Jump to content
SKG

SKG transformation journey

Recommended Posts

Väga hea rinnatrenn oli täna. Käsi tegin ka ja minimaalselt õlgu.

Samas pidi veidi kergemad raskused võtma, kuna vigastasin vasaku käe pöialt täna (suutsin väikse kruvikeeraja ~2cm pöidla otsast sisse lükata :wacko: ) ja haare oli selle tõttu olematu.

 

 

Sorry about the crotch shot :lol:

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pühapäevane trenn - jalad. Jäin rahule.

 

Kükk tuli 4 seeriat, 140kg x 10.

Sääred tulid ka 4 seeriat masinal, 220kg x 8.

 

voQr21e.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei, tulin just jalgu treenimast.

 

Kükk (tööseeriad)

150KG x 8

150KG x 8

150KG x 8

150KG x 8

120KG x 15 (all paus)

70KG x 25 (all paus)

 

Sääred, masinal (tööseeriad)

4 seeriat, 8 kordust, 200KG.

 

Kardio teen homme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile mõõtsin jalgu huvi pärast.

 

Säär on 47cm. 7 kuud tagasi oli 46cm.

Reis on 67cm.

 

Need siis külmast peast. No pump.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahh.. the struggle is real :wacko:

 

A person may suffer from post vacation blues after returning home or to a normal routine from a long vacation, especially if it was a pleasurable one.The longer a trip lasts, the more intense the post vacation blues may be. This is because after the person returns home, they realize how boring and unsatisfactory their normal lifestyle routine is when compared to the activities he or she did while on their holiday/vacation. It is easier to overcome/adjust to a normal routine the shorter the trip was. Post vacation blues may result in tiredness, loss of appetite, strong feelings of nostalgia, and in some cases, depression. Jet lag may intensify the post vacation blues.

 

Allikas: https://en.wikipedia.org/wiki/Post-vacation_blues

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
14 hours ago, SiimMe said:

See võib küll olla, vb praegu lihtsalt cruisib sellel annusel.

 

 

Paranda kui ma valesti aru sain, aga oma jutuga üritas ta mulje jätta, et alates 20-ndatest eluaastatest ainult (legaalselt arsti väljakirjutatud) TRT (150mg testo) peal olnud ja kõik. Ja iga teadlik inimene mõistab, et nii tagasihoidliku doosiga selline füüsis ei teki. Kuna USA-s on roidid illegaalsed, siis on selline avaldus arusaadav, samas parem oleks siis juba mitte raakida sel teemal, kui valetada.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2 tundi tagasi, SKG ütles:

 

Paranda kui ma valesti aru sain, aga oma jutuga üritas ta mulje jätta, et alates 20-ndatest eluaastatest ainult (legaalselt arsti väljakirjutatud) TRT (150mg testo) peal olnud ja kõik. Ja iga teadlik inimene mõistab, et nii tagasihoidliku doosiga selline füüsis ei teki. Kuna USA-s on roidid illegaalsed, siis on selline avaldus arusaadav, samas parem oleks siis juba mitte raakida sel teemal, kui valetada.

 

 

Enne oli tal pikem tsükkel, kus oli 500mg-700mg nädalas, millega ta saavutas hetke vormi.

Nüüd on tal väga pikk tsükkel, kus on 150mg nädalas, millega ta ei lase enda tulemustel alla minna. Kaod on mininaalsed. 

 

Vähemalt, ma arvan nii. Tundub loogiline :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
9 hours ago, SiimMe said:

 

Enne oli tal pikem tsükkel, kus oli 500mg-700mg nädalas, millega ta saavutas hetke vormi.

Nüüd on tal väga pikk tsükkel, kus on 150mg nädalas, millega ta ei lase enda tulemustel alla minna. Kaod on mininaalsed. 

 

Vähemalt, ma arvan nii. Tundub loogiline :lol:

 

Nojah, aga see pole enam TRT doos ja see on ju valetamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lemmik hamstringi harjutus. Värskest peast suudan 12 kindlasti teha nii, et nägu puudutab peaaegu maad. Samas peale raskeid kükke tuleb ehk 8 heal juhul.

 

 

eZ9EcjH.jpg

 

EmBOi7f.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
5 hours ago, roman00 said:

Tere. Oled siin mitmeid kordi preworkoutidest kirjutanud. Mida hetkel Eestis müüdavatest proovinud oled ja soovitaksid?

 

 

Hetkel on enda lemmik kombinatsioon on kofeiin + yohimb(in)e. Ma ei tea, kas Eestis viimast keegi müüb.. kui siis ainult mõni eraisik.

 

ActivLab tooted on hea hinna-kvaliteedi suhtega. Ise võtaks midagi sealt.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
4 hours ago, Akrapovic said:

Teed rinnale põhiliselt lendamist ,et kas tavalist surumist ka teed ?

 

Surumist ei tee peaaegu üldse. Lendamine, dipsid ja diamond pushups meeldivad rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain oma kauba kätte täna. Pooled on küll trennikaaslase omad.

Maca-t polnud juba ammu söönud. Maitsestamata rasvavaba "kreeka jogurtiga" on see super.

Vahelduseks teistsuguse maitsega valku ka, banana fudge on OK.

 

0o63Kpd.jpg

 

 

Korterikaaslane tahtis kangesti ON Gold Standard Pre-Workouti proovida (tal mingi ON toodete fetiš ja ei võta mu nõu kuulda, naiste värk vist :D ). Ma küll laitsin mõtte maha, kuna mu arust pole selle firma tooted oma hinda väärt (€20). Endale võtsin OstroVit-i, see on kõigest €13 ja parema koostisega.

See ActivLab joogipulber on päris hea.. mineraalid, vitamiinid, veidi süskareid. Kirsimaitseline on hea. 3kg kott on €18 ja sellest jätkub kuudeks (pildil 1kg kott). Alati ei taha paljast vett juua, vaid mingi maitse võiks ka olla.

Kuna eelmised MusclePharm multivitamiinid said otsa, otsustasin viimaks kuulsa AnimalPak-i ära proovida. See oli soodukaga müügis.

 

cisYlW7.jpg

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eM5nVS2.jpg

 

Korralik jalapäev tuli.

 

Kükk.

140kg x 12

150kg x 8

150kg x 6

150kg x 6

 

Sääred, päkale tõus.

220kg x 8

220kg x 8

220kg x 7

220kg x 7

amllMjc.jpg

 

Ma ei tea, kas platseebo värk või milles asi. Midagi muud oma rutiinis ei muutnud, aga tund enne trenni laksasin AnimalPak annuse sisse (kokku 11 tabletti! wtf) ja pärast trenni tundsin, et pea kuidagi eriti terav ja mõtlemine fokusseeritud. Huvitav.. Võibolla olin lihtsalt high rasketest kükkidest.

 

SLNEF7p.jpg

 

Paar tabletti on nii suured, et peab pooleks tegema - vähemalt minu kurgust nad mugavalt ilma alla ei lähe.

 

y2tjXRC.jpg

 

Söögiks oli metssiga. Päeva seisis enne marinaadis ka.

 

rE9aJZ8.jpg

 

WALLg8v.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lemmikud.

 

yNE43mk.jpg

 

fzkH3Xf.jpg

 

Jõusaali külmkapis sellised.. Korralikult kofeiini vähemalt, samas maitse on suht halb. Red Bullis ja Monsteris peaaegu poole vähem. 32mg vs 56mg /100ml.

 

y16EVsc.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

 

Post-workout eine bensujaamas. Briketti siiski ei söönud. Didn't fit the macros.

 

ZvNOSDw.jpg

 

VPLP7wV.jpg

 

Higi voolas ojadena. Olen vist üks väheseid imelikke, kellele meeldib kardio, just ratas. 30 min @ 150bpm. Mõnus tunne. Kaal 101kg "tühjalt" peale trenni.

 

PwD9o8k.jpg

 

YsXLGVn.jpg

 

 

 

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline tore pilt jäi silma.

Paljud arvavad, et progress on ainult siis kui raskusi juurde paned või rohkem kordusi suudad.

 

U04b9ha.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 6/11/2016 at 5:26 PM, SKG said:

Selline tore pilt jäi silma.

Paljud arvavad, et progress on ainult siis kui raskusi juurde paned või rohkem kordusi suudad.

 

U04b9ha.jpg

 

Olen nõus. Üks tüüp trennis, kes väga ei pinguta just, vaid vehib raskustega pigem rohkem  ja kulutab palju aega jutuajamisele ja kutt on väga vormis. Mitte suur, aga väga fit. Treeningaastaid umbes 15 vahelduga eduga. 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huh.. päris raske oli, aga ära tuli.

Lahe ka see, et tulemus tuli siis kui viimasest testo süstist 6 päeva möödas ehk siis tase peaaegu madalaimas punktis.

WlGlELh.png

Kükk.

15 x 140KG (PR)

6 x 160KG (PR)

25 x 100KG

25 x 100KG

 

Kergemaid väljaasteid ja sääri tegin ka, mõlemit 4 seeriat.

 

Trennikaaslane ütles mulle peale 15 x 140KG seeria nägemist, et sellepärast talle ei meeldigi muga koos trenni teha :lol:

 

 

Kanafileeburkse tegin.

 

FPLovgf.jpg

 

pkgIWLa.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

 

Nonii.. igati rahul tunne peale sellist jalapäeva.

 

Kükk.

130KG, 15 kordust, 4 seeriat.

Sellise raskusega pole enne sellist mahtu teinud. Progress..

 

Sääred.

200KG x 10

230KG x 8

230KG x 7

230KG x 6

 

Trap Bar Deadlift-e tegin ka veidi lõpus, kuigi jalg oli täiesti sodi all juba.

 

Pluss 30 min kardiot ka muidugi.. @ 150 bpm.

 

 

 

Gunz out!

 

CrBQytg.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×