Jump to content
Tragl

Jõusaalide arvustused

Recommended Posts

Tervist.

Kuna kolin septembrist Tallinna elama siis sooviks teada mõnda head jõusaali.

Elama asun Põhja-Tallinnas.

Kindlasti võiks jõusaalis olla nn treener või inimene kellelt saaks nõu küsida, kuna ise esimest korda jõusaali ehk siis algaja.

Tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhja-Tallinast on väga hea käia Reval Spordis, sinna saab nii trammiga kui ka bussiga (nt 40). Kuskil Koplis asub veel HC Gym, aga seal ei ole ise käinud ja ei oska kommenteerida. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tooksin siis välja vähemate ja suuremate plusside ja miinustega, kuid siiski minu nimekirja sattunud Tallinna klubid.

Kindlasti on neid veel aga just need kõige kõigemad erinevatel põhjustel ja mitte kindlasti tähtsuse järjekorras.

Ja ei jäta mainimata ka et Sparta on minu lemmik

post-24563-0-93828100-1377608242_thumb.p

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tooksin siis välja vähemate ja suuremate plusside ja miinustega, kuid siiski minu nimekirja sattunud Tallinna klubid.

Kindlasti on neid veel aga just need kõige kõigemad erinevatel põhjustel ja mitte kindlasti tähtsuse järjekorras.

Ja ei jäta mainimata ka et Sparta on minu lemmik

attachicon.gifScreen Shot 2013-08-27 at 12.45.46 AM.png

Lisaksin siia omalt poolt veel Audentese jõusaali.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahoi, oskab keegi öelda missuguses jõusaalis kella 17-19 paiku kõige rohkem ruumi jagub(ruumi/rahva suhe) Haabersti kandis. Näiteks myfitness, arctic sport, teras sport, gymleco jne...?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahoi, oskab keegi öelda missuguses jõusaalis kella 17-19 paiku kõige rohkem ruumi jagub(ruumi/rahva suhe) Haabersti kandis. Näiteks myfitness, arctic sport, teras sport, gymleco jne...?

Hetkel on Terases üsna vähe rahvast, kuna klubi on uus. MyFitness ja Arctic on tuugalt täis, Gymleco kohta ei oska öelda.

Kui rahakott kannatab, siis seal kandis on veel Status Club, mis pole kunagi liiga ülerahvastatud ja on mõnus rahulik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel on Terases üsna vähe rahvast, kuna klubi on uus. MyFitness ja Arctic on tuugalt täis, Gymleco kohta ei oska öelda.

Kui rahakott kannatab, siis seal kandis on veel Status Club, mis pole kunagi liiga ülerahvastatud ja on mõnus rahulik.

Hetkel hindasid millegipärast Status Club kodukalt ei leia, aga kunagisest meeles, et seal oli ikka rämedalt kirves...

Ma loodan, et teras tõmbab myfitnessilt rahvast vähemaks siis, hetkel käin myfitnessis(vaja päevane pakett täispaketiks ümber teha)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×