Jump to content
ASambla

Tõsine häda rasvaga.

Recommended Posts

Tervist!

Olen 18.aastane noormees, 172cm pikk ning kaalun 92kg. Põhiliseks probleemiks on mul kaal, kuigi olen turskema kehaehitusega ja laia ülakehaga. Peale songa operatsioonil käimist olen massiliselt kaalu juurde võtnud ning on tekkinud isegi sangad ning ka paljud tuttavad on märganud,et olen tõsiselt kaalust juurde võtnud.

Varem on saanud ka tiba jõusaalis käidud, kuid mitte piisavalt. Seega otsin abi,et kas keegi oskab aidata.

Põhiliseks probleemiks on kõhupeal olev pekikiht. Sooviksin sellest lahti saada ning muidugi ka lihaseid arendada.Mõtlesin minna jõusaali ning hakata ujumas ja rattaga sõitmas käima, kuid peaksin ka oma toitumisharjumusi kindlasti muutma.

Seega, kui leidub kedagi kes oskab soovitada mõnda treening kava või siis toitumiskava, mille abil kiirelt suurest kõhust lahti saada siis oleksin väga tänulik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas on üldse treenerit kelle kavad EI SISALDA 'koduseid toite'........?

Ise soovitaks Marek Kalmust, Otti või Rene Poljakovi. Kogemus ennekõike.

On küll kodused toidud aga Kalmuse söök on üksluine ja stamp!

Ott Kiivika oma on suht kallis vähemalt minu arvates.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parim kava, mis ma olen ostnud, tuli Margus Silbaumilt. Olen tellinud igalt poolt neid, fitnessist, saali treenerilt, bonsunast jne. Silbaumi kava on õng, mitte kala, kui nii öelda võib.

Ja kui Sa ostad selle kava ja ei järgi seda või ei saada talle andmeid, siis ta helistab Sulle ja õiendab natuke :)

Marguse kava selgitades ei ole vahet, mida Sa sööd, ta paneb paika makrod. Ja siis on tal tuhat rida toite, millest Sa oma menüü koostada saad. Tema värk pole odavate killast, kuid kindlasti on raha väärt. Ole ainult ise mees kava järgima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul endalgi tuttav tellis Kalmuselt kava ning on seda jälginud ja täiesti korralikult aitab. Hetkel vaadates seda tagasi sidet on hea meel,et on inimesi, kes annavad nõu ning aitavad. Lugesin ka priibe blogi ning sain indu juurde, edu sulle!.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×