Jump to content
priibe

Priibe Blogi

Recommended Posts

Guest Sügiskülv

Eks seni ei ole miskit näha, kui rasv maha saadud :P

Säärtest ja küünarvarrest kaob rasv muidu päris kiiresti. Lõua alt ja mujalt aga aeglasemalt.

Aga jalalaba vigastust on väga lihtne tekitada, kui jalatseid ei kanna. Teine asi on, et jalalaba hakkab takistavalt põlema enne kui säär. Seetõttu eelistatakse sääre treeningul tugeva tallaga jala-nõusid.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Säärtest ja küünarvarrest kaob rasv muidu päris kiiresti. Lõua alt ja mujalt aga aeglasemalt.

Aga jalalaba vigastust on väga lihtne tekitada, kui jalatseid ei kanna. Teine asi on, et jalalaba hakkab takistavalt põlema enne kui säär. Seetõttu eelistatakse sääre treeningul tugeva tallaga jala-nõusid.

No, mul veel seda jätkub, igal pool ;)

Minul pole häda ma koguaeg teinud palja jalaga , kuna jalanõuga kuidagi väga ebamugav endal isiklikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
priibe, on 27 Sept 2013 - 16:51, said:

Mis mõttes naisterahva ports ? :D

20% ;)

Eks see ole suhteline,enda ports tundub ikka suurem nii 200-300g tatart pluss paar kanakoiba+peedi,küüslaugu ja hapukoore salat :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see ole suhteline,enda ports tundub ikka suurem nii 200-300g tatart pluss paar kanakoiba+peedi,küüslaugu ja hapukoore salat :)

Pildil olev portsjon on ka ca 200g tatart keedetult ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Head isu!

Tatratera koorik on hea kiudaine allikas. Ei saa aru, mis seal taldrikul veel on, paneeritud lillkapsas vist- näib hea tervislik toit. Eelistan seda kindasti rohkem kui mõnda keto-pitsat. :D

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tatratera koorik on hea kiudaine allikas. Ei saa aru, mis seal taldrikul veel on, paneeritud lillkapsas vist- näib hea tervislik toit. Eelistan seda kindasti rohkem kui mõnda keto-pitsat. :D

Kanafilee, kurk, tomat, hapukoor, tatar :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust !

Mõtlesin täna pärast tööpäeva, et koju ei viitsi minna käisin hoopis tegin kõhtu ja rööbaspuud :P

Välja siis kukkus seline asi

Rööbaspuu - 1x 5, 1x5, 1x 6, 1x 7, 1x 7, 1x 6, 1x 6, 1x 5, 1x 8, 1x 10 ( See viimane 10 tuli suure katsetamise peale )!! :lol:

Jalgade tõsted ette - 3x 10

Keha tõsted - 1x 15, 1x 20, 1x 25

Selja tõsted - 3x 10

Kõhulihaste surumine trenažööril - 1x 65kg, 1x 80kg, 1x 90kg.

Väike video siis rööbaspuul turnimisest :P

Söök, mis sai nüüd peale trenni söödud:)!

photo_1.jpg

Head õhtut!

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Mis on hetkekaal ja mitu lõuga hetkel tõmbad? Võiksid proovida seljapäeva esimese harjutusena/seeriana tuleval nädalal.

Samale küsimusele võiksid vastata ka poole aasta pärast siia, siis võrdleks progressi.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis on hetkekaal ja mitu lõuga hetkel tõmbad? Võiksid proovida seljapäeva esimese harjutusena/seeriana tuleval nädalal.

Samale küsimusele võiksid vastata ka poole aasta pärast siia, siis võrdleks progressi.

Pole kaalunud, kaalumine homme hommikul tühja kõhuga ja pärast nr 2 tegemist.

Kui sa nüüd loed natukene eelnevaid lehti, siis saaksid aru, et ma ei jaksa oma keha tõsta üles, kuna käed pole tugevad.

Minul, on seljapäeva harjutused olemas mida ma teen.

Kas see nagu hetkel sinu huvi jaoks või millest sellised küsimused lugesin, et igale blogile sellised küsimused esitatud, mingisugune eesmärk ka?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Ei ole mingit erilist eesmärki, niisama ajaviiteks, võib-olla ka võib mõne projekti siin blogide hulgas muidugi läbi viia, või analüüsi, selle küsimuse baasil.

  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No, mul veel seda jätkub, igal pool ;)

Minul pole häda ma koguaeg teinud palja jalaga , kuna jalanõuga kuidagi väga ebamugav endal isiklikult.

Sama siin! Tossuga oli ühel hetkel jube ebamugav, aga teiste peale mõeldes sokkis ka treenida ei taha. Ostsin kõige odavamad õhukese tallaga riidest tennised ja pean ütlema, et teevad silmad ette kõikidele tossudele! Nüüd mõtlen, et äkki peaks Vibram varvassusse proovima, tunduvad ka sellised max põrandatunnetuse tagajad olevat.

Igastahes jah, ma soovitan neid kõige tavalisemaid õhukese tallaga tenniseid, siis ei saa keegi viltu vaadata ka plätus-sokis treenija peale.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama siin! Tossuga oli ühel hetkel jube ebamugav, aga teiste peale mõeldes sokkis ka treenida ei taha. Ostsin kõige odavamad õhukese tallaga riidest tennised ja pean ütlema, et teevad silmad ette kõikidele tossudele! Nüüd mõtlen, et äkki peaks Vibram varvassusse proovima, tunduvad ka sellised max põrandatunnetuse tagajad olevat.

Igastahes jah, ma soovitan neid kõige tavalisemaid õhukese tallaga tenniseid, siis ei saa keegi viltu vaadata ka plätus-sokis treenija peale.

See harjutus kuidas kellegil :)

Õnneks, mind pol veel vaadatud ma pole vähemalt täheldanud seda :), teen oma harjutuse ära ja papud jalga tagasi:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust,

Rinna ja biitsepsi trenn ;)!

Lamades surumine - 5x 50kg
Surumine kaldpingil hantlitega - 3x 30kg
Surumine negatiivse kaldega pingil - 3x 50kg
Kangiga püsti ette tõsted - 1x 25kg, 2x 27.5kg
Käsivarte kõverdamine Z-kangiga schoti pingil - 1x 12.5kg, 2x 17.5kg
Hantlitega korda mööda tõsted - 2x 25kg
Prantsuse surumine - 2x 20kg

Surumine kaldpingil hantlitega

Kangiga ette tõsted

http://www.youtube.com/watch?v=2pOSeUl8goc&feature=youtu.be

Õhtul siin nüüd väike frikadelli supp mmm ..... kui hea ;)!

Kena õhtut sõbrad:)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vibramid on päris head saalitrenniks. Aga minu lemmik kui raskeks kangivenitamiseks läheb on ikka maadlussaabas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vibramid on päris head saalitrenniks. Aga minu lemmik kui raskeks kangivenitamiseks läheb on ikka maadlussaabas.

Tean jap maadlus saapad on vägagi head jala järgi ja toetavad ilusti :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust!

Trennipäev , Selg ja Triits!

Jõutõmme - 5x 50kg

Ploki tõmbed laialt rinnale - 2x 65kg, 1x 75kg

Hantli tõmbed küljelt - 3x 22.5kg

Ploki tõmbed kitsalt vastu rinda - 3x 70kg

Ploki tõmbed kitsalt vastu kõhtu - 3x 75kg

Kitsalt surumine - 1x 30kg, 1x 40kg, 2x 35kg

Ploki surumine - 3x 27.5kg

Hantliga käe sirutamine kukla tagant - 2x 10kg

Pulsikella näitajad:

Aeg: 01:36:32

Kaotatud kaloraaš: 532kcal

Keskmine pulss: 98

Maksimaalne: 146

Sai täna veel käidud Robocopis, sai tehtud selline ost.

photo_2.jpg

Õhtuks oli väike pudding jälle ja magama ära!

Kena õhtut!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kreatiin - oi bljaa kus nüüd hakkab jõud kasvama. Ära nüüd ennast tagasi hoia vaid sunni ennast ikka rohkem ja rohkem;)

Hea ost:)

Annan kõik, et trennid tulevad higimull otsa ees ja ikka korralik lammutamine :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kreatiin - oi bljaa kus nüüd hakkab jõud kasvama. Ära nüüd ennast tagasi hoia vaid sunni ennast ikka rohkem ja rohkem;)

Hea ost:)

Ei pruugi olla. Ma ka kunagi proovisin kreatiini, minul tekitas meeletut kõhuvalu. Muidugi eks inimesed ole erinevad ja ka toodete kvaliteet võib olla erinev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×