat vs kretiin ka kaks erinevat asja ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Siin fitnessi saidil on profiili küljes omamoodi koefitsent, nimetame seda siis FQ'ks- eile oli +5, täna on -5, üsna volatiivne liikumine ööpäeva kohta.

Negatiivne trend on alanud tänasega tõesti, ma ei oska öelda miks. Ega te ei ütle ka ju et miks eks. Mina ei saa küll aru, mis teile täna ei meeldi siis. Olen normaalselt konsulteerinud kõiki, kõik on saanud Like'i, aga miks siis negatiivne trend?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×