Jump to content
Priit Mihkelson

3D Treening: UUED püstivõitluse ja maasvõitluse baaskursused!

Recommended Posts

Peale treeningute pakub 3D Treening oma harrastajaskonnale ka huvitavaid loenguid ja õpitubasid:

Jass Murutalu loengud toitumisest ja üldfüüsilisest treeningust

2s92ik5.jpg
Jorgen Matsi loengud spordipsühholoogiast
im8d9z.jpg
Jass Murutalu ja Ronald Stimmeri õpitoad akrobaatikast
10fqjow.png
Neid ja teisigi õpitubasid/seminare on plaanis sellelgi hooajal ja seega on huvilistel järjekordne mõjuv põhjus olla rahul oma valikuga, et treenimist sai alustatud just meie klubis!
Teretulemast 3D Treeningusse!
Maasvõitluse kursuse ÕHTUSESSE gruppi saab registreeruda ainult KOGU ettemaksu tasudes ja saadaval on veel AINULT 3 kohta!
Püstivõitluse kursuse ÕHTUSESSE gruppi saab registreeruda ainult KOGU ettemaksu tasudes ja saadaval on veel 6 kohta!
Maas- ja püstivõitluse päevastesse gruppidesse on veel kohti piisavalt, aga püstivõitlusesse saab registreeruda ainult KOGU ettemaksu tasudes!
Kursuste alguseni on jäänud 4 päeva!
Kursuste vastu tunneb huvi juba 132 inimest!
PS. Lisaks osaleme järjepidevalt erinevates huvitavates projektides ja esile tooks praegu 2 alljärgnevat:
A-Rühma video "Loterija" filmimine (pildid,
)
hs12y8.png
Noorte infomess "Teeviit" (2010. aasta pildid/video ja 2012. aasta
28m0pbd.png
MATIL NÄEME!
Muudetud kasutaja Priit Mihkelson poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
o6is90.jpg


Püstivõitluse kursuse ÕHTUNE grupp on TÄIS!


Püstivõitluse PÄEVASESSE gruppi kohti veel on, aga kursusele saab registreeruda ainult KOGU ettemaksu tasudes!


Kursuste alguseni on jäänud 4 päeva!


Püsti- ja maasvõitluse kursuste vastu tunneb huvi juba 137 inimest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
zodvfa.jpg


"Maasvõitluse baaskursus ületas kõiki ootusi. Esmakordsel kokkusaamisel, enne kursuse algust, küsis Ronald mida keegi kohalviibijatest maasvõitlusest teab. Olin natukene eelnevalt vaadanud ja arvasin, et pigem tean millest räägitakse (teadsin mõningaid positsioone). Tegelikult jõudsin kursuse lõpuks hoopis teisele arusaamale. Kui eelnevalt olin kindel, et piisab heast lõpp positsioonist, siis nüüd saan aru, et selle saavutamiseks tuleb meeletult tööd teha ja seda just ajastusega. Pole kasu õigetest tehnikatest kui neid rakendada valel ajal.


Kahjuks ma ei oska anda soovitusi kuidas muuta baaskursuse trennide ülesehitust, sest mulle selline formaat tõesti meeldis.


Kui siis uutele baaskursuslastele võib rohkem soovitada eratrenne isegi juhul kui ühtegi trenni pole vahele jäänud. Eratrennis saab treener rohkem inimesele tähelepanu pöörata kui tavaliselt ja areng on kiirem. Julgen väita, et nendest kahest eraldi kokkulepitud trennist, mida Mikk juhendas, on kõige rohkem meeles ja treeningutel olen suutnud neid tehnikaid tunduvalt efektiivsemalt kasutada." - Ants





Maas- ja püstivõitluse baaskursuse ÕHTUSED grupid on TÄIS!


Maas- ja püstivõitluse PÄEVASTESSE gruppidesse on veel kohti piisavalt, aga püstivõitlusesse saab registreeruda ainult KOGU ettemaksu tasudes!


Kursuste alguseni on jäänud 3 päeva!


Kursuste vastu tunneb huvi juba 142 inimest!

Muudetud kasutaja Priit Mihkelson poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Klikka pildile ;)




Ma ei taha öelda, et oleme võimelised 3D Treeningus õpetama kellegi võitlema 20 tunniga (kuigi ka see pole kaugel tõest, vaadates järgnevat videot)...




...aga mida võime öelda, on see, et suhtume õppimisse ja õpetamisesse samasuguse põhjalikkusega.


Võitlema õppimine on protsess nagu iga teine ja seega on olemas ka parim/kiireim meetod nende oskuste omadamiseks. Suhtume info edastamisse suure tõsidusega ja täiendame/uuendame oma meetodeid pidevalt, toetudes treeneritööst saadud kogemustele ja teadusmaailmas kandakinnitanud teooriatele + muidugi info, mida edastame, on hoolikalt välja valitud ja täpselt õigesse järjekorda pandud, et harrastajal oleks seda kõige parem omandada. Oleme päris palju vaeva näinud selle nimel ja ka kursustel käijatel on see silma jäänud.



"Väga asjalik kursus oli. Meeldis professionaalne ja süstemaatiline lähenemine treeningutesse. Olen ise sõjaväelasena heal tasemel koolitamist õppinud, seetõttu julgen väita oma teadmiste ja kogemuste põhjal, et pedagoogilisest aspektist olid treeningud hästi üles ehitatud." - Rene


"Baaskursusega jäin ülirahule. Kogu kursuse mõte, ülesehitus ja läbiviimine on kena tervik, milles kõik osad hästi läbi mõeldud ja töötavad kui kellavärgis." - Janek


"Jäin väga rahule. Olen ise õppejõud ja hindan kõrgelt süsteemset lähenemist õpetamisele." - Viljo


"Mulle väga meeldis. Esmakordselt trenni tulles olin kergelt šokis 3D Treeningu arenenud süsteemist ja üldisest intelligentsist." - Ronald



Järgnevalt lingilt http://3dtreening.ee/meist/metoodika/ saate veel lugeda meie metoodika kohta ja loodetavasti saate kinnitust selle osas, et olete teinud õige valiku või siis saate kinnitust selle kohta, et kui teil peaks kunagi tekkima huvi võitlusspordi vastu, siis 3D Treening oleks selle jaoks väga õige koht!


Üks hõim, üks vaim!



MATIL NÄEME!





PS. Maas- ja püstivõitluse baaskursuse ÕHTUSED grupid on TÄIS!


Maas- ja püstivõitluse PÄEVASTESSE gruppidesse on veel kohti piisavalt, aga püstivõitlusesse saab registreeruda ainult KOGU ettemaksu tasudes!


Kursuste alguseni on jäänud 3 päeva!


Kursuste vastu tunneb huvi juba 144 inimest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3D Treeningu ametlik varustusepartner Budopunkt on uutele tulevastele baaskursuslastele välja pannud auhinnad.


Loosimises osalevad kõik püstivõitluse ja maasvõitluse baaskursustele registreerunud inimesed, kes on ka kogu ettemaksu tasunud.


Välja loosimisele läheb kaks komplekti treeningvarustust. Üks püstivõitlejatele ja üks maasvõitlejatele.


Loosimine toimub esimeses õhtuses trennis, mis on juba järgmisel teisipäeval!


zlkxu.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2uszr6b.jpg


Põhjused, miks ma otsustasin gi kasuks.


Eelkõige otsustasin gi kasuks sellepärast, et laiendada oma teadmisi ja mängu. Nägin, kui hästi see töötas minuga samal baaskursusel treeninud inimeste peal, kes valisid gi juba umbes aasta tagasi ning kellega rullimine pärast seda "kummaliselt" ühepoolseks muutus – seni oli kaaluvahe suuremat rolli mänginud, aga järsku lennutati ja sikutati igapidi. Tundsin, et gi-ga treeninute areng hüppas suuremate sammudega edasi. Valisin gi, sest ilma selleta treenimine tundus kohati nagu sellises infosulus olemine, kus sa saad küll selgust, mida kuidagi tegema peaks, aga samas tead, et gi pakub samale tehnikale miljon muud võimalust lisaks. Lisaks veel huvi vööpuu ja võistlemise vastu. Usun, et gi soetamine on teine kõige õigem otsus, esimene oli ca 2 aastat tagasi baaskursusele registreerimine.



Silver





PS. Maas- ja püstivõitluse baaskursuse ÕHTUSED grupid on TÄIS!


Maas- ja püstivõitluse PÄEVASTESSE gruppidesse on veel kohti piisavalt, aga pakkumine kehtib veel ainult sellel pühapäeval toimuva trennini ja püstivõitlusesse saab registreeruda ainult KOGU ettemaksu tasudes!


Maasvõitluse päevane kursus alustas juba täna!


Püstivõitluse päevane/õhtune ja maasvõitluse õhtused kursused alustavad juba homme!



Kursuste vastu tunneb huvi juba 148 inimest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×