Jump to content
snowco

Lateraalne epikondüliit ehk tennisisti küünarliiges ja treening?

Recommended Posts

Tere!

olen endal ise haiguse diagnoosinud.: LATERAALNE EPIKONDÜLIIT. Kõik sümptomid klapivad. Lähen kindlasti arsti juurde! Seniks aga küsin, et kas võin sooritada harjutusi, mille puhul küünarliigest ei siruta ega painuta?

Kasutaks käsi, et lihtsalt hoida raskusi - töötaks siis tõmbele. Saaksin teha erinevaid harjutusi jalgadele ja õlgadele. Valu igatahes sellistel puhkudel ei ole.

Kõike paremat soovides,

Riho

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lateraalne võib ägeneda ka ekstensorite staatilisel koormusel, niiet vaata harjutusi ka selle nurga alt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on (lateraalne) epikondüliit leebemaks läinud, et lihtsalt väldin valu tekitavaid harjutusi ja ei lukusta teatud harjutuste puhul küünarliigest täielikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul see läbi tehtud mõlema käega.

Kuigi paremat küünarliigest muljudes on kergelt valu siiani tunda.

Lõppkokkuvõteks võib vist öelda, et parandas aeg ja saalist eemal olek.

Proovisin igasugu asju, tehes ka lühikesed pausid aga ei midagi.

Sai isegi hormoonsüst tehtud aga tagantjärgi tundub see ikka jube naljakas, sest see ei ravi vaid leevendab valu mingi kuuks/kaheks. Rohkem tippsportlaste teema, et saaks enne võistluseid trenni teha jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai isegi hormoonsüst tehtud aga tagantjärgi tundub see ikka jube naljakas, sest see ei ravi vaid leevendab valu mingi kuuks/kaheks. Rohkem tippsportlaste teema, et saaks enne võistluseid trenni teha jne.

Vähendab valu, kuid ei kaota vigastust. Tegelikkuses on oht veel rohkem seda liigest ära lõhkuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×