Jump to content
eesti mees

Jooksmiseks pole vaja mingit erivarustust.

Recommended Posts

Terevust!

Sai siis oldud nädalake Hollandis Amsterdamis, proua töö asjus :) .

Tema tööl mina poisiga parkides, trenn vabas õhus ;) .

Sai siis paaril korral sörgitud pargis nimega Vonderpark. Trenni varustuseks ainult Karrimori Trail tossud, Puma pikad dressipüksid ja Puma T-särk. Kuna need trennid olid ekspront trennid siis oli ka pulsikell ja muud vidinad kodus( Eestis). Tempot määrasin enesetunde järgi, maru hea tunne oli. Vahepeal oligi juba selline tunne et hakkan muutuma kella orjaks :D .

Treenerit ehk siis poega lükkasin vankriga ees ja ka temale vajalik varustus oli seljakotiga seal all, tõukasin kuskil 30kg enda ees. Ainuke segav faktor oli et ka minu joogipudel oli seal all, seega vahel peatusin joomiseks.

Suur kõvakattega tee oli 3,1 km ja mina jooksin 4 ringi seega 12,4 km. Pinnaseks oli külmast asfaldisegust tee.

Ah ja ma tõmbasin kõvasti kohalike jooksjate tähelepanu, nii naisoost kui meessoost omade omi :D .

Peale jooksu veel väheke kõhtu, puuoksa abil jalgade tõsteid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Rulluiskudel ja vanker ees nägi suvel Tallinnas ka mõnda sõitjaid/treenijat.

Muidu huvitav blogi, jälgin.

Muudetud kasutaja Sügiskülv poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MIna liigitaks juba jooksutossud erivarustuse alla, aga no kuidas kellegile.

Karrimor Trail tossud ei ole mitte jooksutossud vaid matkatossud ja riided mida kasutasin olid täitsa tavalised paksud , mitte mingid liibuvad ja hingavad nagu enamus jooksmiseks mõeldud riideid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aasta, kaks tagasi olin suht igapäevane nähe suunal kalamaja-pirita(edasi tagasi ots) suur lapsevanker lapsega ees(30 või pluss kg)) suvaline toss, suvaline dress. Tempo oli umbes 4.3-4,5minti kilomeeter. Distants oli 15-20km

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aasta, kaks tagasi olin suht igapäevane nähe suunal kalamaja-pirita(edasi tagasi ots) suur lapsevanker lapsega ees(30 või pluss kg)) suvaline toss, suvaline dress. Tempo oli umbes 4.3-4,5minti kilomeeter. Distants oli 15-20km

Ma ei olegi tahtnud öelda et ma mingit imeasja tegin ja mind tuleks selle eest kiita. Lihtsalt üritasin tuua näidet et selleks et joosta või sportida pole vaja mingit Drai- Fit vms. varustust.

Nt. kui ma olen oma kodu juures kergelt sörkinud siis peaaegu igal jooksial on spets riietus, mul omal muidugi ka aga on ka juhuseid kui olen läinud jooksma nn. lampi spordi vasrustusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×